Najlepsze bary na dachu w Europie

Każdy z nas od czasu do czasu lubi rozerwać się przy dobrym drinku. Nic więc dziwnego, że poszukujemy miejsc, które są nam w stanie zaoferować wyjątkowo dobrą zabawę.

Obecnie liczy się nie tylko poziom obsługi, różnorodność karty drinków, ale również to jak wygląda i gdzie usytuowany jest klub. 
Szczególnie dużą popularnością cieszą się te kluby i bary, które zaskoczyć mogą nas niecodzienną lokalizacją. Prawdziwym hitem są te z nich, które serwują nam drinki na bardzo dużych wysokościach. Poznajmy więc najlepsze bary na dachu Europy.

Long Island Summer Lounge, Frankfurt

Bar na dachu giełdy papierów wartościowych brzmi jako pomysł dość ekscentryczny. Takie miejsce istnieje. Jest nim Long Island Summer Lounge. Klimatyczne, drewniane stoliki i ławki, parasole chroniące przed słońcem oraz kolorowe, letnie drinki to nie wszystko. W barze tym znajdziemy bowiem również niewielki basen, w którym możemy schłodzić stopy po pracy. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy Frankfurtu uwielbiają to miejsce.

The Q Lounge, Oslo

Hotel First Hotel Grims Grenka również ma propozycję dla miłośników zabawy na dachu. Znajdujący się tam bar The Q Loungue to połączenie czerwieni i klasycznego drewna, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasyki i naturalności. Widoki roztaczające się na około baru zapierają dech w piersiach. Jednocześnie w miejscu tym możemy liczyć na naprawdę profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór drinków i koktajli, z których każdy może wybrać coś, co przypadnie mu do gustu. Co ważne, z racji norweskiego klimatu bar ten nie jest lokalem całorocznym – odwiedzać możemy go jedynie od maja do września.

Level 27, Warszawa

W naszym kraju również nie brakuje wspaniałych barów na wysokościach. Jednym z nich jest znajdujący się na 27 piętrze klub level 27. Przestronny taras, doskonała muzyka, efektowny wystrój z wykorzystaniem jednocentowych monet oraz profesjonalna obsługa – wszystko to sprawia, że jest to miejsce, które naprawdę warto odwiedzić. 
Klub level 27 to miejsce, które cieszy się doskonałymi opiniami w serwisach internetowych, jest to również jeden z oficjalnych członków THE WORLD’S FINEST CLUBS. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym niezwykle klimatycznym miejscu odwiedź stronę www.level27.pl.

The Roof at ME, Madryt

Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w Madrycie pamiętaj o tym, żeby odwiedzić bar The Roof at Me. To miejsce, które z pewnością Cię zachwyci. Widok na Teatro Real i historyczne centrum Madrytu sprawiają, że bar ten, który usytuowany jest na dachu hotelu Reina Victoria Meliá Hotel robi naprawdę spektakularne wrażenie. Znajdziemy tu szeroki wybór pysznych i efektownie podawanych drinków oraz klimatyczną muzykę, które pozwoli nam doskonale się bawić.

Jak widzisz, w wielu europejskich miastach, tym również w Warszawie znajdziesz bary na dachu, które pozwolą Ci zrelaksować się w naprawdę wyjątkowych okolicznościach. To klimatyczne miejsca, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Warto więc odwiedzić każde z nich.