Najchętniej wybierany lokal przez turystów

Wybierasz się w najbliższym czasie do Warszawy? Tak, tak, zdaję sobie sprawę z tego, że masz do załatwienia ważne sprawy albo chcesz pozwiedzać. Daj się jednak namówić na niesamowitą przygodę, którą rozpoczniesz późnym wieczorem. Dzięki temu nie pominiesz uroków Warszawy, a poznasz jej drugie oblicze – nocne życie. A wiesz czym charakteryzuje się Warszawa nocą? Jest piękna, nieobliczalna i kusi różnymi rozrywkami. Wybierz dobre miejsce, a gwarantuję, że będziesz do stolicy wracać zdecydowanie częściej. Niekoniecznie w celach biznesowych, a kulturalno-imprezowych.

WIDOK NA WARSZAWĘ

Warszawa wygląda pięknie z lotu ptaka – zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Trudno jest jednak znaleźć odpowiednie miejsce do jej obserwacji. Klub o nazwie level 27 oferuje taras, a w zasadzie punkt widokowy na swoim tarasie. Panorama miasta zapiera dech w piersiach. Jeśli punkt widokowy Cię zachwyci, możesz zrealizować tutaj swoje marzenia. Wesele, zaręczyny ważną uroczystość, a może imprezę urodzinową lub tematyczną? level 27 jest na to w pełni gotowy i chętny do zorganizowania nawet najbardziej szalonych pomysłów. Jeśli trafiłeś do lokalu po udanych negocjacjach biznesowych, niech będzie to znak. Możesz przeprowadzić tu konferencje dla swoich pracowników lub imprezę firmową – na pewno będą pod ogromnym wrażeniem.

MIEJSCA TURYSTYCZNE STOLICY

Będąc w Warszawie koniecznie musisz odwiedzić kilka miejsc. Począwszy od odbudowanego Starego Miasta, przez Łazienki Królewskie, a kończąc na podziwianiu Stadionu Narodowego. Oczywiście, wszystkie te miejsca turystyczne są dobrze znane. A w samym ich środku, w ścisłym centrum Warszawy znajdziesz lokal level 27, do którego zjeżdżają turyści z całej Europy. Niepowtarzalny klimat i niezwykłe imprezy są czymś, co wyróżnia to miejsce. Oczywiście lokalizacja na 27 piętrze wieżowca i piękny taras widokowy jest równie wielkim atutem.

NAJLEPIEJ OCENIANE MIEJSCA PRZEZ TURYSTÓW

Najlepiej oceniany lokal przez turystów – zarówno polskich jak i zagranicznych to właśnie level 27. Turyści z całej Europy tłumnie przybywają tutaj, aby podziwiać Warszawę i poczuć klimat nocnego życia. W level 27 bariery nie istnieją, a zwłaszcza nie te komunikacyjne. Jest to klub, w którym jest obsługa anglojęzyczna, która dba o dobre samopoczucie swoich gości nawet tych nieposługujących się językiem polskim.

ZDOBYWCA NAGRÓD

level 27 zdobył wiele nagród, w tym najwyższe wyróżnienie TripAdvisor – „Traveler’s Choice”, czyli wybór turystów. Jest to miejsce na tyle niezwykłe, że znalazło się na liście 100 najlepszych klubów na świecie. Całym świecie, a także na liście „50 najlepszych barów na dachu w Europie”. level 27 wyróżnia się także certyfikatami jakości i przede wszystkim – wspaniałymi opiniami gości. Jeśli chcesz poznać ludzi z krajów europejskich i nawiązać ciekawe kontakty, koniecznie zajrzyj na 27 piętro przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

DLACZEGO TURYŚCI TAK CHĘTNIE ODWIEDZAJĄ LEVEL 27?

Miejsca odwiedzane przez turystów, a przede wszystkim te, które są później szczerze polecane, muszą wyróżniać się najwyższą jakością. W stolicy nie brakuje różnych klubów i barów. Jednak level 27 ma do zaoferowania coś więcej – poza ogromną salą imprezową i tarasem, są tu przede wszystkim organizowane niezapomniane wydarzenia. W nadchodzącym czasie będą to dwie imprezy Halloweenowe, na których może zdarzyć się dosłownie wszystko… A już wkrótce, w noc sylwestrową będziesz miał okazję podziwiać rozświetloną fajerwerkami panoramę Warszawy. Brzmi kusząco? Jest to najlepiej oceniany lokal przez turystów nie tylko z powodu niezapomnianych imprez, wspaniałej muzyce czy oprawie – liczy się również wystrój. Utrzymany w stylu industrialnym i wzbogacony o leśne dodatki. Tworzy połączenie surowości i ciepła jednocześnie – po prostu chce się tu być!