Zorganizuj swoje urodziny w klubie

Marzysz o spędzeniu urodzin w niebanalnym i ciekawym stylu? Twój PESEL daje znać, że to już ten czas na kolejne świętowanie, ale w głowie brak pomysłów czym zaskoczyć gości? Zwyczajne spotkania z przyjaciółmi w domu nie są tym czego szukasz? Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny w ciekawym miejscu? Pragniesz przyjęcia, z którego zachowasz niezapomniane wspomnienia i zapewnisz niezwykłe wrażenia swoim gościom? A może Twoim pragnieniem jest zorganizowanie imprezy niespodzianki dla kogoś bardzo Ci bliskiego? W końcu impreza niespodzianka to wspaniały pomysł na prezent i uczczenie jubilata. Jeśli tak, to mamy rozwiązanie wprost dla Ciebie.

LEVEL 27 ROOFTOP
level 27 rooftop w Warszawie to miejsce, o które Ci chodzi i którego od zawsze szukałeś! Dlatego już nie szukaj dalej, mamy wszystko co tylko trzeba, aby zorganizować Twoje urodziny. Wyjątkowe wnętrze naszego klubu zachwyci wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających gości. Imprezy na dachu zawsze należą do tych niezapomnianych, a panorama miasta Warszawa stanie się dodatkową atrakcją podczas Twojego niezapomnianego święta. Tylko u nas dostępna w ofercie jest dla Ciebie i Twoich urodzinowych gości najlepsza shisha w Warszawie.

Pamiętaj, że organizując urodziny w klubie zyskujesz duży komfort. Tutaj nie będziesz denerwować sąsiadów. Nikomu nie będzie przeszkadzał hałas i wybuchy śmiechu Twoich zadowolonych gości. Nikt nie zapuka do drzwi z żądaniem natychmiastowego zakończenia zabawy. Cisza nocna u nas nie obowiązuje! Im głośniejsze będą Wasze rozmowy i śmiechy, tym lepiej. A do tego mamy mnóstwo miejsca do tańczenia, czego w mieszkaniu brak. Problem ruszającego się sufitu sąsiadów, podczas prób zawładnięcia urodzinowym parkietem w salonie, u nas nie istnieje. A obrażone miny sąsiadów na drugi dzień rano są problemem, którego na pewno nie będzie.

URODZINY W LEVEL 27

Urodziny to doskonała okazja do szalonych zabaw. Warto przy tak ważnej okazji dać upust emocjom i naładować baterie na dalsze dni. W tak ważny dzień nie warto zaprzątać sobie głowy przygotowaniami i martwić się czy dla każdego z gości wystarczy szklanek z Twojej kuchennej szafki. Albo mierzyć się z wyzwaniem informowania sąsiadów, że „będzie się działo”. Urodziny to okazja, aby się cieszyć kolejnym rokiem życia i bawić, delektując się przy tym obecnością bliskich Ci osób, którzy tą wspaniałą okazję chcą świętować z Tobą oraz snuć plany na wspaniałą przyszłość, która przed Tobą.

A może, jak już było wspominane, impreza niespodzianka to Twój sposób na prezent dla jubilata? Jeśli tak to świetny wybór! Taki pomysł na prezent w postaci imprezy urodzinowej w level 27 rooftop w Warszawie nie zostanie zapomniany. Imprezy na dachu się nie zapomina!

A to nie wszystko! Osoby organizujące u nas urodziny mogą liczyć na specjalne promocje. Istnieje możliwość zamówienia cateringu oraz wynajęcia klubu na event prywatny. Prosimy o kontakt z klubem w celu poznania szczegółów. Organizowaliśmy już wiele imprez, ale ciągle jeszcze czekamy na zorganizowanie tej najważniejszej – Twojej! Z nami Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe.