Niezapomniane eventy w level 27

Kochasz muzykę na żywo? Pragniesz spędzić niezapomniane chwile racząc się widokiem panoramy Warszawy? W takim razie klub level 27 jest miejscem, którego szukasz!

Nie od dziś wiadomo, że wyjątkowe eventy wymagają równie wyjątkowej oprawy. W roli wspomnianej oprawy świetnie sprawdzają się zarówno wyśmienite potrawy, jak i alkohol z najwyższej półki. Lampka lub kieliszek ulubionego trunku wypitego w towarzystwie dobrych znajomych czy też przyjaciół podkreśli wagę wieczoru będąc zarazem idealnym wstępem do dobrej zabawy. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by wysokiej jakości alkohole towarzyszyły nam aż do końca wydarzenia.

level 27 – klub dla wymagających

Wyjątkowy klub muzyczny level 27 znajduje się w samym centrum Warszawy, na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower. Roztacza się stąd niesamowity widok na panoramę miasta, który stanowi dodatkowy atut tego unikatowego miejsca. W level 27 odbywają się nie tylko imprezy muzyczne, ale również eventy innego rodzaju, w tym popularne obecnie eventy firmowe. Należy dodać, iż lokal jest oficjalnym członkiem The World’s Finest Clubs i został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie opublikowanej przez International Nightlife Association. Nic zatem dziwnego, że oferta level 27 odznacza się najwyższym poziomem. Oczywiście stwierdzenie to odnosi się również do serwowanych tu alkoholi.

Menu

Menu klubu level 27 skomponowane zostało z uwzględnieniem najbardziej luksusowych trunków, dostępnych również w butelkach magnum o pojemności 1,5 litra. A jeśli już o samej pojemności mowa to warto wspomnieć, iż do dyspozycji gości – poza nadmienioną butelką magnum – klub oddaje również alkohole zamknięte w butelkach takich jak rehoboam, jeroboam czy nawet methusaleh. Pozycje te dostępne są zarówno w klasycznym serwisie butelkowym w klubie, jak i butelkowym serwisie VIP.

Samo menu jest na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie w nim przysłowiowe „coś dla siebie”. Począwszy od wódek, ginów, rumów, tequili, whisky czy bourbonów, poprzez likiery i brandy, a na winach i szampanach skończywszy.

Na jakie zatem luksusowe alkohole – konkretnie – mogą liczyć goście odwiedzający level 27? W menu klubu znajdziemy wiele szlachetnych alkoholi. Jednym z nich jest Absolut Elyx wytwarzany w niewielkich partiach, zgodnie ze starą recepturą. Ten wyjątkowy, ręcznie destylowany alkohol produkowany jest z pszenicy ozimej rosnącej na farmie Rabelöf, a więc w miejscu słynącym z idealnego mikroklimatu i doskonałej gleby. Dodatkowo woda używana przy produkcji Absolut Elyx pochodzi z ujęcia głębinowego zlokalizowanego nieopodal gorzelni.

Na szczególną uwagę zasługuje także sposób serwowania opisywanego trunku, będący autorskim pomysłem klubu level 27. Mowa o wykorzystaniu specjalnego dyspozytora na butelkę Felix (Absolut Elyx skrzat), który – jak wskazuje na to już sama nazwa – ma kształt oryginalnego skrzata. Należy dodać, iż Felix (Absolut Elyx skrzat) został wyprodukowany na specjalne zamówienie klubu level 27 i nie jest on dostępny w żadnym innym miejscu na świecie! Ten unikatowy dyspozytor wspaniale podkreśla luksusowy charakter alkoholi dostępnych w butelkach 3 litrowych.

Oczywiście wysokiej jakości alkohole serwowane w unikatowy sposób to tylko jeden z atutów klubu level 27. Co jeszcze czeka na Ciebie w tym jednym w swoim rodzaju miejscu? Sprawdź sam na www.events.level27.pl .