Niedzielny chill w Warszawie

KLUBY OTWARTE W NIEDZIELE I NAJLEPSZY CHILL W LEVEL 27

Spędzasz niespodziewany lub długo planowany weekend w Warszawie? Szukasz miejsca na niedzielny chill, najlepiej żeby było to miejsce z shishą i świetną atmosferą? Przeglądasz kluby otwarte w niedziele, poszukując miejsca dla siebie i Twojej ekipy? Spędź czas z przyjaciółmi w najlepszym miejscu – level 27. Dobra zabawa i niezapomniane romantyczne zachody słońca gwarantowane. Olbrzymia przestrzeń, nieziemskie widoki z wielkiego otwartego tarasu oraz imprezy tematyczne. Czego chcieć więcej od niedzielnego popołudnia i wieczoru?


DO BARU W NIEDZIELĘ?
Każdy dzień jest dobry na zabawę. Tym bardziej w stolicy. Impreza w niedzielę? Dlaczego nie! I to nie tylko wtedy, kiedy jesteś mieszkańcem stołecznego miasta. Może tym bardziej warto, kiedy spędzasz tylko weekend w Warszawie. W stolicy znaleźć można mnóstwo klubów otwartych w niedzielę. Wśród nich znajduje się – level 27. Czas spędzony z przyjaciółmi w tym lokalu na pewno nie będzie szybko zapomniany. W sezonie letnim level 27 czynny jest również właśnie w niedziele w godzinach 18:00-24:00. Dlaczego więc nie wybrać się do baru w niedzielę? Naprawdę warto. Niesamowita kolorystyka, otwarta przestrzeń i olbrzymi taras z najpiękniejszymi widokami nocnej Warszawy. Czego chcieć więcej by spędzić miło czas z przyjaciółmi? To wszystko uzupełnione smacznymi drinkami, których w karcie jest mnóstwo. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.


MIEJSCA Z SHISHĄ? INNOWACYJNĄ SHISHĄ!
level 27 jest jednym z wielu miejsc z shishą. Nie jest to jednak zwykły klub otwarty w niedzielę. level 27 warto docenić za innowacyjną shishę, którą można znaleźć w ofercie. Zastanawiacie się zapewne co to takiego? Shishę zna każdy. Co jest wyjątkowego w Smoketaile? To zupełnie nowy produkt – shisha, w której zamknięte zostaną Twoje ulubione smaki koktajli. Warto dodać, że wszystkie one są robione przy użyciu świeżych owoców, lodów, syropów i lemoniad. Jeśli kochasz shishę, koniecznie musisz wpaść na niedzielny chill do level 27 i wypróbować nowej wersji. Zakochasz się w niej i nie będziesz już chciał zamienić na żadną inną.


EVENTY TEMATYCZNE W NIEDZIELĘ
Impreza w niedzielę? Jasne! Urodziny, imieniny, impreza firmowa, spotkanie biznesowe? W tym klubie zorganizujesz każdą imprezę. Tym bardziej, że dysponuje przestrzenną powierzchnią wewnętrzną oraz olbrzymim otwartym tarasem. Do tego fenomenalny wystrój, małe stoliki, leżaki zamiast krzeseł na tarasie sprawią, że poczujesz się jak w tropikach. Umów się tutaj również na randkę. Romantyczne zachody słońca – najlepsze w Warszawie. Każde wydarzenie na olbrzymim otwartym tarasie o powierzchni 450 m², z pewnością pozostanie w pamięci. Wystarczy wyobrazić sobie.

IMPREZA W NIEDZIELĘ – WIESZ JU GDZIE
Spędzasz weekend w Warszawie, chcesz iść do baru w niedzielę. Szukasz miejsca z shishą lub zerkasz na kluby otwarte w niedziele? Wybierając level 27, można śmiało powiedzieć, że znalazłeś idealne miejsce na niedzielny chill. Spędź czas z przyjaciółmi, obejrzyj romantyczne zachody słońca, zakochaj się w nocnej Warszawie. Posłuchaj fantastycznej muzyki na żywo, dodatkowo w niezapomnianej scenerii. Wybierz z szerokiej gamy drinków swój ulubiony. Z pewnością wrócisz tu nie raz.