Najlepsze niedzielne imprezy

Lato w pełni! Najlepsza impreza w niedzielę? Tak! Tylko w klubie level 27. Planując weekend w Warszawie, czy myśląc o dobrym miejscu na niedzielny chill, warto wybrać właśnie ten lokal. Imprezy pod gwiazdami, koncerty czy muzyczne i taneczne pokazy na żywo oraz wyśmienite trunki Pampelle Spritz i wysokiej jakości fajka wodna zapewnią Państwu niepowtarzalne wrażenia. level 27 to miejsce odwiedzane przez celebrytów, turystów, mieszkańców miasta oraz zagranicznych gości. Dlatego warto dokonać rezerwacji lub wynająć powierzchnię eventową a weekend w Warszawie pozostanie w naszej pamięci na długo.

Weekend w Warszawie

Warszawa jest najlepszym miastem na weekend, na letni miejski chillout. Atrakcji w stolicy nie brakuje, jedynym problemem może być ich odnalezienie. Latem w Warszawie dzieje się naprawdę bardzo dużo. Mamy tu do dyspozycji m.in. kluby otwarte w niedziele. Warto więc spędzić weekend w Warszawie, iść do baru w niedzielę, aby wypić najwyższej klasy alkohol. Popołudnia i wieczory najczęściej gościom umila orzeźwiający Pampelle Spritz. Klub level 27 to jedno z najciekawszych miejsc w stolicy na niedzielny chill. To właśnie tu może się odbyć niezapomniana niedzielna impreza. Zaletą klubu jest również różnorodność imprez, a więc nie grozi nam rutyna.

Do baru w niedzielę

Niedziela niehandlowa i nie wiesz co ze sobą zrobić? Nie martw się! Są przecież kluby otwarte w niedziele. Jednym z nich jest level 27 znany rooftop bar w Warszawie, który znajduje się przy Alejach Jerozolimskich. Jego powierzchnia to aż 800 metrów kwadratowych z tarasem na 27. piętrze Atlas Tower. level 27 to najlepszy klub nocny, to również miejsce dla osób szukających wyjątkowego miejsca na event w Warszawie. To właśnie tu mieści się najlepszy rooftop bar w Polsce z wyśmienitymi trunkami typu Pampelle Spritz – letni, orzeźwiający drink, który można pić o każdej porze roku. Spędź czas z przyjaciółmi, pobaw się i zapal dobrej jakości fajkę wodną, zintegruj pracowników w najlepszym rooftop barze w Polsce. Dla wygody odwiedzających gości klub jest otwarty w sezonie letnim – również w niedziele od godz. 18:00-24:00.

Miejsca z shishą

Fajka wodna inaczej zwana shishą jest przeznaczona do tego, aby rozkoszować się nią w towarzystwie. W kulturach Bliskiego Wschodu shisha często jest pretekstem, aby spotkać się z przyjaciółmi na niedzielny chill i prowadzić długie dialogi owiane aromatycznym dymem. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby jej spróbować. Tylko gdzie iść do baru w niedzielę? Gdzie są w Warszawie najlepsze miejsca z shishą? Zajrzyj do level 27, spędź czas z przyjaciółmi i delektuj się najlepszą fajką wodną w Warszawie. Jej zaletą jest to, że ma łagodny smak, a jej zapach nie przypomina zapachu dymu z papierosa,  jest przygotowana ze składników najwyższej jakości. Właśnie w klubie level 27 możemy wypalić nowy rodzaj shishy – Smoketaile. Smoketaile to wybór warszawiaków, ale także turystów i innych gości klubu.

Spędź czas z przyjaciółmi

Każdy, kto spędza weekend w Warszawie, wie, że w tym mieście nie brakuje rozrywek – wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć i znaleźć odpowiednie miejsce. To miasto gdzie może się odbyć niezapomniana impreza w niedzielę a dlatego, że są tu kluby otwarte w niedziele. Każdy, kto ma ochotę wybrać się do baru w niedzielę i odwiedzić ciekawe miejsca serwujące shishę nie może pominąć tego lokalu – Rooftoop bar w Warszawie. Spędź czas z przyjaciółmi, jeżeli lubisz połączenie kultury i natury. Masz tu możliwość przebywania na powietrzu, w klubie z tarasem widokowym i jednocześnie słuchania muzyki w gronie znajomych popijając Pampelle Spritz. Takie wrażenia są nie do przecenienia. Jeżeli dodamy do tego możliwość podziwiania pięknej panoramy miasta, możemy poczuć się tu jak w Las Vegas.