Warszawskie życie nocne – najlepszy lokal

LEVEL 27 – WIODĄCY KLUB TANECZNY W POLSCE I NAJBARDZIEJ POPULARNY KLUB MUZYCZNY W WARSZAWIE

Nasz klub wyróżnia się niewątpliwie na tle podobnych miejsc i to nie tylko jeśli chodzi o Polskę – został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie, co oznacza, że zyskał światową reputację. W 2019 r. level 27 został wyróżniony jako członek International Nightlife Association, jest także oficjalnym członkiem THE WORLD’S FINEST CLUBS. Jeśli chodzi zaś o rodzimą scenę klubową, to bez wątpienia jest to wiodący klub taneczny w Polsce i najbardziej znany rooftop bar. Tripadvisor wyróżnił level 27 certyfikatem jakości 2017, 2018 i 2019 w kategorii „Najlepszy klub muzyczny”. Popularni artyści oraz najlepsi DJe zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie i sprawiają, że impreza w naszym klubie staje się wyjątkowym przeżyciem.

IMPREZY NA DACHU, ROMANTYCZNE ZACHODY SŁOŃCA I ZAPIERAJĄCA DECH PANORAMA MIASTA

level 27 to przestrzeń podzielona na dwie strefy – część ogólną usytuowaną we wnętrzu budynku oraz 450-metrowy taras widokowy, który jest jednym z głównych atutów tego miejsca. Ponieważ klub usytuowany jest w ścisłym centrum Warszawy, roztacza się z niego niezwykła panorama miasta. To sprawia, że jest to idealne miejsce, z którego możesz podziwiać romantyczne zachody słońca oraz oddać się pełnemu relaksowi. Jest to także najlepsze miejsce na sesję zdjęciową – aby ją zorganizować wystarczy, że skontaktujesz się z naszym działem marketingu.

WYJĄTKOWA ATMOSFERA ORAZ NAJLEPSI DJe JAKO GWARANCJA DOBREJ ZABAWY

level 27 to niezwykle popularny klub muzyczny w Warszawie. Nasi goście uwielbiają to miejsce nie tylko ze względu na wyjątkową atmosferę, ale także ze względu na jego unikalne usytuowanie i atrakcje, które zapewnia. Wybierając się do naszego klubu możesz mieć pewność, że czeka cię niezapomniana impreza. Nasi DJe zadbają o to abyś dobrze spędził czas – muzyka, którą usłyszysz w naszym klubie to m.in. R&B, Hip Hop, House, Deep House. To wszystko sprawia, że level 27 to najbardziej znany rooftop bar w Warszawie oraz wiodący klub taneczny w Polsce.

LEVEL 27 – IDEALNE MIEJSCE NA EVENT FIRMOWY LUB PRYWATNY ORAZ NAJLEPSZE MIEJSCE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

U nas możesz zorganizować większość eventów firmowych i prywatnych – od urodzin po koncert czy tematyczną imprezę. Wystarczy, że powiesz nam, jaki masz pomysł, a my zajmiemy się wszystkim innym. Twoi goście będą z pewnością zachwyceni, a sama impreza pozostanie na długo w ich pamięci. Nasz rooftop bar to także najlepsze miejsce na sesję zdjęciową z panoramą Warszawy w tle.

BOGATY WYBÓR ALKOHOLI ORAZ INNOWACYJNA FAJKA WODNA

W level 27 oferujemy szeroki wybór alkoholi najlepszej jakości, od piwa i wina po wódkę, gin, tequilę, rum, szampana, czy whisky. Jeśli masz ochotę na coś wyjątkowego, polecamy natomiast spróbować naszych unikalnych drinków. A może nie chcesz spożywać alkoholu, ale lubisz jego smak? W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie nasza innowacyjna wersja fajki wodnej – Smoketaile o smaku twoich ulubionych trunków.


level 27 to popularny klub muzyczny w Warszawie, który zapewnia swoim gościom unikalne przeżycia i sprawia, że chce się do niego wracać. Jedyna w swoim rodzaju atmosfera sprawia, że możesz się tu bawić i odpocząć jednocześnie. Nasz klub wyróżnia się unikalnym usytuowaniem oraz tarasem widokowym, z którego rozpościera się panorama miasta. Możesz tu podziwiać romantyczne zachody słońca, spędzić wyjątkowe chwile z ukochaną osobą albo bawić się do białego rana – wybór należy do ciebie!