Letnie zachody słońca w stolicy

To jest ten moment i ta chwila. To miejsce i to wspomnienie… – tylko od Was zależy, które miejsce Warszawy będzie Waszym magicznym zakątkiem. Chcecie spędzić niezapomniane wakacje w mieście i obserwować letnie zachody słońca w stolicy? Miejsc do zwiedzania jest wiele. Jednak niektóre są szczególne. To specjalne, najlepiej oceniane przez turystów punkty, które koniecznie muszą znaleźć się na mapie Waszej romantycznej wędrówki po Warszawie.

W dzień może cię zadziwić piękna panorama miasta. Wieczorem możesz obserwować zachody słońca, organizować niezapomniane imprezy na tarasie i pić najlepsze drinki takie jak Pampelle spritz lub Espritz na bazie Esprit de figues w rooftop bar w Warszawie. Co możemy zwiedzić i jak spędzić tam czas?

NAJLEPSZE MIEJSCE GDZIE MOŻNA OBSEROWAĆ LETNIE ZACHODY SŁOŃCA


Warszawiacy raczej nie mają powodów, by narzekać na niedostatek miejsc do odpoczynku czy uprawiania sportów rekreacyjnych. W stolicy nie brakuje miejsc, gdzie można obserwować letnie zachody słońca i wciąż powstają nowe. Skąd można obserwować najpiękniejsze letnie zachody słońca w stolicy?

1. Rooftop bar w Warszawie, czyli level 27- najlepsze miejsce wieczornych spotkań z przyjaciółmi. Niezapomniane imprezy na tarasie na dachu Atlas Tower przy Al. Jerozolimskich będą okraszone zapierającym dech w piersiach zachodem słońca i niebem pełnym gwiazd. W barze wypijesz w towarzystwie przyjaciół najlepiej oceniane przez turystów drinki Pampelle spritz albo Esprits.

2. Zachód słońca nad Wisłą – to tu można podziwiać wymarzony zachód słońca. Plaża na prawym brzegu rzeki jest miejscem, gdzie spokojnie można usiąść sobie z winkiem przy ognisku i delektować się chwilą oglądając bajeczny zachód słońca.

3. Warszawska plaża – Plaża pod ”Poniatem”, która znajduje się na praskiej stronie rzeki, dysponuje szerokimi miejskimi plażami. W ciągu dnia można się na nich bez problemu opalać. Możemy nocą imprezować tu do rana i pić najlepsze drinki.

4. Pałac Kultury i Nauki- magiczne zachody słońca obserwowane z Pałacu kultury i Nauki chyba nigdy nam się nie znudzą! Panorama miasta widziana z tego obiektu oczaruje i poruszy nawet mało wrażliwe na piękne widoki osoby.

LEVEL 27 – NAJLEPSZE MIEJSCE NA DRINKI W STOLICY

Nie ma w stolicy drugiego klubu oferującego tak dobre trunki jak te przygotowane na bazie Pampelle i Esprit de figues. Rooftop bar w Warszawie gdzie odbywają się niezapomniane imprezy na tarasie, oferuje wysokiej klasy alkohole i napoje bezalkoholowe. Po zmierzchu zaś level 27 przeobraża się w najlepszy klub nocny zapewniający zabawę do rana, najlepszych DJ-ów i światowej klasy obsługę. Wszystko to spowoduje, że wizyta w tym klubie będzie niezapomnianym doświadczeniem, a rooftop bar w Warszawie na stałe zagości na liście ulubionych miejsc na wakacje w mieście.

NAJLEPSZE DRINKI NA LETNIE ZACHODY SŁÓŃCA TYLKO W LEVEL 27

Luksusowy level 27 – bar na dachu w Warszawie to idealne miejsce na odkrywanie nowych smaków, jakimi raczy nas francuski aperitif – Pampelle Aperitif. Ten aperitif marki premium jest idealny do picia na lodzie lub w połączeniu wieloma innymi smakami, tworząc przy tym najlepsze koktajle i drinki na letnie zachody słońca w stolicy i nie tylko. Można być pewnym jednego – Pampelle sprawi, że poczujemy lato, o każdej porze roku. Krótko mówiąc: lato o każdej porze!