Niezapomniane letnie imprezy

Lato zagościło u nas już nie tylko oficjalnie, w kalendarzu ale i na zewnątrz, witając się wysokimi temperaturami i słońcem. W tym czasie wiele osób szuka odpowiedniego miejsca, by móc cieszyć się letnią pogodą ale i korzystać z miejskich rozrywek. Dobrym pomysłem na taki relaks jest odwiedzenie klubu z tarasem widokowym, a takim dysponuje level 27 – wyjątkowe miejsce w sercu Warszawy, usytuowane w Atlas Tower, na 27 piętrze.

LOKALIZACJA

level 27 to znany rooftop bar w Warszawie, usytuowany przy Alejach Jerozolimskich. Dogodna lokalizacja sprawia, że jest to miejsce najpopularniejsze wśród turystów. Bez obaw jednak – nie można tu narzekać na przesadny tłok, gdyż dysponuje ono odpowiednią powierzchnią dostosowaną do przyjmowania licznych gości. Zasadnicza część to 355 m² powierzchni, natomiast taras widokowy obejmuje 450 m2, co razem daje ponad 800 m² powierzchni użytkowej. Choćby ze względu na rozmiary level 27 to bar z tarasem, który świetnie nadaje się na firmowe eventy.

POMYSŁY NA WAKACYJNY RELAKS

Każdy, kto spędza wakacje w mieście wie, że w tym okresie nie brakuje rozrywek – wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć i znaleźć odpowiednie dla siebie.

IIMPREZY OD GWIAZDAMI

To propozycja dla osób, które lubią połączenie kultury i natury. Możliwość przebywania na powietrzu, w klubie z tarasem widokowym i jednocześnie słuchania muzyki w gronie znajomych, jest nie do przecenienia. Gdy dodać do tego możliwość podziwiania panoramy miasta, otrzymujemy iście królewski wieczór.

WAKACYJNE IMPREZY

Wiele osób okazjonalnie lubi zrelaksować się przy drinku czy fajce wodnej. level 27 to rooftop bar w Warszawie, który oferuje taką możliwość. Bogate menu alkoholi daje możliwość znalezienia trunku odpowiadającego upodobaniom różnych osób. W tym barze z tarasem można zamówić też fajkę wodną w formie smoketaile. Smoketaile to propozycja podania popularnej shishy w smaku przypominającej znane i lubiane koktajle. W level 27 – rooftop barze w Warszawie – można pić Pampelle Spritz, palić sishę i podziwiać panoramę miasta.

EVENT FIRMOWY

Osoby odpowiedzialne w firmach za organizację integracji dla pracowników często poszukują miejsc, które wykażą się profesjonalizmem ale i pozwolą pracownikom na wypoczynek w swobodnej atmosferze. Personel level 27 pomaga w zaplanowaniu i organizacji takiego wydarzenia. W ofercie poza welcome drinkiem czy cateringiem są atrakcje takie jak: pokaz pirotechniczny, występy muzyków na żywo, fotobudki, pokazy magiczne czy pokazy ognia. Podziwianie takich atrakcji w klubie z tarasem widokowym oznacza podwójną dawkę wrażeń i może przełożyć się na zadowolenie uczestników.

MIEJSCE NAJPOPULARZNIEJSZE WŚRÓD TURYSTÓW

Osoby odwiedzające Warszawę często szukają miejsc najpopularniejszych wśród turystów i najlepiej ocenianych wśród zwiedzających. level 27 2-krotnie został umieszczony na liście 100 najpopularniejszych klubów na świecie i 2-krotnie został uhonorowany tytułem „Travelers choice” od Tripadvisora. Te wyróżnienia świadczą zarówno o uznaniu jakim cieszy się klub wśród osób z branży, jak i wśród samych odwiedzających. Poza tym piękna panorama miasta rozpościerająca się z tarasu to prawdziwa gratka dla turystów. level 27 to również miejsce często odwiedzane przez celebrytów, co tylko wzmaga zainteresowanie i atrakcyjność lokalu.

CO PRZYCIĄGA TURYSTÓW?

Jedną z rzeczy, która wyróżnia bar z tarasem jest jego lokalizacja. Usytuowany na dachu Atlas Tower klub daje możliwość podziwiania romantycznych zachodów słońca i panoramy miasta. Co więcej, to miejsce wymarzone na wakacyjne imprezy i imprezy pod gwiazdami, czego często szukają turyści spragnieni dobrej zabawy. Po trzecie, to miejsce najpopularniejsze wśród turystów, bo to również miejsce odwiedzane przez celebrytów – wiele osób podczas swoich wakacyjnych wypraw wybiera lokale, w których przebywają znane osoby.

CO PRZYCIĄGA WARSZAWIAKÓW?

Warszawiacy cenią sobie niecodzienność tego lokalu. Warszawa oglądana z takiej wysokości nabiera innego wymiaru. Przebywanie tak wysoko, oddziałuje również na psychikę – dzięki pozornemu oderwaniu od ziemi – umysł prawdziwie się relaksuje i odpoczywa od codzienności. Między innymi z tego względu zakochani wybierają ten bar z tarasem, by jednocześnie móc podziwiać romantyczne zachody słońca.

MIEJSCE ODZWIEDZANE PRZEZ CELEBRYTÓW

W klubie można też spotkać znane osobistości ze świata polskiego showbiznesu, albo w roli gości albo w roli wykonawców. Należy dodać, że w klubie regularnie odbywają się występy muzyków z Polski i z zagranicy. Dzięki temu wakacyjne imprezy są niezapomniane. Imprezy pod gwiazdami uświetniali już tacy muzycy jak: Tomson i Baron, Jacob A i inni a z zagranicznych artystów: Michael Calfan, Kelli-Leigh, Boogie Pimps, Philip George.

Planując event firmowy, czy myśląc o dobrym miejscu na spędzenie letniego wieczoru, warto mieć na uwadze ten lokal. Romantyczne zachody słońca, imprezy pod gwiazdami, dobre alkohole i wysokiej jakości fajka wodna składają się na niepowtarzalną atmosferę miejsce odwiedzane przez celebrytów, turystów i mieszkańców miasta.