Rooftop Sky bar w Warszawie 2024

Kluby nocne w Warszawie

Wielu nazywa Warszawę miastem, które nigdy nie zasypia, dlatego też, jeśli wybierać się na porządną imprezę, to tylko do stolicy. Właśnie tutaj powstał rooftop bar w Warszawie. To całkowicie nowy sposób na rozpoczęcie weekendu, czy urządzenie niepowtarzalnej imprezy. Swoje miejsce znajdą tutaj miłośnicy aktywnej zabawy z dobrą muzyką, ale także ci, którzy uwielbiają romantyczne zachody słońca. W samym centrum miasta możesz poczuć się jak na Ibizie, popijając najlepsze drinki w sky bar i jednocześnie wpatrując się w gwieździste niebo. To miejsce przyjazne turystom i stałym bywalcom.

Gdzie zrobić event?

Spośród klubów z zewnętrznym tarasem w Polsce wyróżnia się level 27. Powierzchnia eventowa tego lokalu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dwie przestrzenne strefy dają szerokie pole do manewru i z pewnością pomieszczą wielu gości. Nie myśl sobie, że to tylko klub muzyczny i nie zorganizujesz tutaj prywatnej imprezy firmowej, czy spotkania rodzinnego. Jeśli nie masz pomysłu jak i gdzie zrobić event, załoga klubu zadba o to, aby zaplanowane przez Ciebie wydarzenie zapadło Twoim gościom na długo w pamięć. Wyjątkowa aranżacja pomieszczeń pomaga utworzyć niesamowitą atmosferę. Nie tylko widok tarasowy, ale również modernistycznie urządzone wnętrze, czynią level 27 jedynym w swoim rodzaju.

Urlop w stolicy- najlepszy widok na warszawę

level 27 to miejsce przyjazne turystom. Jeśli ktoś spędza wakacje w Warszawie, to koniecznie musi odwiedzić ten sky bar. Przepiękna panorama miasta robi wrażenie na mieszkańcach, więc jeszcze bardziej zachwyci przyjezdnych.
Jeśli chcesz zaimponować swoim gościom, to nie ma lepszej miejscówki. Kto bowiem spodziewa się, że spędzi noc pod gołym niebem, imprezując jak nigdy dotąd? Wakacyjny klimat i świetna muzyka puszczana przez najlepszych DJ-ów. To trzeba przeżyć! Każdy musi zobaczyć najlepszy widok na Warszawę i romantyczne zachody słońca. Nie martw się, jeśli pogoda nie sprzyja, zadaszona powierzchnia eventowa gwarantuje dobrą zabawę bez względu na aurę panującą na zewnątrz.

Relaks pod gołym niebem – shisha w innym wydaniu

Nie masz ochoty na szałowe party? Nic nie szkodzi. Możesz usiąść wygodnie, podziwiać widoki i popijać najlepsze drinki w sky bar. Menu w level 27 daje cały wachlarz możliwości. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na coś mocniejszego, czy delikatny napój z nutą alkoholu, na pewno nie będziesz zawiedziony. Zdecydowanym „Must have”, który króluje wśród gości lokalu, jest Pampelle Spritz. Orzeźwiający koktajl z Prosecco, wodą gazowaną i grejpfrutem. Jeśli masz ochotę na coś więcej, niż drinki, to czeka na Ciebie również shisha. Najlepsza shisha i koktajl w jednym? Tylko w level 27 doświadczysz swoich ulubionych smaków koktajli zamkniętych w dymie shishy. Do oferty wprowadzone zostały Smoketaile, jest to nowoczesna propozycja zyskująca coraz większą liczbę miłośników.

Niezapomniane miejsce

Jeśli wydawało Ci się, że już wszystkiego w życiu doświadczyłeś, to musisz odwiedzić level 27, bo bez wątpienia wiele jeszcze przed Tobą. Już teraz wiesz, gdzie zrobić event. Sprawdzisz raz, a wrócisz na pewno. Jednego wieczoru nie da się przeżyć każdej atrakcji, którą oferuje ten rooftop bar w Warszawie. Co tydzień klub proponuje urozmaicone muzyczne i taneczne wydarzenia kulturalne, jest to miejsce przyjazne turystom. Spotkasz się tutaj ze znajomymi, bądź zintegrujesz ze swoimi pracownikami. Umówisz się na niebanalną randkę, podczas której będziesz podziwiać romantyczne zachody słońca. Urządzisz rodzinną imprezę, a nawet przeprowadzisz ważne biznesowe spotkanie. Pokażesz innym najlepszy widok na Warszawę i wypijesz z nimi najlepsze drinki w sky bar.