Najlepsze imprezy

level 27 – imprezy na najwyższym poziomie

Kochasz atmosferę panującą na imprezach pełnych świetnej, porywającej muzyki? Szukasz klimatycznego miejsca oferującego zabawę na najwyższym poziomie? Jeśli tak to klub level 27 jest miejscem, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Higher level of clubbing!

Spójrz na świat z lotu ptaka, skosztuj wybornych drinków i daj się porwać dźwiękom muzyki bawiąc się aż do białego rana! Brzmi zachęcająco, prawda? A to dopiero początek, gdyż klub muzyczny level 27 posiada w zanadrzu mnóstwo innych, równie ekscytujących atrakcji. Gdzie znajdziesz to wyjątkowe miejsce? Level 27 zlokalizowany został w samym sercu Warszawy, a dokładniej rzecz ujmując na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower. Odwiedzając lokal masz okazję podziwiać panoramę miasta rozkoszując się niepowtarzalnym widokiem wschodów i zachodów słońca, które z pewnością na długo zapiszą się w Twojej pamięci. Właśnie z tego powodu, przewodnim hasłem klubu level 27 jest „Higher level of clubbing”, gwarantujące cotygodniowe, jedyne w swoim rodzaju eventy. O jakich wydarzeniach mowa?

Clubbing w Twoim stylu

Rooftop Sounds

Spędź noc na najwyższym poziomie w klubie level 27, bawiąc się na jednej z tematycznych imprez. Rooftop sounds to cykl eventów łączących najlepszych polskich i zagranicznych DJ’ów z popularnymi i uznanymi wokalistkami oraz muzykami. Elektryzujące połączenie świetnej gry z zapierającym dech w piersi wokalem to gwarancja niezapomnianych przeżyć i świetnej imprezy do białego rana.

Sax On Fire

Kochasz dźwięki saksofonu? My również! Właśnie dlatego zapraszamy Cię na imprezę, na której gwiazdą wieczoru (a nawet całej nocy!) jest saksofon. Sax on fire to niezapomniane wrażenie i muzyka, która będzie towarzyszyła Ci aż do wschodu słońca.

27 Nation Army

Jak bardzo imprezowy jesteś? Czy na tyle, by stanąć do naszej levelowej bitwy? Bez obaw, starcia w naszych potyczkach dla wszystkich kończą się zwycięsko. Stań pod ostrzałem dźwięków najbardziej porywającej muzyki i przejdź przez musztrę, którą zafundują ci nasi barowi generałowie. Odważ się i zasmakuj w życiu zasłużonego członka levelovej armii.

The Roof Is On Fire

Daj się rozpalić dźwiękom muzyki bawiąc się pod gołym niebem z widokiem na całą Warszawą. The roof is on fire to niesamowite, płonące show, które na długo zapadnie Ci w pamięć wypalając wyłącznie pozytywne wspomnienia.

Level’s Angels

Creme de la creme wśród eventów spod znaku level 27! Świetna muzyka i piękne kobiety w roli aniołków to wszystko, czego potrzeba by dostać się do levelowego nieba.

Halloween Party

Czy odważysz się spędzić noc na dachu klubu, którego mieszkańcy od dawna nie należą do świata żywych? Wsłuchaj się w dźwięki strasznie porywającej muzyki i podążaj mroczną ścieżką razem z nami. Odkryj tajemnicę przerażająco dobrej zabawy.

Summer Paradise

Jedyny w swoim rodzaju letni klimat, soczyste owocowe uniesienia, pyszne koktajle i gorące brzmienia to wszystko czego potrzebujesz, by poczuć lato każdym ze swoich zmysłów. Imprezy z cyklu summer party to zawsze świetna muzyka na żywo i niesamowita, pozytywna energia, której po prostu nie da się oprzeć!

Więcej szczegółów na temat organizowanych wydarzeń znajdziesz na naszej stronie internetowej:

www.level27.pl