Impreza urodzinowa w klubie

Impreza urodzinowa, zwłaszcza ta na wielką skalę, bywa spełnieniem marzeń wielu osób. Nie tylko tych, którzy właśnie osiągnęli magiczny wiek uprawniający ich do dorosłego życia. Także dla tych wszystkich, którzy pragną celebrować ten ważny dla nich dzień lub są na jakimś szczególnym etapie swojego życia. Znasz kogoś takiego i chciałbyś spełnić marzenia bliskiej osoby? Nie czekaj więc na zaproszenie i sam zorganizuj niezapomniane urodziny.

IMPREZA URODZINOWA

Do Polski dotarł zachodni trend organizowania imprezy urodzinowej w klubach. Do tej pory wszystkim zajmowaliśmy się sami – tort urodzinowy, balony i konfetti, a także inne urodzinowe atrakcje zależały tylko i wyłącznie od nas. Niestety, urodziny w domu mogą nieść za sobą ryzyko konfliktu sąsiedzkiego. O ile sama organizacja może okazać się przyjemna, to już sprzątanie następnego dnia po zabawie należy do znienawidzonych czynności. W dodatku sąsiedzi… Nie często trafiają nam się Ci wyrozumiali, którzy akceptują muzykę, śpiew i tańce do samego rana. Wynajmując klub lub lożę co najmniej dwa problemy odchodzą z Twojej głowy, a gdyby tak jeszcze ktoś inny to wszystko zorganizował?

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE LOKALE NA IMPREZĘ URODZINOWĄ

Częstym wyborem przy wynajmie lokalu na niezapomniane urodziny, jest po prostu sala bankietowa, konferencyjna czy weselna. W okresie wakacyjnym przeważają sale na ogródkach działkowych. Czy jednak taki wybór może naprawdę spełnić marzenia? Nie, jeśli pragniemy spędzić wieczór z najlepszymi dj’ami, zespołami muzycznymi i próbować najznakomitszych drinków. Lokal level 27 oferuje zamkniętą imprezę – w swoim lokalu wewnątrz lub na tarasie widokowym. Goście, którzy pojawią się na Twoich urodzinach będą oczarowani widokiem panoramy Warszawy. Jest również inna możliwość – zarezerwuj dla swoich bliskich lożę, a w zamian otrzymasz rabat urodzinowy.

URODZINOWE ATRAKCJE

Klub level 27 może spełnić nawet najśmielsze fantazje twoich gości. Przy organizacji imprezy urodzinowej, możesz dobrać dla siebie odpowiedni format. Muzyka na żywo? Koncert ulubionego zespołu tylko dla Ciebie i Twoich urodzinowych gości? Możesz to sobie wyobrazić? Dodaj do tego pyszny catering i open bar. Jeśli wolisz typowo klubowy klimat, możesz wybrać dj’a, który będzie grał tej nocy tylko dla Was. Obsługa spersonalizuje lokal w całości pod Twoje wymagania, brzmi świetnie? Oczywiście! Jakość, to ta cecha, która wyróżnia level 27 od tysięcy podobnych sobie klubów. Przy rezerwacji loży, możesz otrzymać urodzinowe atrakcje, a dokładniej tort urodzinowy, balony i konfetti. Chyba nie wyobrażałeś sobie urodzin bez tych najważniejszych atrybutów? I najważniejsze – Ty nie musisz przejmować się organizacją, są od tego ludzie, którzy znają się na swojej robocie i chętnie zrobią to za Ciebie.

POMYSŁ NA PREZENT, CZYLI IMPREZA NIESPODZIANKA

Dobrze znasz osobę, którą chcesz obdarować. Jeśli wiesz, że lubi imprezować, jest duszą towarzystwa i kręcą go (lub ją) klubowe klimaty, to masz już gotowy pomysł na prezent. Impreza niespodzianka może być również maksymalnie romantyczna. Jeśli wraz z pomocą klubu zaprosisz wszystkie bliskie osoby, a w dodatku wystąpi na niej ulubiony zespół muzyczny, to czy może być coś lepszego? Okazuje się, że może. Musisz pamiętać, że level 27 oferuje piękny taras widokowy, na którym taki koncert będzie wyjątkowym przeżyciem, które będzie wspominał do… Końca życia. Urodzinowa impreza niespodzianka, to także dobry pomysł na prezent zbiorczy od kilku osób. Bądźcie kreatywni i sprawcie, aby obdarowywana osoba do samego końca nie wiedziała, co dla niej szykujecie. Lokal level 27 gwarantuje niezapomniane urodziny!

To co, ciągle się zastanawiasz czy spełnić marzenia bliskiej osoby o imprezie urodzinowej? Możesz sobie myśleć, że lepiej podarować jakiś voucher na zakupy, dobre wino czy fajny ciuch, ale… To, co najcenniejsze w życiu nie jest materialne. Najpiękniejsze są te momenty, w których jesteśmy z bliskimi i te, które tworzą wspomnienia. Za 10 lat solenizant zapomni o pięknej bluzce, ale gwarantuję, że będzie pamiętać o tej imprezie ze szczegółami.