Wakacyjna podróż do Warszawy

Wakacyjna podróż do Warszawy może być niezapomniana z wielu powodów: organizując wycieczki z przyjaciółmi, możecie odwiedzić niezwykłe miejsca, które będziecie wspominać przez lata. Warszawa ma bardzo dobrą komunikację i dotarcie do niej, nawet z najdalszych zakątków Polski, jak i świata nie sprawia żadnego problemu. Wybierając się w fascynującą podróż wakacyjną, warto odwiedzić level 27, modny rooftop bar w Warszawie – bar z tarasem widokowym, z którego jest widoczna unikatowa panorama miasta.

LEVEL 27 – STYLOWE ROOFTOP BAR W WARSZAWIE
level 27- stylowy rooftop bar w Warszawie mieści się na 27 piętrze w samym sercu stolicy. Warto zauważyć, że panorama miasta, którą widać z dachu level 27 jest przepiękna. Widok całego miasta, jak i wschód i zachód słońca podziwiany z tego miejsca zachwyca nawet największych przeciwników wysokich wieżowców.
level 27 jest popularny nawet wśród turystów, których zainteresowanie budzą jedynie najlepiej oceniane miejsca. Otrzymał wiele nagród i rekomendacji w czasie kilku lat swojej działalności. Klub szczególnie ceni te otrzymywane dzięki pozytywnym opiniom od gości. W minionych latach, między innymi, dostał wyróżnienie- certyfikat jakości Certificate of Excellence 2017,2018 i 2019 w kategorii „Najlepszy klub muzyczny”.

NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCE EVENTOWE W EUROPIE
Czasem warto spróbować czegoś nowego i zorganizować event w wyjątkowym miejscu, które kojarzy się bardziej z wyśmienitą zabawą niż z pracą i obowiązkami. Powierzchnia eventowa level 27 to aż 355 m²  powierzchni. Dodatkowo level 27 udostępnia gościom taras o powierzchni 450 m² , z którego jest podziwiana panorama Warszawy. Przestrzeń została skomponowana w nowoczesnym stylu. Wykorzystano szlachetny kolor miedzi, żarówek Edison i naturalną świeżość mchu. Będąc tu, czuje się niepowtarzalny klimat. Wyjątkowe doznania na tarasie wieżowca z widokiem na całą Warszawę? Tutaj może się to zdarzyć!

NAJBARDZIEJ POPULARNY LOKAL WŚRÓD TURYSTÓW

Będąc w Warszawie, zapewne warto odwiedzić kilka znanych miejsc takich jak Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Stadion Narodowy. Wiadomo, że wszystkie te miejsca są dobrze znane podróżnym szukającym atrakcji. Turyści z całej Europy najchętniej przyjeżdżają jednak do level27 – klubu w ścisłym centrum Warszawy, który gwarantuje niezapomniane imprezy na dachu i magiczny klimat. Prestiżowa lokalizacja i piękny taras widokowy klubu, z którego widać zachód słońca zwraca uwagę turystów i wyróżnia to miejsce. Najlepiej oceniane miejsca przez turystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy to m.in. właśnie level 27- bar z tarasem widokowym w Warszawie, który cieszy się niezmiennie niesłabnącą popularnością.

NAJLEPSZE DRINKI W WARSZAWIE
Ogromna powierzchnia eventowa pozwala zorganizować duży i w pełni profesjonalny event. Polecają ja turyści z całej Europy. Jest oceniana najwyżej w rankingu na najbardziej popularne bary w Polsce. Nie ma co się dziwić. To przecież w klubie level 27 znajduje się najbardziej popularny rooftop bar w Warszawie. Podniebne drinki trafiają zaś w nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Lokal level 27 zapewnia wszystkim uczestnikom szalone imprezy i serwuje najlepsze drinki w Warszawie. Odwiedzając ten najlepiej zaopatrzony bar w Warszawie, zasmakujemy alkoholi najwyższej klasy i z całego świata. Jest tu między innymi dużo rodzajów wódki, whisky, tequili lub ginu oraz wiele, wiele więcej. Goście mogą delektować się tu między innymi drinkiem Pampelle Spritz. Ten orzeźwiający i wyrafinowany koktajl jest doceniany zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Idealne proporcje serwowania to 2 części Pampelle, 3 części Prosecco i 1 część wody gazowanej z dodatkiem lodu i plastra czerwonego grejprfuta. Voila, Pampelle Spritz można pić!