WYJĄTKOWE MIEJSCA NA EVENT

Słowo „event”, mimo iż pochodzi z języka angielskiego, na dobre już zadomowiło się w naszym słowniku i używamy go jak by było nasze. Oznacza ono „wydarzenie”. Po dodaniu słowa „firmowy” otrzymamy powszechnie znany i lubiany event firmowy. Czyli wydarzenie sponsorowane przez firmę dla swoich pracowników, przyszłych pracowników czy partnerów biznesowych.

EVENTY

Organizatorzy eventów firmowych posiadają szeroki zakres możliwości co do wyboru lokalizacji swego wydarzenia. Obecnie dużą popularnością cieszą się restauracje, kurorty, hotele. Niemniej jednak swoją atrakcyjnością zachęcają również rooftopy, które dzięki swojej interesującej lokalizacji zapewnią swoim gościom niezapomnianą dawkę rozrywki oraz świetne widoki, których nigdy nie zapomną. Możliwość spędzenia miłych chwil wiele metrów nad ziemią jest nie lada atrakcją. Panorama miasta nocą i dobra muzyka zadowoli nawet tych najbardziej wymagających, a blask zachodzącego słońca stanie się niebanalnym tłem do całego wydarzenia.

EVENT FIRMOWY NA DACHU

Event firmowy może przybierać różne formy. Obecnie organizatorzy prześcigają się w pomysłach na oryginalny sposób promowania swojej firmy i zapewnienia rozrywki dla pracowników. Mogą to być popularne spotkania integracyjne, eventy świąteczne, event prywatny, bardziej zwyczajne spotkania z pracownikami i wiele innych wydarzeń skierowanych na promocję firmy.

DLACZEGO WARTO ORGANIZOWAĆ EVENT FIRMOWY?

Powody organizowania eventów firmowych są zwykle różne. Często jest to chęć podziękowania pracownikom za ich zaangażowanie i pracę. Pracodawcy wybierając taką formę podziękowania za wkład pracy w życie firmy otrzymują nie tylko zadowolenie i wdzięczność pracowników z powodu docenienia ich pracy, ale przede wszystkim, dzięki takim wydarzeniom, pracownicy poczują się bardziej związani z firmą. Eventy tego typu również świetnie nadają się jako sposób integracji zespołu. Są doskonałym pomysłem na rozładownie stresu. Jednak do powodów organizacji eventu firmowego nie tylko należą powody wdzięczności czy chęć zabawy.

Event firmowy jest świetnym sposobem, aby dotrzeć do nowych klientów czy wprowadzić i przedstawić nowy produkt. Jest to bardzo korzystny sposób promowania własnej marki, co doceniają pracodawcy i przyszli klienci. Pracodawcy przy okazji takich wydarzeń otrzymują również korzyść w postaci bezpośredniego kontaktu z klientem/potencjalnym partnerem biznesowym. Listę powodów organizacji eventów firmowych można ciągnąć w nieskończoność. Tak samo jak i listę korzyści z nich płynących zarówno dla pracodawcy jak i pracownika.

ROOFTOP BAR

Wszystko to co ma do zaoferowania Państwu Rooftop bar w Warszawie doskonale zrealizuje pomysł o idealnej imprezie firmowej. Wyjątkowe wnętrze, panorama miasta, najlepsza shisha w Warszawie – innowacyjna wersja, produkt, którego można spróbować tylko u nas. Szeroka oferta menu, która zadowoli i tych najbardziej wykwintnych koneserów. To tylko niektóre z zalet tego unikatowego miejsca w samym sercu Warszawy.

Event prywatny, spotkania z pracownikami czy spotkania integracyjne, bez względu na rodzaj eventu dokonania rezerwacji w klubie level 27 nie będą Państwo żałować. Rooftop bar w Warszawie jest doskonałym miejscem dla wszystkich chcących miło spędzić czas, pobawić się i zapalić dobrej jakości fajkę wodną, zintegrować pracowników, zapomnieć o obowiązkach i zatracić się w dźwiękach muzyki.