Gdzie pójść na shishę w Warszawie


W Polsce palenie fajki wodnej czyli shishy staje się coraz bardziej popularne. Choć jej palenie ma wielowiekową tradycję, Polacy powoli odkrywają jej zalety. W Turcji czy Egipcie, tradycja palenie fajki wodnej jest kultywowana od stuleci. Pierwsza zasada palenia shishy głosi, żeby nigdzie nie należy się spieszyć. Trzeba się nią smakować powoli, najlepiej w gronie przyjaciół. Polacy coraz chętniej palą shishę podczas spotkań towarzyskich. Jeżeli tym czego szukasz jest dobra fajka wodna, a w Warszawa miastem, w którym przebywasz – zapraszamy na imprezy na dachu level 27. Tutaj serwowana jest najlepsza shisha w Warszawie.

Najlepsza shisha w Warszawie

Shisha to mieszanka miąższu owoców, syropu owocowego i odrobiny tytoniu. Najpopularniejszym smakiem jest jabłko, ale można też zapalić fajkę o smaku truskawkowym, winogronowym czy mango. Wpadnij do level 27 i przekonaj się jak smakuje najlepsza shisha w Warszawie. Miejsce uznawane za najlepszy klub muzyczny oferuje przeróżne wydarzenia kulturalne, koncerty i pokazy na żywo. Tutaj kwitnie również warszawskie życie nocne. Najlepszy klub składa się z dwóch stref: 355m² otwartej przestrzeni i 450 m² tarasu, gdzie znajduje się najlepszy rooftop bar w Warszawie z szeroką ofertą drinków do wyboru. Nasi goście często mówią o nas, że to najlepszy klub w Warszawie. To miejsce wyjątkowe i wielofunkcyjne. Chcesz oderwać się od rzeczywistości w gronie przyjaciół? Powitać nowy dzień patrząc na panoramę stolicy? level 27 to idealne miejsce na relaks po pracy czy popołudniowy chill, gdzie podawana jest najlepsza shisha w Warszawie.

Smoketails – shisha w nowej odsłonie

Ulubiony koktajl w formie dymu? W level 27 możesz zachłysnąć się smakiem drinka w innowacyjnej formie. Smoketail to esencja koktajlu zamknięta w dymie. Jest to idealne rozwiązanie dla niepijących alkoholu, a chcących spędzić czas w przyjemny sposób. Najlepszy bar w Warszawie oferuje szeroki wybór smoketaili. Dodatkowo, z tarasu najlepszego klubu rozpościera się wspaniały widok na całą Warszawę. Imprezy na dachu to doskonała okazja na wsłuchanie się w rytm miasta. To tutaj, w najlepszym klubie w stolicy, można zobaczyć jak wygląda warszawskie życie nocne. Wjazd na ostatnie piętro Atlas Tower to niezapomniany widok na miasto. I oczywiście najlepsza shisha w Warszawie.

Niebanalne imprezy w wyjątkowej aranżacji

Najlepszy klub w Warszawie rozkręca życie nocne w Warszawie. Jednak level 27 to nie tylko imprezy na dachu czy koncerty. Udostępniamy przestrzeń na różnorodne eventy. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję zorganizowania imprezy. Hawaii party, biznesowe śniadanie lub szkolenie dla pracowników? A może przyjęcie ślubne? Goście weselni na pewno będą zachwyceni tak niebanalnym miejscem. Jesteśmy gotowi w pełni zaaranżować nasz klub wedle Waszych potrzeb i oczekiwań. Masz pomysł na niezapomnianą imprezę na dachu w najlepszym klubie w Warszawie? Udostępnimy Ci nie tylko dekoracje czy obsługę. Udostępnimy Ci najlepszy bar w Warszawie!

Impreza na dachu ciesząca oczy widokiem całego miasta to gwarancja udanej zabawy z przyjaciółmi. level 27 jest nie tylko wybierany przez Warszawiaków jako najlepszy klub w Warszawie, ale także przez przyjezdnych. Dogodna lokalizacja i rooftop bar przyciągają wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Mało które miejsce wypełnione jest tak niepowtarzalnym klimatem, a designerskie wnętrza dodają uroku wszystkim imprezom, eventom czy spotkaniom organizowanym w klubie. Nie bez powodu zatem lokal niejednokrotnie uznawany był za najlepszy bar w Warszawie!