ROOFTOP CLUB Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM

Rooftop club

W Polsce, podobnie jak w innych krajach Europy, istnieje wiele klubów nocnych, są one zróżnicowane pod względem lokalizacji, stylu muzycznego, atmosfery i wystroju. Szczególne zainteresowanie w ostatnich latach budzą tak zwane rooftop kluby, czyli miejsca rozrywki zlokalizowane na dachach budynków. Tego typu obiekty cieszą się dużą popularnością i oferują wyjątkowe wrażenia, zapewniając malownicze widoki na panoramę miasta przy typowej atmosferze klubu nocnego.

LEVEL 27 – WIODĄCY ROOFTOP KLUB W POLSCE

Kluby na dachach są często znane ze swojej modnej i ekskluzywnej atmosfery. Miejsca te są popularne wśród miłośników spotkań towarzyskich, słuchania muzyki i podziwiania świateł miasta. Jednym z najbardziej znanych klubów nocnych na dachu w Polsce jest level 27. Lokal położony jest na 27 piętrze wieżowca, dzięki czemu oferuje imponujące widoki na panoramę Warszawy. level 27 to ponad 800 m² powierzchni użytkowej, na którą składają się: część w środku budynku oraz dwa tarasy, które zapewniają gościom inną perspektywę i środowisko bardziej na świeżym powietrzu w porównaniu z tradycyjnymi klubami nocnymi.

SŁYNNE KLUBY NOCNE W WARSZAWIE

level 27 to coś więcej niż kolejny klub w Warszawie. Wyróżnia się on na tle innych miejsc w stolicy nie tylko ze względu na lokalizację w centrum miasta i niesamowite widoki, ale także dzięki najwyższej jakości serwisowi i profesjonalnej obsłudze. Rytuał serwowania butelek VIP gwarantuje gościom niezapomniane doznania i wprawia ich w imprezowy nastrój. Liczne wyróżnienia i nagrody, jakie klub zdobył na przestrzeni lat, potwierdzają wyjątkowość tego miejsca. level 27 jest oficjalnym członkiem THE WORLD’S FINEST CLUBS oraz został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie opublikowanej przez International Nightlife Association. Ponadto Trip Advisor wyróżnił level 27 certyfikatem jakości 2017, 2018 i 2019 w kategorii “Najlepszy klub muzyczny”. W 2020, 2021 i 2022 klub zdobył najwyższe wyróżnienie Tripadvisor „Travelers’ Choice”. Będąc w Warszawie to miejsce jest zdecydowanie na liście must-see.

DOBRZE ZNANY ROOFTOP

Rooftop bary znane są z wysokiej jakości koktajli. W level 27 atmosfera i dobre towarzystwo łączą się z kreatywnymi napojami, a otwarty taras gwarantuje dodatkowo zapierające dech w piersiach wschody i zachody słońca. Elegancki wystój klubu w miedziano-brązowej kolorystyce w połączeniu z motywami roślinnymi i oświetleniem z żarówek typu Edison, zapewnia idealną scenerię, by uwiecznić imprezę na zdjęciach. To wszystko sprawia, że level 27 jest popularnym miejscem wśród influencerów, celebrytów i turystów.

Podsumowując, wybierając się do stolicy warto zaplanować noc w level 27. To klub muzyczny, który wyróżnia się na tle innych lokali w Warszawie. Zapewniamy, że spędzisz tu niezapomniany czas. W sprawie rezerwacji zapraszamy do kontaktu mailowego: reservation@club27.club