Luksusowy event na dachu wieżowca

Twoje miejsce na shishę w Warszawie

Shisha bary wprost z Bliskiego Wschodu podbiły Europę i każdy amator fajki wodnej chętnie odwiedziłby jeden z kultowych lokali w Berlinie czy Budapeszcie. Na mapie shisha barów nie należy jednak pomijać rodzimej Warszawy, tu również możemy znaleźć interesujące i luksusowe lokale na europejskim poziomie.

SHISHA TOUR W WARSZAWIE

Najwięcej lokali znajduje się w okolicy centrum miasta i to tam należy rozpocząć poszukiwania. Trzeba pamiętać, że tak samo, jak jakość shishy czy smoketails liczy się atmosfera miejsca, w którym oddajemy się rytuałowi. Piwniczki, klasyczne lokale, kluby czy smoketaile na tarasie? Szukając miejsca wyjątkowego wśród warszawskich barów, na szczególną uwagę zasługuje klub level 27. To wielokrotnie nagradzane miejsce z wyjątkową lokalizacją, autorskimi produktami i najwyższej jakości smoketails.

TOPOWA LOKALIZACJA

Docierając pod wskazany, adres widzimy wieżowiec Atlas Tower, który z pewnością będzie niemałym zaskoczeniem dla przyjaciół czy zaproszonych gości. Jednak najlepsze jest dopiero przed nimi. Stawiając pierwsze kroki na dachu, obserwujemy jak biurowiec zmienia się dla swoich gości w miejsce idealne na popołudniowy chillout z fajką wodną i koktajlem czy luksusowy event.

Klub na 27 piętrze to coś więcej niż klasyczny shisha bar. Spektakularna przestrzeń lokalu to miejsce idealne na stylową imprezę, relaks po pracy lub wyjątkowy event prywatny na tarasie. Wysmakowane wnętrza w industrialnym klimacie doskonale wpisują się w trendy, sprzyjają atmosferze wypoczynku przy ulubionym smoketails i stanowią przyjemne tło dla organizowanych wydarzeń czy spotkań z przyjaciółmi. Ogromny taras z widokiem na dachy stolicy zapiera dech w piersiach i pozwala poczuć wyjątkową atmosferę miasta.

AUTORSKIE SMOKETAILE NA MAPIE WARSZAWY

Poszukując nowych smaków i nieoczywistych fajek wodnych na mapie Warszawy nie można pominąć level 27, który oferuje absolutnie wyjątkowe doznania smakowe. Specjalnością klubu stały się smoketails, czyli koktajle zamknięte w dymie fajki wodnej. Od teraz paląc shishę, możemy rozkoszować się smakiem świeżych owoców czy lemoniad z lodem przywodzących na myśl ulubione drinki. Odświeżające doświadczenie powinno zadowolić najbardziej wymagających wielbicieli fajki wodnej oraz ośmielić początkujących.

WYJĄTKOWY BAR I MIEJSCE EVENTOWE NA MAPIE WARSZAWY

level 27 na swoich półkach prezentuje selekcję najwyższej jakości alkoholi, które pozwalają na najbardziej wyszukane mieszanki, zgodnie z życzeniem gości. Nienaganna obsługa zadba o najmniejszy szczegół i sposób podania, by każdy drink cieszył oko i kubki smakowe. Nietypowe pojemności takie jak 1,5l butelka doskonałego szampana, który uświetni każdy luksusowy event, spotkanie firmowe czy imprezę urodzinową to tylko przedsmak atrakcji i możliwości, jakie prezentuje level 27 w swojej ofercie. Ogromna powierzchnia użytkowa pozwala zorganizować duży i w pełni profesjonalny event prywatny z zapleczem cateringowym wedle życzenia klientów.

NAJLEPSZA MUZYKA, SHISHA I VIBE

Na dachu Warszawy nie może zabraknąć doskonałej muzyki, która dopełni klimat wieczoru. Przestrzeń na tarasie to mieszanka energetycznego miejskiego vibe’u, ale też klimatycznych wieczorów z rozproszonym światłem, dobrym drinkiem i widokiem na stolicę nocą.

Wieżowiec Atlas Tower z klubem level 27 na stałe wpisał się w topografię Warszawy jako miejsce absolutnie wyjątkowe, które po prostu trzeba odwiedzić. Zachęcamy do dokonania rezerwacji i spróbowania wyjątkowych smoketails na dachu Warszawy. Klub przerasta najśmielsze oczekiwania jako miejsce eventowe i z pewnością stanowi najbardziej stylową przestrzeń na dachu w Warszawie.