Najlepsze kluby mainstreamowe w Warszawie 2024

WYJĄTKOWE MIEJSCE NA EVENT

Warszawa to tętniące życiem miasto, w którym znajduje się wiele klubów oferujących różnorodne doznania muzyczne i rozrywkowe. Jednym z wyjątkowych miejsc na mapie stolicy jest z pewnością level 27 – energetyzujący klub taneczny, który wyróżnia się na tle innych miejsc nie tylko ze względu na usytuowanie na dachu wieżowca, ale także ze względu na niepowtarzalną atmosferę. Taras widokowy to jeden z głównych atutów tego miejsca. Jeśli szukasz więc przestrzeni, która będzie inne niż wszystkie, koniecznie odwiedź nasz lokal.

LEVEL 27 – WYJĄTKOWE MIEJSCE W CENTRUM WARSZAWY

level 27 usytuowany jest w najściślejszym centrum miasta na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower. Podniebny rooftop bar to ekskluzywna i stylowa przestrzeń, w której spędzisz niezapomniane chwile, a towarzyszyć będzie ci najlepsza muzyka mainstreamowa. Najlepsi DJ’e: R’nB’ Hip-Hop Latino House zadbają o to, byś szybko nie zapomniał tej wizyty.
Ten energetyzujący klub taneczny podzielony jest na dwie strefy, do których należy część centralna o powierzchni 355 m² oraz 450-metrowy otwarty taras widokowy, z którego rozciąga się przepiękny widok na centrum Warszawy. Wyobraź sobie zatem, że siedzisz tu ze swoimi przyjaciółmi, całkowicie zrelaksowany i podziwiasz zachód słońca, a w tle rozbrzmiewa twoja ulubiona muzyka. Brzmi dobrze, prawda?

BOGATY WYBÓR ALKOHOLI

Świetnym dopełnieniem weekendowego chilloutu będzie z pewnością któryś z serwowanych przez nas alkoholi. Wybór jest szeroki, od piwa i wina po wódkę, tequilę, rum, koniak, whiskey, gin czy zaskakujące kompozycje w formie koktajli. Serwujemy klasyczne koktajle, jak Cuba Libre czy Negroni, ale mamy w ofercie także mniej oczywiste połączenia, jak GRANDE Pornstar Martini, którego szczegółowy skład możesz sprawdzić w naszym menu: https://level27.pl/menu/. Nieoczywista kompozycja na bazie waniliowej wódki, passoa i prosecco z pewnością może zapaść w pamięć na długo. Nie musisz być koneserem alkoholu, by pozwolić sobie na nowe doznania smakowe!

INNOWACYJNA SHISHA

Oprócz alkoholi możesz spróbować u nas także innowacyjnej wersji fajki wodnej – smoketaile. Smoketaile mają niepowtarzalny smak, a wykonane są przy użyciu świeżych owoców, lemoniad, lodu, syropów oraz rzecz jasna tytoniu. Shisha to jedna z najlepszych form relaksu dostępnych także w Polsce, a grono jej zwolenników stale się powiększa. W level 27 spróbujesz bez wątpienia najlepszej shishy w Warszawie. Wspomniana wersja smoketaile to shisha o smaku alkoholu. Ty decydujesz, na smak którego z ulubionych trunków masz ochotę! Jeśli zatem nie chcesz spożywać alkoholu, ale masz ochotę poczuć jego smak, wypróbuj koniecznie naszą shishę.


IMPREZA DO BIAŁEGO RANA LUB NIEDZIELNY CHILL?

Nieważne czy chcesz zrelaksować się w niedzielę po ciężkim tygodniu czy masz ochotę na szaloną imprezę przy dźwiękach najlepszej mainstreamowej muzyki, level 27 to najodpowiedniejsze miejsce na event. Nie bez przyczyny przypisuje się nam bowiem miano jednego z lepszych, niezwykle energetyzujących klubów tanecznych w Warszawie. Najlepsi DJ’e: R’nB’ Hip-Hop Latino House czekają na ciebie w naszym klubie.
A może myślisz o zorganizowaniu niepowtarzalnych urodzin w jakimś wyjątkowym miejscu? level 27 rooftop bar w Warszawie to idealne miejsce na spędzenie niezapomnianego czasu w tym wyjątkowym dniu. Goście będą z pewnością zaskoczeni, a my postaramy się żeby zapamiętali tę imprezę na długo!
Nasz dział eventowy specjalizuje się także w tworzeniu wyjątkowych i urozmaiconych eventów firmowych, od imprez integracyjnych po przyjęcia świąteczne. Możesz dokładnie zaplanować je razem z nami i mieć pewność, że nikt nie zrobiłby tego lepiej.


level 27 najlepszy rooftop bar w Warszawie, energetyzujący klub taneczny, o którym nie zapomnisz tak łatwo i z pewnością będziesz chciał do niego wracać. Wyjątkowy taras widokowy jest jednym z głównych atutów tego miejsca. Rozpościera się z niego niepowtarzalny widok na centrum Warszawy. Pozwól sobie na zanurzenie się w dźwiękach najlepszej mainstreamowej muzyki, którą serwują najlepsi DJ’e: R’nB’ Hip-Hop Latino House. Poczuj niezwykłą atmosferę tego miejsca i daj się porwać szaleństwu weekendowych nocy. W level 27 rooftop bar w Warszawie gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie.