Wiosna za pasem czyli wielkie otwarcie ogródków gastronomicznych i tarasów

W końcu jest! Przyszła! Wiosna zaczęła się na dobre. Na tę wiadomość czekali wszyscy. Rok oczekiwań, ale było warto. Działalność ogródków gastronomicznych, tarasów i barów ruszyła pełną parą. Będziemy mogli usiąść przy stoliku w rooftop barrze w Warszawie, zorganizować imprezy na dachu przy drinku Pampelle spritz i podziwiać letnie zachody słońca w stolicy.
A to wszystko tylko w level 27, w klubie gdzie jest najlepsza shisha w Warszawie!

Niezapomniana impreza tylko w rooftop bar w Warszawie

Jeśli lubisz nocne imprezowanie i szukasz miejsca na niezapomnianą imprezę z przyjaciółmi, musisz koniecznie odwiedzić rooftop bar w Warszawie w klubie level 27. Organizowane tu imprezy na dachu będą dla was pełne niespodzianek i niesamowitych wrażeń. Zapamiętacie je na długo. To najlepiej oceniane miejsce ma niepowtarzalny klimat, które sprawia, że turyści z całej Europy przyjeżdżają zobaczyć level 27- najlepszy klub muzyczny w Warszawie, który organizuje szałowe imprezy na dachu w stolicy.

Gdzie wypalić shishę?

Shisha inaczej zwana fajką wodną jest przeznaczona do tego, aby delektować się nią w towarzystwie. W kulturach Bliskiego Wschodu fajka wodna często jest powodem, aby spotkać się ze znajomymi i prowadzić długie rozmowy owiane aromatycznym dymem. Zajrzyj do level 27 i zasmakuj najlepszej fajki wodnej w Warszawie. Najlepiej oceniane miejsce z najlepszym klubem muzycznym oferuje różne wydarzenia kulturalne, pokazy na żywo i koncerty. Otwarta przestrzeń ma 355m² a taras widokowy to aż 450 m² z którego widoczna jest przepiękna panorama miasta. Znajdujący się tu rooftop bar w Warszawie oferuje różne drinki do wyboru jak m.in. Pampelle spritz. To miejsce atrakcyjne i wielofunkcyjne. Chcesz marzenia zamienić w rzeczywistość? Oglądać letnie zachody słońca w stolicy z dachu 27-piętrowego budynku? level 27 to idealne miejsce na relaks ze znajomymi przy dobrym drinku Pampelle spritz gdzie podawana jest najlepsza fajka wodna w Warszawie.

Apetyczny francuski Pampelle Aperitif

Dokładnie w centrum Warszawy, na 27. piętrze wieżowca Atlas Tower, znajduje się unikatowy level 27 z tarasem widokowym, z którego widoczna jest mieniąca się nocą różnymi kolorami panorama miasta. To, co zobaczycie w środku, przyprawi was o niezły zawrót głowy. Miejsce jest fantastyczne, aby odkrywać nowe smaki, jakie funduje francuski aperitif – Pampelle Aperitif. Ten francuski aperitif marki premium jest idealny do picia z kostkami lodu lub w połączeniu z setkami innych smaków, tworząc przy tym najsmaczniejsze koktajle w Warszawie. Jedno jest pewne – Pampelle sprawi, że poczujecie lato nawet zimą.

Piętro wieżowca Atlas Tower to wspaniała lokalizacja, która zapewni najwyższej jakości relaks przy doskonałej muzyce i dobrym alkoholu. Masa koncertów i wiele innych, atrakcyjnych wydarzeń, które odbywają się co tydzień m.in. w klubie level 27 w Warszawie, powoduje, że miejscowi oraz turyści z całej Europy znajdą wyjątkowy klub na imprezę. Ekskluzywny wieczór polegający na aktywnym relaksie i wizyta w czarującym barze na dachu, z którego można oglądać letnie zachody słońca, jest ciekawym pomysłem na pozbycie się jesienno-zimowej chandry. Korzystając z przymiotów, jakie życie nocne w Polsce potrafi nam zafundować, warto od czasu do czasu zaplanować jakieś wyjście ze znajomymi, odwiedzić klub na dachu i wypić drinka Pampelle spritz. Panorama miasta widziana z wieżowca to świetna kuracja i sposób na poprawę nastroju, a przy okazji niepowtarzalna okazja, aby zaszaleć!