Niedzielny chillout przy Pampelle Aperitif

Jaki drink na niedzielny chill? Pampelle Aperitif możesz wypić dokładnie w centrum Warszawy, na 27. piętrze wieżowca Atlas Tower. Znajduje się tu ekskluzywny i stylowy level 27 – podniebny rooftop bar w Warszawie na dachu wieżowca w sercu stolicy Polski. To, co zobaczycie w środku, to wspaniałe miejsce na wypróbowanie nowych smaków alkoholi, jakie serwuje francuski aperitif- Pampelle Aperitif. Ten alkohol marki premium jest doskonały do picia z lodem lub z domieszką różnych smaków, tworząc przy tym najlepsze koktajle w Warszawie. Możecie być pewni jednego – Pampelle sprawi, że niedzielny chill zapadnie w Waszej pamięci na długo.

IMPREZA W NIEDZIELĘ

Najlepsza impreza w niedzielę? Tylko gdzie w stolicy są kluby otwarte w niedziele? W level 27 w jednej z najmodniejszych lokalizacji w stolicy! To nie tylko wymarzone miejsce na niedzielny chill, ale przede wszystkim miejsce doskonałe do organizowania wyjątkowych i urozmaiconych wydarzeń prywatnych i imprez firmowych. Klub zachwyca modernistycznym stylem i postindustrialnym designem. Mieści się w ogromnej przestrzeni centralnej i posiada również przestrzenny otwarty taras. Jest on wprost stworzony do tego, by organizować tam imprezy pod gwiazdami i podziwiać niesamowite zachody słońca. Odbywają się tam wydarzenia różnego rodzaju takie jak firmowe imprezy, konferencje i imprezy okolicznościowe. Spędź czas z przyjaciółmi w rooftop bar w Warszawie. Nie znajdziesz w stolicy lepszego miejsca na spędzenie niezapomnianych chwil.

NIESAMOWITE ZACHODY SŁOŃCA

W stolicy jest dużo miejsc, gdzie można obserwować niesamowite zachody słońca i wciąż powstają nowe. Skąd można podziwiać najpiękniejsze letnie zachody słońca w stolicy?
Tym miejscem jest rooftop bar w Warszawie, czyli level 27- najlepsze miejsce na niedzielny chill z przyjaciółmi. Klub mieści się na ostatniej kondygnacji budynku Atlas Tower przy alejach Jerozolimskich. Nie ma w Warszawie drugiego tak wysoko położonego klubu, w którym znajduje się bar z tarasem widokowym, gdzie odbywają się niezapomniane, podniebne imprezy. Otwarty taras o powierzchni 450 m² jest wprost stworzony do tego, aby podziwiać stąd niesamowite zachody słońca, piękną panoramę miasta i oglądać niebo pełne gwiazd. W barze natomiast wypijesz w towarzystwie przyjaciół najlepiej oceniane przez turystów drinki Pampelle Spritz.

NAJLEPSZE DRINKI NA ZACHODY SŁOŃCA W STOLICY – PAMPELLE SPRITZ

level 27 rooftop bar w Warszawie to idealne miejsce na odkrywanie nowych smaków, jakimi zachwyca nas Pampelle Spritz. Powstają tu najlepsze koktajle i drinki na niedzielny chill w stolicy i nie tylko. Ten koktajl jest wystrzałowym drinkiem na lato i najczęściej wybieranym drinkiem na niesamowite zachody słońca. Jest także najlepiej oceniany przez osoby, które chcą spędzić niezapomniane lato w stolicy. Ten idealny napój brunchowy orzeźwia i jest wyrafinowanym koktajlem uwielbianym zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

SPĘDŹ CZAS Z PRZYJACIÓŁMI

Podniebny rooftop bar w Warszawie to ekskluzywne miejsce na mapie Polski, które przenosi życie nocne w Warszawie na zupełnie nowy, wyższy poziom. Ludzie chcą tu być i do niego wracać. Polecają także bar innym osobom, które jeszcze nie miały okazji go odwiedzić. level 27 to najlepsze miejsce na zabawę z przyjaciółmi w Warszawie. Można tu także cieszyć się każdą kroplą wyśmienitego, wyszukanego alkoholu takiego jak Pampelle Spritz. Spędź czas z przyjaciółmi w tym miejscu, a urzeknie was otwarty taras, z którego można podziwiać piękną panoramę miasta i zachód słońca oraz niesamowity klimat tego miejsca. Wasza impreza w niedzielę będzie niezapomniana, więc nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kluby są otwarte w niedziele, tylko przyjedź do Warszawy do level 27 i przekonaj się o jego wyjątkowości na własnej skórze.