Najlepszy klubowy serwis – czym powinien się wyróżniać?

Polacy pokochali życie klubowe. Od kilku lat o wiele chętniej odwiedzamy kluby, w których możemy znaleźć najwyższy poziom obsługi.

Wciąż jednak wiele osób nie wie na co zwrócić uwagę poszukując lokalu, który warto odwiedzić. Podpowiadamy więc jak powinien wyglądać klubowy serwis. Obsługa, która przestrzega tych prostych zasad to gwarancja zadowolenia z wyjścia na imprezę.

Barman – wizytówka lokalu

Po czym poznać dobrą obsługę w klubie? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – po profesjonalizmie barmana. To właśnie on jest prawdziwą wizytówką lokalu i wpływa na to, czy klienci obdarzą dane miejsce zaufaniem. Czym charakteryzuje się dobry, profesjonalny barman? Przede wszystkim odpowiednim podejściem do klienta. Powinien być miły i uśmiechnięty ale mimo wszystko utrzymywać dystans i profesjonalizm. Nic tak nie denerwuje innych gości jak przedłużające się dyskusje z nierzadko podpitym klientem. Dobry barman wie co to szablowanie, jak obsłużyć pistolet do szampana oraz w jaki sposób trzymać butelki wódki w klubie.
Warto również sprawdzić w jaki sposób przyrządza drinki. Pewne, szybkie ruchy, elementy pokazowe i triki – wszystko to cechy dobrych, wykwalifikowanych barmanów.

Drinki zawsze przyrządzane na oczach klientów

Umiejętne przyrządzenie drinka to jedno. Prawdziwy, profesjonalny barman wie na czym polega rytuał serwisu w klubie nocnym. Wie, że przygotowanie drinków powinno odbywać się na oczach klientów. Nie od dziś wiadomo bowiem, że niektóre lokale starają się zaoszczędzić np. zmniejszając dawki alkoholu w podawanych drinkach. Jeśli barman wszystkie czynności wykonuje przodem do gości – możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z uczciwą obsługą, która traktuje gości poważnie.

Kelnerki – na co powinny zwrócić uwagę?

Serwis klubowy to nie tylko obsługa na barze, ale również usługi kelnerów oraz rezerwacja stolików w klubie nocnym. Obecnie w większości lokali to panie zajmują się wykonywaniem tych obowiązków. Poza oczywistościami takimi jak sprawne donoszenie drinków czy przekąsek kelnerka powinna wyróżniać się profesjonalizmem. Obejmuje to schludny wygląd, elegancki strój, nienaganne maniery. Powinna mieć wiedzę na temat tego jak otworzyć butelkę szampana w klubie, jakie szklanki i kieliszki podać do zamawianego alkoholu oraz serwować je tak, by jak najmniej ingerować w rozmowy czy zabawę gości.

Level 27 najlepszy klubowy serwis w Warszawie

Na szczęście, istnieją obecnie lokale, które są w stanie pozytywnie zaskoczyć najwyższym poziomem serwisu. Jednym z nich jest level 27. To wyjątkowy klub w samym sercu Warszawy, który stawia na profesjonalizm. Wyjątkowa sceneria, przestronny taras, klimatyczny wystrój idzie tutaj w parze z odpowiednim podejściem do klientów. Dzięki temu bawiąc się tu możemy mieć pewność, że będziemy zadowoleni z poziomu obsługi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym modnym lokalu odwiedź stronę https://level27.pl/

Podsumowując, jako klienci lokalu mamy pełne prawo wymagać najwyższego poziomu obsługi. Na szczęście, coraz więcej barów i klubów w Warszawie (oraz w innych miastach) doskonale to rozumie i stale udoskonalają swoją ofertę oraz poziom obsługi. Warto ich szukać, ponieważ w takich miejscach zabawa jest zawsze udana.