FAQ– level 27 Warszawa

Czy w klubie level 27 jest bezpiecznie? Tak, level 27 rooftop uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych klubów w Polsce. Managerowie i pracownicy ochrony są przeszkoleni w zakresie środków ostrożności oraz w zapewnieniu miłej i bezpiecznej atmosfery w klubie.

Czy klub level 27 posiada monitoring? Tak, w trosce o bezpieczeństwo gości i personelu klubu, obiekt został wyposażony w dziesiątki kamer na terenie całego lokalu.

Jestem osobą anglojęzyczną, czy w klubie level 27 rooftop spotkam osoby mówiące w moim języku? Tak, level 27 jest ulubionym klubem na dachu Polaków ale ma przyjemność gościć również wielu turystów z całego świata. Level 27, wśród wielu atrakcji stolicy, jest uważany za obowiązkowy punkt dla osób odwiedzających Warszawę. Możesz być pewien, że wśród licznych gości klubu spotkasz osoby mówiące w Twoim języku.

Czy klub level 27 rooftop jestem miejscem przyjaznym dla turystów? Tak, cały zespół level 27 włączając managerów, barmanów, kelnerki, door policy i ochronę posługuje się językiem angielskim. level 27 to bardzo dobrze znany lokal gościom z całego świata.

Czy w klubie level 27 rooftop serwowane jest jedzenie? Nie, w naszym menu dostępne są zestawy słonych przekąsek. Na życzenie klienta, który rezerwuje stolik z wyprzedzeniem istnieje możliwość zamówienia najlepszej jakości kateringu.

Jaki rodzaj muzyki jest w level 27 rooftop? Nasi DJ-e i artyści serwują różne gatunki muzyczne w tym R&B, Hip Hop, House, Deep House i wiele innych.

Jacy artyści i DJ-e występują w level 27 rooftop? Gościmy najlepszych i najpopularniejszych lokalnych Dj-ów i artystów. Wśród wielu muzyków międzynarodowej sławy w naszym klubie wystąpili już między innymi: The Magician (DJ Stephen Fasano), Michael Calfan, Kelli-Leigh, Boogie Pimps, Philip George. Swoje najlepsze sety prezentowali DJ-e z Amsterdamu, Tel-Awiwu, Budapesztu, Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Brukseli, Berlina i innych miejsc świata!

Czy klub level 27 rooftop przynależy do organizacji związanych z szeroko pojętym życiem nocnym? level 27 jest oficjalnie złotym członkiem INA (International Nightlife Association) oraz został nagrodzony przez stowarzyszenie WFC (World’s Finest Clubs). Level 27 ma bliskie relacje z międzynarodowymi i lokalnymi liderami w branży, z którymi współpracuje w celu rozwoju życia nocnego, poprawy obsługi klienta oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom klubów i ich gościom.

Jakie wyróżnienia posiada klub level 27 rooftop w Warszawie? level 27 dwukrotnie umieszczony został na liście The WORLD’S 100 BEST CLUBS 2018 i 2019, opublikowanej przez International Nightlife Association. Otrzymał CERTIFICATE OF EXCELLENCE trzy lata z rzędu 2017, 2018, i 2019 od Trip Advisor. W 2020 i 2021 otrzymał prestiżową nagrodę Trip Advisor “Travelers’ Choice”.  Wpisany został na listę „The 50 Best Rooftop Bars In Europe” przez Big 7 Travel w roku 2019 i 2021. level 27 jest złotym członkiem INA (International Nightlife Association).

Czy aby wejść do klubu muszę mieć rezerwację? W klubie level 27 nie ma rezerwacji biletów wstępu na imprezy regularne. Bilet można zakupić po przybyciu do klubu. Rezerwacji stolika należy dokonać z wyprzedzeniem kontaktując się z działem rezerwacji.

Ile kosztuje bilet wstępu? Bilet na imprezy regularne kosztuje 40 zł. Goście dokonują opłaty po przybyciu do klubu. W przypadku imprez specjalnych cena biletu może ulec zmianie.

