Co robić w Warszawie?

CO ROBIĆ W WARSZAWIE?

W Warszawie znajduje się wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Niezależnie od tego czy jesteś mieszkańcem stolicy od urodzenia lub mieszkasz tu od niedawna Warszawa zaskoczy Cię wachlarzem możliwości. Także turyści znajdą wiele ciekawych przestrzeni, które zaskoczą niesamowitymi atrakcjami i przeżyciami. Jednym z pomysłów na niedzielny chill są kluby otwarte w niedziele. Najlepiej jednak połączyć dobrą zabawę z pięknymi widokami. Miejscem, które w swojej ofercie ma wszystkie z tych rzeczy jest klub muzyczny level 27. Spędź weekend w Warszawie właśnie w tym miejscu.
Znajduje się on na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower.

NAJLEPSZA IMPREZA W NIEDZIELĘ
Jest kilka klubów muzycznych Warszawie, które otwierają się w niedziele. Jednym z nich jest właśnie level 27, który w sezonie letnim zwiększył częstotliwość dni otwartych, ze względu na piękną letnią pogodę oraz sezon wakacyjny, który sprzyja zabawie. Od teraz jeśli masz ochotę na najlepszą imprezę pod gwiazdami i niedzielny chill, wystarczy przyjść do level 27, który teraz czynny jest również w niedziele od 18 do 24. Dzięki temu można podziwiać, z tarasu zlokalizowanego na 27 piętrze, piękny zachód słońca, który zachwyci niejedną osobę.

DO BARU W NIEDZIELĘ
Jeśli macie ochotę na pysznego drinka lub letnią shishę, ten lokal jest właśnie dla Was. Duże zróżnicowanie napojów wysoko procentowych sprawia, że każdy ma możliwość wyboru swoich ulubionych koktajli. Ciekawą propozycją jest Pampelle Spritz. To wyjątkowe połączenie aperitifu na bazie grejpfrutów oraz proscecco. Idealny na niedzielny chill w środku miasta. Jednak jeżeli stronicie od alkoholu, ale kochacie drinki lokal level 27 to także miejsce zapewniające najwyższej jakości shishe. Chodzi tu o innowacyjną wersję shishy czyli smoketaile. Są to smaki drinków umieszczone w dymie. Idealne rozwiązanie dla osób nie pijących alkoholu lub lubiących próbować nowych rzeczy.

SPĘDŹ CZAS Z PRZYJACIÓŁMI
Czasem ciężko wybrać modne miejsce na niedzielny chill wraz ze znajomymi. Jeśli macie ochotę wyszaleć się w rytmach muzyki, a przy tym sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie, to miejsce jest idealne dla Was. Impreza w niedzielę nie musi być nudna. Weekend w Warszawie może owocować w szalone pomysły. level 27 w stu procentach wykorzystuje swoją perfekcyjną lokalizację, aby tworzyć najbardziej niezapomniane imprezy w mieście. Duża ilość miejsca zarówno zadaszonego jak i tarasu pomieści wielu chętnych, a imprezy nawet przy mniej sprzyjającej pogodzie mogą się odbyć w środku lokalu.

PODSUMOWANIE
Spędź czas z przyjaciółmi w najlepszym klubie w Warszawie. Impreza w niedzielę to dodatkowa okazja żeby wyszaleć się i poimprezować. Weekend w Warszawie nie powinien być spędzony nudno. Jednak nie wszystkie kluby otwarte w niedziele są w stanie spełnić oczekiwania wymagających imprezowiczów. Udaj się do baru w niedzielę by wypić Pampelle Spritz, ciesz się przepiękną panoramą miasta podczas gdy będziesz popalać shishę. Krótko mówiąc: w niedzielny wieczór odwiedź level 27, adres to al. Jerozolimskie 123A, budynek Atlas Tower.