Najlepsze imprezy

level 27 – imprezy na najwyższym poziomie

Kochasz atmosferę panującą na imprezach pełnych świetnej, porywającej muzyki? Szukasz klimatycznego miejsca oferującego zabawę na najwyższym poziomie? Jeśli tak to klub level 27 jest miejscem, który z pewnością spełni twoje oczekiwania.

Higher level of clubbing!

Spójrz na świat z lotu ptaka, skosztuj wybornych drinków i daj się porwać dźwiękom muzyki bawiąc się aż do białego rana! Brzmi zachęcająco, prawda? A to dopiero początek, gdyż klub muzyczny level 27 posiada w zanadrzu mnóstwo innych, równie ekscytujących atrakcji. Gdzie znajdziesz to wyjątkowe miejsce? Level 27 zlokalizowany został w samym sercu Warszawy, a dokładniej rzecz ujmując na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower. Odwiedzając lokal masz okazję podziwiać panoramę miasta rozkoszując się niepowtarzalnym widokiem wschodów i zachodów słońca, które z pewnością na długo zapiszą się w twojej pamięci. Właśnie z tego powodu przewodnim hasłem klubu level 27 jest „Higher level of clubbing”, gwarantujące cotygodniowe, jedyne w swoim rodzaju eventy. O jakich wydarzeniach mowa?

Clubbing w twoim stylu

Rooftop sounds – spędź noc na najwyższym poziomie w klubie level 27, bawiąc się na jednej z tematycznych imprez. Rooftop sounds to cykl eventów łączących najlepszych polskich i zagranicznych DJ’ów z popularnymi i uznanymi wokalistkami oraz muzykami. Elektryzujące połączenie świetnej gry z zapierających dech w piersi wokalem to gwarancja niezapomnianych przeżyć i świetnej zabawy do białego rana.

Sax on fire – kochasz dźwięki saksofonu? My również! Właśnie dlatego zapraszamy cię na imprezę, na której gwiazdą wieczoru (a nawet całej nocy!) jest saksofon. Sax on fire to niezapomniane wrażenie i muzyka, która będzie towarzyszyła ci aż do wschodu słońca.

27 nation army – jak bardzo imprezowy jesteś? Czy na tyle, by stanąć do naszej levelowej bitwy? Bez obaw, starcia w naszych potyczkach dla wszystkich kończą się zwycięsko. Stań pod ostrzałem dźwięków najbardziej porywającej muzyki i przejdź przez musztrę, którą zafundują ci nasi barowi generałowie. Odważ się i zasmakuj w życiu zasłużonego członka levelovej armii.

The roof is on fire – daj się rozpalić dźwiękom muzyki bawiąc się pod gołym niebem z widokiem na całą Warszawą. The roof is on fire to niesamowite, płonące show, które na długo zapadnie ci w pamięć wypalając wyłącznie pozytywne wspomnienia.

Level’s angels – creme de la creme wśród eventów spod znaku level 27! Świetna muzyka i piękne kobiety w roli aniołków to wszystko, czego potrzeba by dostać się do levelowego nieba.

Halloween party – czy odważysz się spędzić noc na dachu klubu, którego mieszkańcy od dawna nie należą do świata żywych? Wsłuchaj się w dźwięki strasznie porywającej muzyki i podążaj mroczną ścieżką razem z nami. Odkryj tajemnicę przerażająco dobrej zabawy.

Summer Paradise – jedyny w swoim rodzaju letni klimat, soczyste owocowe uniesienia, pyszne koktajle i gorące brzmienia to wszystko czego potrzebujesz, by poczuć lato każdym ze swoich zmysłów. Imprezom z cyklu summer party zawsze towarzyszy świetna muzyka na żywo i niesamowita, pozytywna energia, której po prostu nie da się oprzeć!

Więcej szczegółów na temat organizowanych wydarzeń znajdziesz na naszej stronie internetowe:

www.level27.pl