Jak spędzić weekend w Warszawie?

Sezon letni trwa – ciepłe wieczory i noce, wypady na miasto, kluby, bary, imprezy, a przede wszystkim możliwość zorganizowania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Planujesz weekend w Warszawie? Masz dosyć siedzenia na schodkach nad Wisłą? Świetnie się składa, na mapie stolicy znajduje się dużo więcej ciekawych miejscówek. Jeśli dodatkowo lubisz odwiedzać miejsca z shishą – mamy dla Ciebie idealny pomysł na sobotni i niedzielny chill.

WYJĄTKOWY WEEKEND W WARSZAWIE
Istnieje wiele pomysłów jak zaplanować naprawdę wyjątkowy weekend w Warszawie i ciekawie wypełnić swój wolny czas. Wiele osób potrzebuje chociaż przez chwilę zapomnieć o obowiązkach w pracy czy na uczelni. Czasami jednak wszystkie miejsca wydają się być takie same, nudne i niczym się nie wyróżniające. Może Ci się wtedy wydawać, że nie wiesz już jak urozmaicić spędzanie gorących wieczorów podczas weekendu w Warszawie. Jeśli doświadczasz braku pomysłów, rozwiązaniem dla Ciebie jest zaplanowanie imprezy w wyjątkowym miejscu z shishą i drinkami, a konkretnie– w klubie level 27.

SPĘDŹ NIEDZIELĘ W LEVEL 27
Zbliża się upalny weekend, a Ty myślisz o tym gdzie może odbywać się impreza w niedzielę? Dobra wiadomość – w sezonie letnim oferujemy także możliwość wstąpienia do baru w niedzielę od 18:00 do 24:00. W level 27 możesz świetnie spędzić na świeżym powietrzu wybierając się do niezwykłego miejsca z shishą. Nie będziesz zawiedziony oferowanymi przez nas smakami fajek wodnych. Wprowadziliśmy bowiem nowy produkt, innowacyjną wersję shishy – smoketaile. Wszystkie smaki oparte są o użycie świeżych owoców, lemoniad czy syropów. Idealnie letnie smaki – Cuba Libre, Strawberry Mojito oraz inne orzeźwiające cytrusowe lub słodkie nuty zamknięte w dymie. Produkt ten będzie świetny dla osób, które nie spożywają alkoholu. Spędź czas z przyjaciółmi w niezapomniany sposób. Będzie to świetny pomysł by impreza w niedzielę była naprawdę udana i aby spędzić letni czas na świeżym powietrzu.

PAMPELLE SPRITZ
Wieczór z dobrą whisky a może orzeźwiający szampan? To wszystko (i więcej) znajdziesz w level 27. Teraz do naszego bogatego menu z drinkami dołącza – Pampelle Spritz, drink na bazie aperitifu wyprodukowany z wyselekcjonowanych grejpfrutów z południa Francji. Posiada on naturalnie niską zawartość cukru i przyciągająco intensywny rubinowy kolor. Wprost idealny dla osób lubiących drinki, które są połączeniem słodko-gorzkich smaków. Popijaj Pampelle Spritz i poczuj ten niedzielny chill. Dla osób, które stronią od alkoholu – nie zostaniecie na lodzie, level 27 oferuje także piwa bezalkoholowe, lemoniady i wspomniane wcześniej – smoketaile o smaku waszych ulubionych drinków. Impreza w niedzielę, z drinkiem i fajką wodną – to jest to.

SHISHA
Odpręż się i spędź czas z przyjaciółmi w miejscu z shishą, podczas którego możecie wspólnie popijać Pampelle Spritz – będzie to dla Was niezapomniane doświadczenie. Wpadnij do baru w niedzielę i spędź czas z przyjaciółmi w level 27.
Zachęcamy również do wcześniejszego dokonania rezerwacji lub wynajęcia powierzchni pod organizację waszych eventów – takich jak imprezy firmowe, tematyczne, konferencje, a nawet koncerty lub wesela. Uczestnicy zorganizowanych przez nas eventów na pewno nie będą zawiedzeni – level 27 jest miejscem, które mieści się na ostatnim piętrze Atlas Tower. Zapewnia to nadzwyczajny widok i sprawia, że miejsce to jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Czekamy na Ciebie! Wpadnij w najbliższy weekend do level 27 i korzystaj w pełni z letniego sezonu. Niedzielny chill nigdy nie smakował lepiej.