Czy mogę robić zdjęcia panoramy z tarasu widokowego? Tak. Goście klubu level 27 mogą bez ograniczeń robić zdjęcia warszawskiej panoramy z tarasu klubu.

Chcę zorganizować imprezę urodzinową w klubie level 27 rooftop, jak mogę to zrobić? Prosimy o kontakt z działem rezerwacji klubu level 27. Zapytania należy kierować na adres reservation@club27.club.

Chcę zarezerwować stolik ale z informacji otrzymanych od guest managera i działu rezerwacji wynika, że nie ma już dostępnych, co powinienem zrobić? Rekomendujemy dokonywanie rezerwacji z możliwie największym wyprzedzeniem aby uniknąć sytuacji, w której nie ma już dostępnych stolików. Jednak w takim przypadku zapraszamy do przybycia do klubu bez dokonanej rezerwacji oraz do poinformowania o tym fakcie guest managera, być może będzie on mógł znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Jaki jest koszt rezerwacji w klubie level 27 rooftop? Rezerwacja stolika z sofami w level 27 jest bezpłatna. Natomiast określona jest minimalna kwota zamówienia wymagana w formie przedpłaty. Cała kwota przedpłaty jest do wykorzystania na zamówienia napojów z menu klubu.

Czy uiszczenie płatności za serwis jest obowiązkowe? Nie. Przy zamówieniach realizowanych przy barze decyzja o płatności za serwis barmański należy do gościa. Chyba że, zamówienie z baru dotyczy całej butelki lub jeśli gość obsługiwany jest przez kelnerkę przy stoliku, wtedy jest zobowiązany do opłacenia serwisu w wysokości 10% łącznej kwoty rachunku.

Jakie metody płatności akceptowane są w klubie level 27 rooftop? Goście podczas wizyty w klubie mogą dokonywać płatności kartą debetową/kredytową (Visa, Mastercard, American Express) oraz gotówką. Goście dokonujący rezerwacji stolika dokonują płatności z góry kartą debetową/kredytową (Visa, Mastercard, American Express), PayPal lub przelewem bankowym.

Chcę złożyć skargę na otrzymaną usługę, jak to zrobić? Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić gościom najlepszą obsługę. Jednak mamy świadomość, że nie zawsze jesteśmy w stanie zadowolić każdego gościa. Jeśli chcesz złożyć skargę w jakimkolwiek przedmiocie, prześlij ją do naszego managera na adres e-mail: anna.m@club27.club.

Chcę rozmawiać z managerem w trakcie wizyty w klubie level 27 rooftop, jak mogę to zrobić? Goście mogą zgłosić się do każdego z obsługi klubu (kelnerki, barmana, ochronę itd.) z prośbą o rozmowę z managerem.

Czy klub level 27 rooftop jest otwarty w sezonie zimowym? Tak. level 27 otwarty jest przez cały rok.

Czy lokal level 27 rooftop jest zadaszony w trakcie sezonu zimowego? Klub posiada część wewnętrzną lokalu oraz otwarty taras. Obie strefy dostępne są dla gości zarówno podczas sezonu letniego jak i zimowego.

Czy w lokalu level 27 rooftop jest dostępna szatnia? Tak. level 27 oferuje swoim gościom bezpłatną szatnię. Po przybyciu do klubu należy przekazać okrycie wierzchnie obsłudze szatni.

Co powinienem zrobić w przypadku zagubienia rzeczy podczas wizyty w klubie level 27 rooftop? W przypadku zagubienia przedmiotu należy skontaktować się z klubem drogą mailową reservation@club27.club. W wiadomości należy zawrzeć takie informacje jak data wizyty w klubie, opis zagubionego przedmiotu oraz inne informacje mogące pomóc w identyfikacji przedmiotu, warto również załączyć zdjęcia (jeśli to możliwe).

