NAJLEPSZE MIEJSCA NA EVENT W 2023/2024 ROKU

Najlepsze miejsca na event w 2023/2024 roku to zdecydowanie kluby. Przez ostatnie już – prawie – dwa lata organizacja imprez była utrudniona. Większość firm – w których było to możliwe – przeszła na pracę zdalną, a co za tym idzie, kontakt między pracownikami był znikomy. Po takim okresie jesteśmy stęsknieni nie tylko za rozmowami, ale i muzyką i tańcem, a gdzie są do tego lepsze warunki niż w klubie? Wynajem powierzchni eventowej powinien dawać możliwość spełnienia najbardziej wyszukanych oczekiwań. Występ stand-up, koncert gwiazdy, pokaz ognia, ekskluzywne drinki i pyszny catering. Na to wszystko czekają pracownicy, szefowie i koledzy.

GDZIE ZROBIĆ EVENT? SPOTKANIA BIZNESOWE I INTEGRACYJNE

Spotkania biznesowe powinny odbywać się w gustownym, klimatycznym miejscu. Nic tak dobrze nie nastraja, jak piękne widoki. Klub level 27 oferuje cały swój taras na wynajem. Z wspomnianego tarasu rozciąga się widok na panoramę Warszawy w pełnej krasie. Po udanych negocjacjach biznesowych możesz pomyśleć o swoich pracownikach i wynająć lokal na spotkania integracyjne. Jak wyżej było wspomniane – ludzie niczego tak bardzo nie łakną dziś, jak spotkań towarzyskich! Eventy firmowe mogą być sztywne i nudne, albo… Mogą odbyć się w klubie level 27, który da gwarancję niezapomnianych wrażeń. Miejsce to zapewnia nieograniczoną liczbę atrakcji z którymi wychodzi na przeciw swoich klientów. Mają też otwartą głowę i realizują najśmielsze wizje. Event firmowy, choć w klubie, to wcale nie musi być alkoholowy. Barmani level 27 to mistrzowie swojego fachu! Przed wieczorem integracyjnym, na tarasie widokowym lub w lokalu można zorganizować konferencje. Miejsce to jest dobrze oświetlone i nagłośnione – stworzone do tego typu zadań.

A GDYBY TAK…ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE ŚLUBNE W KLUBIE?

level 27 charakteryzuje się nowoczesnym, surowym wystrojem, ale ocieplonym dzięki botanicznym dodatkom. Wnętrze jest przemyślane i pozwala na wykonanie indywidualnych pomysłów klienta – każda dekoracja pasuje. To miejsce aż prosi się, aby zorganizować w nim piękną ceremonię zaślubin. Na dachu wieżowca, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Warszawę? Spełnienie marzeń czeka na wyciągnięcie ręki! level 27 cechuje indywidulane podejście do każdego klienta. O nic nie musicie się martwić, bo oni w pełni zajmą się organizacją. Z nimi eventy prywatne czy eventy firmowe będą najlepszymi imprezami. Wystarczy, że zarezerwujesz lokal, opowiesz o swoim pomyśle i przekażesz im realizację. Zapewniają atrakcje dostosowane do rodzaju imprezy, na życzenie udekorują powierzchnię eventową. Jeśli nie ślub, to może rocznica ślubu, urodziny albo awans?

PRYWATNE EVENTY W WARSZAWIE

Jeśli szukasz powierzchni eventowej na wynajem w celu organizacji zamkniętej, dobrze chronionej imprezy w samym centrum Warszawy, to zgłoś się do level 27. Zorganizują najbardziej luksusowe imprezy, w miejscu, które wygląda jak plan filmowy. Zresztą kilka produkcji na tarasie się tam odbyło. Jeśli tego potrzebujesz – będzie prestiżowo. Na pewno modnie i z klasą. Przy organizacji imprezy dla osób publicznych, ochrona zapewni pełną dyskrecję. Można też śmiało zorganizować w tym miejscu koncert dla zaledwie kilku osób. Takie kameralne wydarzenie, to może być najlepsze doświadczenie na lata – a na pewno niezapomniane. To też świetna opcja na wieczór panieński lub kawalerski.