Najlepsze niedzielne imprezy w Warszawie

Czasem ciężko znaleźć miejsce, które jest odpowiednie na niedzielny chill. Pomimo, że niedziela jest dniem weekendu, zadanie to nie zawsze jest takie proste. Jednak jeśli Twoim marzeniem jest super impreza w niedzielę, mamy dla Ciebie idealne miejsce. Weekend w warszawie warto spędzić w klubie level 27. W sezonie letnim zabawę można rozpocząć od godziny 18 w niedzielę aż do północy. Nie każde kluby otwarte w niedziele zadowolą najbardziej wymagających gości. Jednak level 27 to najwyższy poziom możliwej jakości dla takiego miejsca. level 27 słynie ze swojej nietuzinkowej lokalizacji, która sprawia, że jest to punkt widokowy. Spędź czas z przyjaciółmi w niedziele w najlepszym miejscu i odkryj to miejsce z shishą.

DO BARU W NIEDZIELĘ
Weekend w Warszawie to idealny czas, by przetestować nowy dzień w jakim klub jest otwarty. Przejście się do baru w niedzielę, może sprawić, że odetchniemy i zrelaksujemy się w ostatnich godzinach weekendu. Dodatkowo klub posiada specjalne miejsca z shishą. Jednak nie jest to zwykła shisha, a Smoketaile, czyli fajka wodna o smaku Twoich ulubionych drinków. Sprawia to, że osoby, które nie są fanami zwykłych trunków mogą zasmakować ciekawych smaków uniesionych w dymie. Niedzielny chill potrafi być wybawieniem od trosk i zmartwień codziennego świata. Kluby otwarte w niedziele to dodatkowy czas na relaks i odpoczynek w rytmie muzyki. Jeśli chcesz mieć pewność, że dostaniesz się do klubu lub zarezerwować lożę warto to zrobić. Dzięki temu będziesz mieć pewność posiadanego miejsca i wejścia do lokalu. Przed klubem, ze względu na jego duży prestiż mogą stworzyć się kolejki. Posiadanie rezerwacji uprawnia do wejścia bez czekania w niej. Poza tym to także inne dodatkowe przywileje. Takie jak dodatkowe rytuały serwowania Twoich ulubionych alkoholi czy całonocna obsługa kelnerska.

IMPREZA W NIEDZIELĘ NA DACHU WIEŻOWCA
Chyba mało jest tytułów, które mogłyby tak szybko zachęcić do przyjścia do klubu jak ten powyżej. Punkt widokowy znajdujący się na terenie tarasu, jest idealnym miejscem na letnią zabawę. Spędź czas z przyjaciółmi w bardzo wyjątkowym miejscu, które zostanie zapamiętane na lata. Wyjątkowa muzyka sprawi, że imprezy spędzone w tym miejscu zawsze będą oceniane pozytywnie w pamięci. Poza tym luksus tego miejsca oraz usługa najlepszych pracowników to wyjątkowy poziom tego miejsca. Klub znalazł się na liście 50 najlepszych barów na dachu w Europie, opublikowanej przez prestiżowy Big 7 Travel. Otwarty taras o dużej powierzchni prawie 450 m² pomieści i da przestrzeń do zabawy dla wielu odwiedzających ten lokal. Klub znajduje się w centrum Warszawy, więc widok z tak dużej wysokości na panoramę stolicy Polski jest wyjątkowym przeżyciem i będzie dodatkową atrakcją dla każdego odwiedzającego. Dzięki temu w social mediach można pochwalić się pięknymi zdjęciami, które wzbudzą nawet zazdrość nie jednego obserwującego.

Podsumowując level 27 to miejsce na niedzielny chill i weekend w Warszawie. Impreza w niedzielę może być zorganizowana na najwyższym poziomie. Dodatkowo zapierający dech w piersi punkt widokowy oraz podziwianie zachodów słońca wprawi w zachwyt każdego wrażliwca. Spędź czas z przyjaciółmi w klubie level 27. Idź do baru w niedzielę i zrelaksuj się na całego. Przetestuj kluby otwarte w niedziele oraz wyjątkowe miejsca z shishą.