Impreza pod gwiazdami

LEVEL 27 MODNY ROOFTOP BAR W WARSZAWIE

level 27 to jedna z najmodniejszych lokalizacji w stolicy. To nie tylko klub muzyczny, ale przede wszystkim miejsce doskonałe do organizowania wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń. Wyjątkowe wnętrze o postindustrialnym, modernistycznym charakterze mieści się w ogromnej przestrzeni centralnej, klub posiada również przestronny otwarty taras wprost stworzony do tego, by organizować tam imprezy na dachu. W ostatnim czasie odbywały się tam wydarzenia wszelkiego rodzaju: od firmowych imprez, przez konferencje i imprezy okolicznościowe. Nie można sobie więc wyobrazić lepszego miejsca na spędzenie niezapomnianych chwil ze znajomymi.

NAJLEPSZA SHISHA W WARSZAWIE

Oprócz niezaprzeczalnych zalet, takich jak wyjątkowy wystój, zapierający dech widok z tarasu i ogromna przestrzeń, level 27 w swojej ofercie posiada szereg różnych atrakcji. Jedną z nich jest innowacyjna wersja shishy, w której zamknięte są esencje Twoich ulubionych owocowych koktajli. Smoketaile robione są na bazie świeżych owoców, lemoniad i syropów stanowią świetną alternatywę dla osób nie spożywających alkoholu, lecz chcących przyjemnie spędzić czas ze znajomymi. Ten wyjątkowy i innowacyjny produkt to absolutny hit na imprezach!

SABRGAGE – WYJĄTKOWA TECHNIKA OTWERANIA SZAMPANA


Specjalnie dla najbardziej wymagających gości, level 27 oferuje wyjątkową metodę serwowania szampana, zwaną Sabrage. Na czym ona polega? Sabrage, lub po polsku szablowanie, to tradycyjna technika otwierania butelki szampana za pomocą szabli, używana podczas uroczystych ceremonii. Dziś tę metodę stosuje się również podczas innych okazji i z wykorzystaniem dowolnych win musujących. level 27 w swojej ofercie posiada też szeroki wybór szlachetnych alkoholi, a w menu znajdziesz zarówno klasyczne koktajle, jak i autorskie drinki. Najwyższa jakość obsługi sprawi, że w level 27 będziesz czuć się wyjątkowo i spędzisz niezapomniane chwile.

IMPREZY NA DACHU – ZALETY

level 27 to rooftop bar w Warszawie wyróżniający się na tle innych tego typu miejsc wyjątkową lokalizacją, najwyższej jakości obsługą, innowacyjnymi atrakcjami i nieszablonowym podejściem do organizacji imprez. Imprezy na dachu to przede wszystkim doskonała zabawa, niezapomniane widoki na panoramę miasta oraz wyjątkowy czas spędzony ze znajomymi. Impreza pod gwiazdami może stać się wymarzonym prezentem urodzinowym, świetną okazją do firmowej integracji lub po prostu czasem dobrej zabawy z przyjaciółmi. Możliwość zarezerwowania loży sprawi, że poczujesz się komfortowo, a szereg oferowanych atrakcji sprawi, że na pewno nie będziesz się nudzić.