Zapomniałem odebrać płaszcz z szatni, co powinienem zrobić? Skontaktuj się z naszym guest managerem pod numerem +48-733-661-094 lub wyślij maila na reservation@club27.club, w którym zawrzesz opis płaszcza czy kurtki uwzględniając takie informacje jak kolor, marka, rozmiar, numerek otrzymany od pracownika szatni itp. Następnie uzgodnij odbiór Twojej rzeczy z guest managerem.

Jakie rodzaje kart członkowskich dostępne są w ofercie klubu level 27 rooftop? Karta Member, karta Friend, karta VIP, karta VIP Platinum.

Jakie są różnice pomiędzy kartami członkowskimi oraz jakie benefity zapewnia każda z nich? Każda karta członkowska uprawnia do skorzystania z kilku benefitów. Na przykład karta VIP Platinum upoważnia właściciela do bezpłatnego wejścia do klubu bez oczekiwania w kolejce (oraz jego osób towarzyszących) na wszystkie standardowe imprezy weekendowe oraz do uzyskania rabatu w wysokości 25% na wszystkie zamówienia. Pełny opis każdej z kart znajduje się na stronie internetowej klubu level 27 w zakładce karty klubowe.

W jaki sposób mogę otrzymać kartę członkowską level 27? Karta klubowa może być wydana na życzenie gościa. Korespondencję w tej sprawie należy kierować na adres email reservation@club27.club. Karta VIP Platinum, karta VIP oraz karta Friend są przyznawane uznaniowo przez managera klubu stałym gościom często odwiedzającym level 27.

Co to jest karta level 27 VIP Platinum? Metalowa karta klubu level 27 VIP Platinum jest najbardziej prestiżową kartą członkowską. Karta zarezerwowana jest dla najbardziej lojalnych i honorowych gości.

Czym jest loża VIP w klubie level 27 rooftop? Goście dokonujący rezerwacji loży VIP w klubie level 27 w Warszawie otrzymują szereg benefitów takich jak bezpłatny wstęp do klubu bez kolejki, wygodne sofy, lokalizacja loży w centralnej części klubu obok Dja i parkietu oraz wyjątkowy rytuał serwowania alkoholu.

Lista gości klubu level 27 rooftop, co powinienem wiedzieć? Podczas wybranych weekendowych imprez prowadzona jest lista gości. Osobom znajdującym się na liście przysługuje bezpłatne wejście do klubu.

Jaki jest wymagany wiek aby wejść do klubu level 27 rooftop? Wszyscy goście aby wejść do klubu level 27 rooftop muszą mieć ukończone 18 lat. Managerowie oraz obsługa klubu bardzo restrykcyjnie weryfikują kwestię pełnoletności. Aby uniknąć niedogodności należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości.

Czy w klubie level 27 rooftop dozwolone jest palenie papierosów? Palenie papierosów dozwolone jest jedynie w wyznaczonych miejscach na tarasie klubu. Palenie wewnątrz lokalu jest zabronione.

Czy goście mogą palić shishe/fajkę wodną w klubie level 27 rooftop? Tak. Shisha w level 27  jest bardzo wysokiej jakości a goście mogą się nią cieszyć na terenie całego lokalu.

Jaka jest cena shishy w level 27 rooftop? Koszt zamówienia shishy w zależności od jej rodzaju waha się pomiędzy 110 a 250 zł.

Czy goście mogą palić elektroniczne papierosy w klubie level 27? Tak.

Jaka wódka jest najbardziej popularna w level 27 rooftop? Najczęściej serwowana wódka w level 27 to Absolut Elyx. Absolut Elyx uważany jest za super premium wódkę o zawartości 42.3% alkoholu. Goście mogą dokonać wyboru spośród różnych wielkości butelek: Absolut Elyx 0.7l, Absolut Elyx 1.75l (Magnum), Absolut Elyx 1.75l (Nite Edition Luminous Prestige Magnum), Absolut Elyx 3l (Jeroboam), Absolut Elyx 4.5l (Rehoboam). Level 27 uważany jest za numer 1 w sprzedaży wódki super premium spośród polskich lokali.

