SESJE ZDJĘCIOWE W WARSZAWIE Z PANORAMĄ MIASTA W TLE

Marzą Ci się piękne zdjęcia, które zachwycą wszystkich i na zawsze pozostaną w Twojej pamięci? Warszawa oferuje wiele ciekawych miejsc i budynków. Pozwól sobie zaskoczyć wszystkich i postaw na oryginalną i niepowtarzalną sesję z panoramą miasta w tle. Fotografia ma potencjał i odpowiednio wykorzystana może stać się miarą Twojego sukcesu. level 27 to coś więcej niż niż najlepsza przestrzeń eventowa w Warszawie, to miejsce które sprosta Twoim wymaganiom. Położenie klubu na ostatnim piętrze Atlas Tower to idealne miejsce na najlepsze sesje zdjęciowe na tarasie z widokiem zapierającym dech w piersiach.

OKO NA STOLICĘ
Duże miasta poznaje się albo poprzez dołączenie do ulicznych tłumów albo zatrzymanie się i skupianie na obserwacji życia miasta z góry. Otwarta przestrzeń i piękny widok z tarasu o powierzchni 450 m² to miejsce idealne na nagrania i sesje zdjęciowe. To jedyne miejsce, gdzie możesz miło spędzać czas, bawić się, a zdjęcia? Powstaną jakby przy okazji. Wyobraź sobie pastelowe światło zachodzącego słońca chowającego się za wysokimi budynkami miasta. Brzmi intrygująco, romantycznie, ekscentrycznie? Robienie zdjęć w takim miejscu to czysta przyjemność dla fotografa jak i dla modelki. Urokliwość tego miejsca daje ogromne możliwości aranżowania obrazu a fotograf z pewnością wykorzysta wyjątkowy potencjał tego miejsca, które przyciąga tu przede wszystkim nowoczesnym designem oraz widokiem podziwianej i potężnej stolicy.

BESTSELLEROWA OFERTA W WARSZAWIE

Unikatowa panorama miasta sprawi, że poczujesz atmosferę wydarzeń na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję. Wynajem lokalu jaki oferujemy może stać się ścieżką Twojego sukcesu. Sesje zdjęciowe wykonane w level 27 to uwiecznienie czegoś wyjątkowego co z całą pewnością zachwyci rodzinę, znajomych oraz obserwatorów. Dzięki perfekcyjnej aranżacji zyskasz kompleksową obsługę, idealną atmosferę i pożądane zdjęcia, które urozmaicą Twoją przestrzeń w Internecie. Do tej pory tworzyli plany filmowe seriali, programy telewizyjne, wykłady naukowe, promocje i sesje produktowe, bankiety, urodziny. Zadzwoń, wynajmij i omów się na najciekawszą i najbardziej fotogeniczną sesję w Warszawie.

MAGIA CHWIL

Pozwól sobie na odrobinę luksusu, innowacyjną strefę komfortu i daj się ponieść kreatywności pośród nowoczesnego stylu z wykorzystaniem szlachetnego koloru miedzi. Chcesz stworzyć idealny plan zdjęciowy? level 27 jest do tego najlepszym miejscem. Wynajmij przestrzeń a otrzymasz kompleksową obsługę, która nada całemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat. Pamiętaj… miejsce sesji jest nie tylko tłem, ale buduje nastrój i klimat. Gwarantujemy, że Twój event, przyjęcie czy sesja zdjęciowa na dachu level 27 wywrze na wszystkich ogromne wrażenie. Zapewniam, że dzięki panującej tam atmosferze, a także otaczającym pejzażom otrzymasz pewność, że Twoje zdjęcia odniosą wielki sukces.

MIASTO U STÓP
Sesje zdjęciowe organizowane w level 27 to coś więcej niż tylko robienie zdjęć. Największą zaletą jest możliwość zatrzymania w kadrze cudownego widoku miasta rozlewającego się aż po horyzont. Zdjęcia robione w tym miejscu będą miały modny nowoczesny i miejski charakter. Bez wątpienia jest to jedno z najpopularniejszych miejsc na sesję zdjęciową w Warszawie. Niezwykły widok zachwyca o każdej porze dnia i roku. Jest to coś dla fanów nietypowych, pionierskich ujęć i pięknych miejskich krajobrazów. Warszawa jest bardzo fotogeniczna, a level 27 to deklaracja idealnej miejscówki na udany, wielkomiejski plener. I naprawdę robi wrażenie!