Ciesz się panoramą Warszawy w niedzielę

NIELDZIELNY CHILL PODDANY PRZEMYŚLENIOM. BAR NA DACHU ATLAS TOWER.

Weekend w Warszawie, to rzecz dla niektórych wyśniona, dla innych zupełnie normalna, a dla kolejnych, coś co może być wydarzeniem w postaci eventu. Eventy, zwykliśmy rozumieć jako spotkania towarzyskie, których celem jest nawiązanie tzw. lepszych łączy komunikacyjnych, pomiędzy kolegami z pracy. Jednak, gdy naprawdę zależy nam na tym, by niedzielny chill był udany, wcale nie musimy myśleć o tym, że  jego następstwem będzie kolejny nieudany poniedziałek w pracy. Szukasz miejsca z shishą? Odwiedź koniecznie level 27.

IMPREZA W NIEDZIELĘ. SPĘDŹ CZAS Z PRZYJACIÓŁMI I ODKRYJ, CZYM MOŻE BYĆ WEEKEND W WARSZAWIE.

To może nam właśnie zapewnić, bar na dachu, jego wygodne miejsca z shishą oraz niepowtarzalna atmosfera clubbingu. level 27, to rozwiązanie dla osób chcących spędzić weekend w Warszawie w sposób atrakcyjny i pełen podniosłych wrażeń, osobom, którym zależy na tym, by móc oddychać pełną piersią. To klub, w którym znajdziesz wyjątkową shishę i jednocześnie najlepszy punkt widokowy, mieszczący się na samym szczycie Atlas Tower. Niedzielny chill na dachu budynku, którego wysokość wynosi 112 metrów, to frajda nie tylko związana z nocnym życiem, ale również coś, co sprawi radość nawet osobom, które już przeżyły swoje najbardziej imprezowe lata. Zaproś więc rodziców albo dziadków, do level 27 – jednego z najbardziej popularnych klubów w całej Warszawie. Spędź czas z przyjaciółmi i odwiedź razem z nimi, punkt widokowy w Atlas Tower. Upewnij się najpierw, że nie mają oni lęku wysokości! ?

UDANY WEEKEND W WARSZAWIE I NAJLEPSZY PUNKT WIDOKOWY W MIEŚCIE.

Spędź czas z przyjaciółmi i pozwól aby i tobie niezapomniane zachody słońca zawróciły w głowie. W te nadchodzące jesienne wieczory, pozwól sobie na tęsknotę, do smaku twojej ulubionej shishy oraz do stolika, przy którym spędziłeś chwile z dziewczyną, a niedzielny chill toczył się leniwie. Klub level 27 stał się miejscem idealnym na niedzielny chill spędzony przy drinku Pampelle Spritz oraz przy dźwiękach ulubionej muzyki, gdy bar na dachu, każdemu z nas przez chwilę wydaje się być samą krawędzią nieba. Niezapomniane zachody słońca, dodadzą Ci otuchy i pewności siebie przy wręczaniu wybrance swojego serca, zaręczynowego pierścionka. Być może to właśnie bar na dachu, będzie tym miejscem, które wspominał będziesz w przyszłości z wielkim sentymentem i nostalgią? A może i ze smutkiem? Nasze życie, nie stoi w miejscu i często potrafi obrać zaskakujący przebieg. Niespodzianki i niezależne od nas samych zdarzenia, traktować należy z dystansem, a wówczas każdy weekend w Warszawie, będzie mógł należeć do w pełni udanych.

NIEZAPOMNIANE ZACHODY SŁOŃCA. CO OPRÓCZ TEGO CZEKA NAS W LEVEL 27?

Osobom, które dopiero planują swój pierwszy weekend w Warszawie, warto przypomnieć, że Atlas Tower, jest biurowcem, który do 2018 roku, nosił nazwę Millennium Plaza. Impreza w niedzielę? Nie musisz się o nic więcej martwić. Bar na dachu level 27, to atrakcyjne dla ciebie menu, kalendarz nadchodzących wydarzeń, karty klubowe oraz galeria zdjęć z aktualizowanymi fotografiami z wydarzeń, koncertów i organizowanych eventów. Spędź czas z przyjaciółmi w świetnie wyposażonym i komfortowym level 27. Kto wie, może znajdziesz się także wśród zapamiętanych twarzy uwiecznionych na zdjęciach galerii klubu https://level27.pl. Goście, odwiedzający bar na dachu, mogą skorzystać również z bonu podarunkowego w postaci gift card oraz kart klubowych z wieloma przysługującymi im przywilejami, które szczegółowo opisane są na stronie internetowej klubu.