Jaki aperitif jest najbardziej popularny w level 27 rooftop? Najczęściej serwowany aperitif w level 27 to Pampelle aperitif o smaku grejpfruta, który zawiera 15% alkoholu. Pampelle jest francuskim aperitifem zrobionym z czerwonych grejpfrutów, infuzowanym skórkami z najwyższej jakości cytrusów z całego świata, w tym z Yuzu, Cedrat i Bigarade. Pampelle spritz uważany jest za najbardziej pożądany drink sezonu letniego w klubie level 27.

Co to jest Pampelle? Pampelle to aperitif premium wyprodukowany we Francji. Do produkcji Pampelle wykorzystywane są najwyższej jakości czerwone grejpfruty. Pampelle zawiera 15% alkoholu.

Czy mogę kupić Pampelle w Polsce? Pampelle aperitif dostępny jest w klubie level 27 w Warszawie oraz innych ekskluzywnych klubach tanecznych stolicy. Całą butelkę można nabyć u wyłącznego dystrybutora w Polsce. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej dystrybutora.

Czy Pampelle smakuje jak Aperol? Pampelle uważany jest za aperitif klasy premium i dla przeciętnego konsumenta może być zbliżony do Aperola czy Campari. Jednak to właśnie Pampelle staje się coraz bardziej popularny oraz zyskuje uznanie wśród najlepszych barmanów i liderów branży alkoholowej. Zawiera aż o 30% mniej cukru w porównaniu do obecnych na rynku aperitifów a jego smak jest bardzo wyjątkowy, zwłaszcza w wersji spritz. Coraz częściej serwuje się go w polskich barach, restauracjach i klubach premium.

Jaka jest cena Pampelle i Pampelle spritz? Cena z menu level 27 rooftop za porcję Pampelle to 22 zł za porcję. Natomiast cała butelka Pampelle to koszt 390 zł. Najpopularniejszy drink na bazie tego grejpfrutowego aperitifu – Pampelle spritz kosztuje 32 zł.

Jaki jest najbardziej popularny szampan w level 27 rooftop? Najpopularniejszy szampan w level 27 to G.H. Mumm. Rozmiar butelki szampana jest bardzo zróżnicowany i zależy od potrzeb gości. W ofercie dostępne są: szampan G.H. Mumm Ice 0.75l, szampan G.H. Mumm 1.5l (Magnum), szampan G.H. Mumm 3l (Jeroboam), szampan G.H. Mumm 6l (Methuselah), szampan G.H. Mumm 9l (Salmanazar). Klub level 27 rooftop jest numerem 1 w sprzedaży szampanów G.H. Mumm.

Czym jest likier Esprit de Figues? Esprit de Figues to francuski likier premium wyprodukowany z fig Violette de Bordeaux o zawartości 18% alkoholu. level 27 rooftop serwuje oryginalne koktajle na bazie tego likieru, które pozytywnie Cię zaskoczą.

Jaka jest cena Esprit de Figues w klubie level 27 rooftop? Koszt butelki Esprit de Figues w klubie to 380 zł. Za porcję Esprit de Figues przy barze zapłacisz 24 zł.

Jaki jest najlepszy drink na bazieEsprit de Figues? Najbardziej popularny drink na bazie Esprit de Figues to Espritz zawierający w sobie Esprit de Figues, Prosecco i wodę gazowaną.

Czym jest Grand koktajl? Grand koktajl to serwowany w klubie level 27 wyśmienity drink premium o pojemności aż 1,5l. Serwowany jest w stylowym, ogromnym miedzianym flamingu. Goście level 27 do wyboru mają aż 5 różnych koktajli: GRANDE Cuba Libre, GRANDE Margarita Strawberry, GRANDE Lynchburg Lemonade, GRANDE Long Island Iced Tea, GRANDE Pornstar Martini.

Chciałbym zrobić sesję zdjęciową w klubie level 27 rooftop, z kim należy się skontaktować? W przypadku chęci organizacji sesji zdjęciowej prosimy o kontakt z działem marketingu pod adresem mailowym: Lena.m@club27.club.

