Najlepszy podniebny klub nocny w Warszawie 2024

Najlepszy Sky club w Warszawie
Warszawa słynie z bujnego nocnego życia, a najlepszym sposobem na poznanie go jest odwiedzenie jednego z wielu klubów w mieście. Imprezy na dachu gdzie panorama miasta zapiera dech, czy bardziej „przyziemne” miejsca — w tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy szukasz świetnej lokalizacji do spędzania czasu z przyjaciółmi, czy po prostu chcesz podziwiać widoki, te kluby na niebie z pewnością zapewnią niezapomniane wrażenia.

Najlepszy rooftop bar w Warszawie – który jest numerem jeden?
Szukasz najlepszego sky clubu w Polsce? Jeśli tak, to masz szczęście! W Warszawie odbywają się niesamowite imprezy na dachu przez cały rok. Panorama miasta a może impreza przez całą noc — każdy znajdzie coś dla siebie. Więc przyjdź i poznaj najlepszy rooftop bar w Warszawie! level 27 w Warszawie to idealne miejsce do poznania nocnego życia miasta. Rewelacyjna powierzchnia eventowa, najlepsze miejsce na sesję zdjęciową oraz panorama miasta o wschodzie słońca sprawi, że nie będziesz chciał chodzić nigdzie indziej.

Imprezy na najwyższym piętrze tylko w level 27
level 27 to wielokrotnie nagradzany warszawski klub na dachu! Jest to stylowe miejsce zlokalizowane na 27. piętrze w samym sercu Warszawy, oferujące imprezy towarzyskie i kulturalne, a także występy taneczne i muzyczne. Pamiętaj, aby co tydzień spodziewać się imprez na tarasie na dachu z muzyką na żywo. Będąc częścią kultury życia nocnego, klub level 27 doskonale wykorzystuje swoją lokalizację. Niepowtarzalny widok na panoramę miasta sprawi, że wschody i zachody słońca na długo pozostaną w Twojej pamięci. Dlatego ich hasłem jest „Wyższy poziom clubbingu”, co gwarantuje cotygodniowe imprezy obfitujące w niezapomniane wrażenia z kultury muzycznej.

Wyższy poziom clubbingu
Impreza przez całą noc i najlepsze miejsce na sesję zdjęciową w jednym.
level 27 to coś więcej niż kolejna zwyczajna powierzchnia eventowa w Warszawie. Klub posiada dwie strefy, główny parkiet taneczny oraz otwarty taras: część centralną o powierzchni 355 m² oraz otwarty taras o powierzchni 450 m². Klub został zaprojektowany w nowoczesnym stylu z delikatnym akcentem miedzi, żarówek Edisona, wygodnych sof i przeszklonych okien, z których roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na miasto i naturalny mech, które razem nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat. Dlatego level 27 to najlepsze miejsce na sesję zdjęciową zarówno podczas imprezy na dachu ze znajomymi albo panoramy miasta o wschodzie słońca.

W stylowym lokalu na poziomie 27 odbywają się głównie występy na żywo. Każdej nocy w tym warszawskim klubie usłyszysz niezrównaną muzykę najlepszych zespołów, które koncertują w tym miejscu. DJ-e ​​zazwyczaj kręcą również rytmy R&B i hip-hop, ale wszystko może się zdarzyć, od pokazów ognia po wybiegi mody. W tym klubie impreza przez całą noc zapewnia przyjemne doznania zarówno dla młodych, jak i starszych widzów.

Imprezy na najwyższym piętrze – o czym warto pamiętać w level 27?
Dress code obowiązujący w klubie to Smart Casual.
Warto też zarezerwować stolik aby wasza impreza trwała całą noc i doświadczyć tej niesamowitej energii imprezy na najwyższym piętrze. Przy dużej liczbie gości może zabraknąć miejsca dla Ciebie i twoich znajomych więc nie zwlekaj!