LEVEL 27 PONOWNIE NA LIŚCIE THE WORLD’S 100 BEST CLUBS

level 27

Pod koniec listopada w Barcelonie odbyła się coroczna gala Golden Moon Awards organizowana przez International Nightlife Congress. To wielkie wydarzenie w sektorze rozrywki i muzyki, podczas którego między innymi została opublikowana lista The World’s 100 Best Club 2023. Na liście po raz kolejny znalazł się klub z Polski – level 27.

W 9 edycji nominowanych zostało aż 373 lokali z 65 krajów, co przewyższyło zeszłoroczną liczbę kandydatów. Na liście 100 najlepszych klubów 2023 najwięcej obiektów było z: Hiszpanii (27 lokali), Stanów Zjednoczonych (20 lokali), Wielkiej Brytanii (6 lokali) oraz Kolumbii i Włoch (4 lokale).

W konkursie 50% stanowiły głosy internetowe gości, pozostały procent opiera się na werdykcie ekspertów z branży życia nocnego. Oceniane były różne kryteria, w tym: programy artystyczne, środki bezpieczeństwa, akustyka i ogólna jakość usług. Dzięki temu na liście znalazły się kluby, które wyróżniają się w zapewnianiu wyjątkowych wrażeń nocnych.

Podobnie jak w ubiegłych latach, czołówkę zajęły miejsca ze stolicy imprez – Ibizy. Pierwsze miejsce, niezmiennie od 4 lat, utrzymał klub HÏ Ibiza. Na drugim znalazła się Omnia Las Vegas, a trzecie miejsce przypadło Ushuaïa Ibiza Beach Hotel. Pełną listę najlepszych klubów na świecie można znaleźć na oficjalnej stronie International Nightlife Association.

LEVEL 27 – REPREZENTANT POLSKI

Wśród światowych gigantów klubowych level 27 został wyróżniony na miejscu 70. Warszawski klub znany jest ze swojego nowoczesnego stylu i panoramicznych widoków na stolicę Polski, a także z dążenia do doskonałości usług i doświadczeń oferowanych w życiu nocnym. Wyjątkowy rytuał serwowania alkoholi premium, wykwalifikowana obsługa oraz promowanie bezpieczeństwa w branży klubowej to tylko kilka czynników, które sprawiły, że level 27 już po raz czwarty ma zaszczyt reprezentować kraj w rankingu The World’s 100 Best Club.

W dynamicznie zmieniającym się krajobrazie światowego życia nocnego lista stworzona przez International Nightlife Association pomaga odnaleźć obiekty, które zapewnią niezapomniane wrażenia klubowiczom na całym świecie. Będąc w stolicy Polski level 27 to miejsce, którego nie możesz przegapić.

W celu rezerwacji zapraszamy do kontaktu mailowego: reservation@club27.club