Chciałbym wypromować swoją markę w level 27 rooftop, z kim należy się skontaktować? W przypadku chęci podjęcia wszelkiego rodzaju współpracy marketingowej czy działań sponsoringowych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Lena.m@club27.club.

Chciałbym zorganizować event prywatny w klubie level 27 rooftop lub wynająć powierzchnię na event prywatny, z kim należy się skontaktować? Jeśli chcesz zorganizować event prywatny, przyjęcie weselne, koncert, konferencję biznesową lub wynająć powierzchnię eventową prosimy o kontakt pod adresem mailowym events@club27.club.

Myślę, że mam umiejętności i doświadczenie, chciałbym dołączyć do zespołu level 27 rooftop. Gdzie należy przesłać CV? Team level 27 jest zawsze otwarty na utalentowanych i ambitnych ludzi. Chętnie rozważymy możliwość przyjęcia do zespołu nowej osoby. Jeśli uważasz, że jesteś dobrym kandydatem wyślij swoje CV do managera klubu na adres email: Anna.m@club27.club. 

Czy w klubie level 27 rooftop są dobre koktajle? Bar level 27 rooftop jest dumny ze swojej ukształtowanej pozycji wśród topowych lokali dzięki wysokiej jakości i dużej różnorodności pysznych drinków. Level 27 serwuje takie drinki jak: French Negroni, Pampelle Spritz, Ruby Rose, Esprit de Mojito, Esprit Lemonade i wiele innych.

Jakie są ceny drinków w klubie level 27 rooftop? Ceny drinków w level 27 rooftop wahają się między 24 zł a 34 zł.

Jakie są ceny butelek wódki w klubie level 27 rooftop? Ceny butelki wódki w klubie level 27 rooftop zaczynają się od 290 zł.

Jakie są ceny szampanów w klubie level 27 rooftop? Ceny butelki szampana w klubie level 27 rooftop zaczynają się od 460 zł.

Czy wieczór w klubie level 27 jest drogi? Nie. Mimo, że klub level 27 rooftop znalazł się na liście najlepszych klubów tanecznych i plasuje się w czołówce polskiej sceny życia nocnego to bilet wstępu kosztuje jedynie 30 zł. Ceny napojów uznawane są za niedrogie w porównaniu do cen w innych krajach UE.

W jakie dni klub level 27 rooftop jest otwarty? Jakie są godziny otwarcia? level 27 rooftop jest otwarty w godzinach 23:00 – 05:00 w każdy piątek i sobotę.

Czy klub level 27 rooftop jest otwarty w Sylwestra? level 27 rooftop znany jest ze swoich niesamowitych i wyjątkowych celebracji sylwestrowych. Każdy dotychczasowy Sylwester w level 27 był najgorętszą imprezą w klubie, dla gości z całego świata. 

Czy klub level 27 rooftop z lokalizowany jest w centrum Warszawy?Klub level 27 rooftop zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy z komfortowym dojazdem, również komunikacją miejską.

Czy level 27 rooftop w Warszawie zlokalizowany jest na ostatnim piętrze biurowca?Klub level 27 rooftop znajduję się na ostatnim, 27 piętrze budynku Atlas Tower.

Jaki jest dress code w klubie level 27 rooftop?Goście przyjeżdżający do klubu level 27 rooftop powinni być ubrani schludnie. Mile widziany smart casual lub elegancji dress code. Garnitury, marynarki i szpilki nie są niezbędne oraz nie gwarantują wejścia do klubu.

Czy mogę przynieść swój własny alkohol do klubu level 27 rooftop? Nie. Zakazane jest wejście z napojami.

Podczas mojej ostatniej wizyty w klubie level 27 rooftop fotograf zrobił zdjęcie mi i moim znajomym, gdzie mogę znaleźć to zdjęcie?level 27 rooftop udostępnia galerię zdjęć po każdej imprezie na swoim profilu na Facebooku. Zapraszamy do wizyty na stronie level 27 rooftop Facebook i obejrzenia zdjęć z ostatnich imprez.