SKYBAR W CENTRUM WARSZAWY

Skybar

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się sky bary, czyli bary położone na ostatnich piętrach wieżowców. Połączenie podniebnych widoków, pysznych koktajli i relaksującej atmosfery sprawia, że są one świetnym miejscem na randkę, spotkanie towarzyskie czy świętowanie urodzin ze znajomymi.

NAJLEPSZY WIDOK NA PANORAMĘ WARSZAWY

Jednym z głównych atutów sky barów są spektakularne widoki, szczególnie w nocy, kiedy miasto jest oświetlone. Lokalizacja na dachu 27 piętrowego wieżowca znajdującego się w centrum Warszawy sprawia, że level 27 dostarcza gościom imponujących widoków na panoramę stolicy, które z pewnością zostaną zapamiętane na długo.

SZEROKA KARTA AUTORSKICH KOKTAJLI LEVEL 27

Szeroka karta autorskich koktajli level 27 pozwala poznać unikalny charakter tego miejsca. Dzięki specjalnie opracowanym mieszankom stworzonym przez doświadczonych barmanów już nigdy więcej nie będziesz chciał zamówić zwykłego mojito. W menu level 27 znajdują się alkohole z całego świata, na szczególną uwagę zasługują: Jumping Goat – kawowy likier z Nowej Zelandii oraz Pampelle – francuski aperitif z czerwonych grejpfrutów. Klub level 27 to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie można spróbować drinków na bazie tych alkoholi.

SMOKETAILS – OWOCOWE KOKTAJLE W FORMIE SHEESHY

level 27 wyróżnia się na tle innych rozrywkowych miejsc w stolicy nie tylko przez przepiękne widoki na miasto czy szeroką kartę alkoholi. W ofercie znajdują się także Smoketaile, czyli owocowe koktajle w formie sheeshy do palenia. Są one idealną alternatywą dla osób niepijących alkoholu, które mogą cieszyć się smakiem ulubionych koktajli zamkniętym w dymie. Palenie sheeshy ze znajomymi to dobra okazja do relaksu i spędzenia czasu w towarzystwie.

LEVEL 27 – KLUB WYBIERANY PRZEZ TURYSTÓW

Niepowtarzalny klimat i niezwykłe imprezy, a także obsługa posługująca się płynnie językiem angielskim sprawia, że level 27 to lokal chętnie odwiedzany i oceniany przez turystów. Świadczą też o tym liczne nagrody, jakie klub zdobył w różnych międzynarodowych konkursach. Trip Advisor wyróżnił level 27 certyfikatem jakości 2017, 2018 i 2019 w kategorii “Najlepszy klub muzyczny”. W 2020, 2021 i 2022 klub zdobył najwyższe wyróżnienie Tripadvisor „Travelers’ Choice”.

Podsumowując, level 27 to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić będąc w stolicy Polski. To klub muzyczny, który wyróżnia się na tle innych lokali w Warszawie. W sprawie rezerwacji zapraszamy do kontaktu: reservation@club27.club