Popularny sky bar z widokiem na Warszawę

Życie nocne w Warszawie potrafi zaskakiwać. Dla jednych to cykliczna forma odskoczni od codzienności, dla innych całe życie. Każdy jednak zgodnie twierdzi, że Warszawa nocą jest wyjątkowa. A co gdyby spojrzeć na nią z góry? Mówi się, że dachem świata są Himalaje. Warszawa również ma swój dach i jest nim popularny sky bar w samym centrum stolicy. Wjeżdżając na szczyt wieżowca, możecie być pewni, że nie pożałujecie ani jednej chwili spędzonej tam. Co więcej, 99% ludzi deklaruje chęć powrotu, by móc raz jeszcze spojrzeć na całe miasto z góry! Najlepszy bar w Polsce to miejsce, gdzie ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Bal w niebie

Kiedy kończy się uporczywy dzień, gdy zdałoby się zapomnieć o troskach i kłopotach, o tym codziennym harmidrze – nachodzi wielka chęć, by zanurzyć głowę w chmurach. Życie nocne w Warszawie ma z pewnością wiele takich miejsc do zaproponowania, ale to jest akurat wyjątkowe. Najlepszy bar w Polsce i prawdziwe atrakcje w Warszawie, znajdują się na 27. piętrze przy Al. Jerozolimskich 123a. Zabawa pod gołym niebem, to mało powiedziane. To raczej bal w niebie. Najlepiej w nocy, pośród gwiazd. Światła miasta u stóp, a w dłoni drink, wstrząśnięty i niezmieszany. Ten niepowtarzalny, jakże tu i ówdzie popularny sky bar, to otwarta przestrzeń, klimat, smak i panoramiczny widok na Warszawę, który zapiera dech w piersiach…

Nocne życie na szczycie

Na szczycie K2, czy Mount Everest spojrzenie na wschód albo zachód słońca, to jedynie chwila. level 27, gwarantując panoramiczny widok na Warszawę, daje sposobność przeżycia niezapomnianych wrażeń przez wiele godzin – od zachodu aż do wschodu słońca! I właśnie jedynie to wyjątkowe miejsce zapewnia tak niepowtarzalne atrakcje w Warszawie i okolicy. Gwarantuje przybyłym wspinaczom, że pojadą windą do nieba, gdzie znajdą najlepszy bar w Polsce.

Najwyższy poziom to nie tylko numer piętra

Atrakcje w Warszawie na takiej wysokości zapewnić może tylko zespół level 27. Oprócz świetnej lokalizacji, spodziewać się można doskonałej obsługi i wspaniałej atmosfery, która wyróżnia ich pośród bogatej oferty warszawskiej gastronomii. Jednak, kiedy chce się posłuchać dobrej muzyki i zabawić do wschodu słońca, to tylko na 27. piętrze! Trudno już sobie wyobrazić życie nocne w Warszawie bez tarasu oferującego panoramiczny widok na Warszawę. Niewątpliwe, level 27 śmiało może stanąć w konkury z takimi rooftop’ami, jak Ozon w Hong-Kongu, Moon Bar w Bangkoku, White Dubai w Dubaju, czy Sky Room w Nowym Jorku. Nie bez powodu, warszawski klub znalazł się na liście 100 najlepszych klubów na świecie!

Taras do zadań specjalnych

Wspomniany już panoramiczny widok na Warszawę i najlepszy bar w Polsce, to również doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe – kawalerskie, panieńskie, urodziny a nawet wesele! Dodatkowo zapewnione są wyjątkowe atrakcje dla biznesu: eventy firmowe, śniadanie biznesowe, spotkania integracyjne, konferencje czy bankiety. Dach Warszawy i popularny sky bar znakomicie posłuży jako miejsce na koncerty, pokazy mody lub plan zdjęciowy.

Pomimo nadzwyczajnych okoliczności, jakie przyniósł nam 2020 rok, życie nocne w Warszawie nie umarło. Licząc tylko na poprawę sytuacji, wszyscy czekają w gotowości, aby znów cieszyć się wolnością. Kiedy ta przyjdzie, niektórzy po raz pierwszy, inni już zgodnie z tradycją – odwiedzą najlepszy sky bar w Warszawie! Kiedy przyjdzie właściwy moment, nie zapomnijcie dokonać rezerwacji. level 27 – popularny sky bar, najlepszy bar w Polsce i tej części Europy – czeka na każdego, kto z jego szczytu spojrzy na świat. Miejsca na ten spektakl są jednak ograniczone, więc nie czekajcie na ostatnią chwilę!