Pampelle Aperitif gotowy na podbicie polskiego rynku

Dokładnie w centrum Warszawy, na 27. piętrze wieżowca Atlas Tower, znajduje się stylowy i ekskluzywny level 27 – bar na dachu w Warszawie. To, co czeka Was w środku, można określić jako doskonałe miejsce na odkrywanie nowych smaków, jakie oferuje francuski aperitif – Pampelle Aperitif. Ten francuski aperitif marki premium jest doskonały do picia na lodzie lub w połączeniu z mnóstwem innych smaków, tworząc przy tym najlepsze koktajle w Warszawie. Możecie być pewni jednego – Pampelle sprawi, że poczujecie lato, o każdej porze.

Co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy?

Co sprawia, że Pampelle Aperitif uznawany jest jako ​​marka premium wśród najlepszych aperitifów na świecie? Przede wszystkim, wiele zależy od samego procesu tworzenia oraz składników użytych do produkcji. Na początek, przenieśmy się z naszego rooftop baru w Warszawie na południe Francji i na Korsykę. Brzmi jak idealne miejsce na francuski aperitif. To właśnie tam, główny składnik Aperitif Pampelle, czyli grejpfruty Star Ruby Red, są starannie wybierane, aby nadać charakterystyczny kolor i niepowtarzalny słodko-gorzki smak. Dzięki ich wyjątkowym walorom smakowym, Pampelle, jak na prawdziwą markę premium przystało, może z powodzeniem posłużyć za bazę do letnich drinków, które są uznawane za najlepsze koktajle w Warszawie.

Pij tak, jak chcesz – na lodzie lub mieszając z innymi alkoholami

Jednym z najlepszych aspektów Pampelle Aperitif jest jego wszechstronność. Dzięki temu nadaje się do umieszczenia w menu koktajlowym w takiej postaci, w jakiej jest, lub jako główny składnik intrygującego i złożonego koktajlu. Oto kilka alternatyw dla niektórych klasycznych faworytów, które zdecydowanie nadają się na orzeźwiające, letnie drinki. Oczywiście z Pampelle Aperitif lato trwa non stop i można pić je o każdej porze dnia i roku, krótko mówiąc: Summertime, Anytime!

Pampelle Spritz

Idealny napój brunchowy lub świetny drink przed snem, Pampelle Spritz to orzeźwiający i wyrafinowany koktajl uwielbiany zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Najlepsze proporcje serwowania to dwie części Pampelle, trzy części Prosecco i jedna część wody gazowanej. Podawane z lodem i plastrem czerwonego grejprfuta. Voila, Pampelle Spritz gotowy do picia!

Pampelle Rose

Podobnie jak Spritz, Pampelle Rose składa się z dwóch części Pampelle, trzech części Rose i jednej części wody gazowanej, podawany z lodem i udekorowany plastrem soczystego grejpfruta. Rose i Spritz to tylko dwa z fantastycznych letnich drinków, które określane są wśród Gości jako najlepsze koktajle w Warszawie.

Pampelle Negroni

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz bar na dachu Warszawy, delektując się koktajlami razem z przyjaciółmi, czy właśnie zabrałeś partnerów biznesowych na kilka drinków, nic nie mówi o wyrafinowaniu i klasie tak, jak Negroni z Pampelle Aperitif. Równe części Pampelle, ginu i słodkiego wermutu, wymieszane i podawane z lodem oraz skórką czerwonego grejpfruta to proste, a zarazem niezwykle szlachetne połączenie. Nic dziwnego, że znajduje się na szczycie listy najlepszych koktajli w Warszawie!


Pampelle Aperitif to zdecydowana nowość na polskim rynku. Zajrzyj więc do level 27 i zapytaj o Pampelle. W środku zimy? Hej! Jest lato, o każdej porze!
Więcej informacji dotyczących powyższego produktu oraz jego dystrybucji możesz znaleźć tutaj.