Kluby nocne VIP otwarte w piątek i sobotę 2024

WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ W SAMYM CENTRUM WARSZAWY
level 27 zachwyci cię unikalną przestrzenią i stylowym designem. Klub podzielony jest na dwie strefy – część główną oraz 450-metrowy taras widokowy, z którego roztacza się wyjątkowa panorama miasta. Możesz podziwiać z niego także romantyczne zachody słońca i oddać się w całości podniebnemu relaksowi przy dźwiękach twojej ulubionej muzyki. To także najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, którą możesz zorganizować kontaktując się z naszym działem marketingu.


NAJLEPSZA OBSŁUGA VIP ORAZ SPECJALNY SERWIS BUTELEK
W level 27 czeka na ciebie najlepsza obsługa VIP. Oferujemy także specjalny serwis butelek. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty VIP, zachęcamy do założenia karty członkowskiej, która gwarantuje różnorodne przywileje. W ofercie klubu są różne rodzaje kart członkowskich – Karta Member, karta Friend, karta VIP, karta VIP Platinum. Poszczególne warianty uprawniają do skorzystania z różnych benefitów, np. karta VIP Platinum jest najbardziej prestiżową kartą członkowską i przeznaczona jest dla najbardziej lojalnych i honorowych gości. Zapewnia bezpłatne wejście do klubu bez oczekiwania w kolejce na wszystkie standardowe imprezy weekendowe oraz do otrzymania rabatu w wysokości 25% na wszystkie zamówienia.
W naszym klubie dostępna jest także loża VIP. Usytuowana jest ona w centralnej części klubu obok DJa i parkietu. Po dokonaniu rezerwacji masz zapewniony bezpłatny wstęp do klubu bez oczekiwania w kolejce, czekają na ciebie także komfortowe sofy oraz wyjątkowy rytuał serwowania alkoholu.


BOGATA OFERTA ALKOHOLI ORAZ INNOWACYJNA FAJKA WODNA
W level 27 serwujemy twoje ulubione drinki, a także oferujemy specjalny serwis butelek. Jesli chcesz wypróbować czegoś nowego, również mamy coś dla ciebie. Skosztuj którejś z naszych unikalnych kompozycji, a na pewno się nie zawiedziesz. Jednym z naszych popularnych koktajli jest Pampelle aperitif o smaku grejpfruta, który zawiera 15% alkoholu.
Jeśli natomiast masz ochotę na coś nowego a niekoniecznie chcesz spożywać alkohol, możesz spróbować naszej fajki wodnej – Smoketaile o smaku twoich ulubionych koktajli. Fajka wodna zdobywa coraz większe grono zwolenników – nic dziwnego, ponieważ to świetny sposób na relaks i dobrą zabawę.


NAJLEPSI DJ’E I POPULARNI WOKALIŚCI
Marzą ci się niezapomniane imprezy na dachu Warszawy? Najlepsi DJ’e i popularni wokaliści zagwarantują ci najlepszą zabawę, o której na pewno tak szybko nie zapomnisz. Gatunki muzyczne, które możesz usłyszeć w level 27 rooftop bar to m.in. R&B, Hip Hop, House, Deep House i wiele innych.


LEVEL 27 – KLUB NOCNY OTWARTY PRZEZ CAŁY WEEKEND
Jesteśmy otwarci nie tylko w piątek i sobotę, ale także w letnie niedziele. Jeśli masz więc ochotę na niedzielny chillout – level 27 rooftop bar to idealne miejsce na relaks po wyczerpującym tygodniu. Z naszego tarasu widokowego roztacza się wyjątkowa panorama miasta, co sprawia, że jest to najlepsze miejsce na sesję zdjęciową. Romantyczne zachody słońca to także jedna z naszych głównych atrakcji.


IDEALNE MIEJSCE NA EVENT
Nieważne czy masz ochotę na weekendową imprezę, czy chcesz zorganizować firmowy lub prywatny event – level 27 rooftop bar to miejsce, które sprawi, że każde z tych wydarzeń będzie wyjątkowym przeżyciem. Z naszego tarasu widokowego roztacza się warszawska panorama, która sprawia, że jest to najlepsze takie miejsce na sesję zdjęciową. W naszym klubie możesz także zorganizować urodziny, przyjęcie weselne lub koncert – dokonaj rezerwacji, a my zadbamy o twoją dobrą zabawę.

Romantyczne zachody słońca, imprezy na dachu, a może niedzielny chillout? To wszystko czeka na ciebie w level 27. Popularni wokaliści sprawią, że impreza w naszym klubie będzie unikalnym przeżyciem, a bogata oferta VIP zapewni ci wyjątkowe przywileje.