Niedziele w Warszawie – super miejsca do odwiedzenia

Warszawa to stolica Polski i tętniąca życiem metropolia, która jest połączeniem tradycji z nowoczesnością. Jak spędzić czas w Warszawie? Czy są tu jakieś super miejsca do odwiedzenia? Tak! To miasto oferuje świetną rozrywkę, wiele zabytków i atrakcji. Mogą tu spędzić miło czas zarówno turyści, jak i miejscowi. Tu może odbyć się impreza w niedzielę i niedzielny chill, bo są bary otwarte w niedziele. Wybierając się do Warszawy na weekend, warto poznać także lokale z shishą jak level 27. Takie miejsce jak to powinno znaleźć się u każdego na liście super miejsc do odwiedzenia w stolicy.

WEEKEND W WARSZAWIE
Gorące lato w mieście trwa- ciepłe wieczory, tropikalne noce, spacery po mieście, bary otwarte w niedziele, impreza w niedzielę, lokale z shishą, a przede wszystkim możliwość spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu. Planujesz weekend w Warszawie? Masz dosyć siedzenia na bulwarach nad Wisłą? Miło to słyszeć, w stolicy znajduje się dużo więcej ciekawych miejsc na niedzielny chill i nie tylko. Jeśli dodatkowo lubisz odwiedzać lokale z shishą – idealnym pomysłem na sobotni i niedzielny chill będzie level 27. Spędź w nim wieczór z przyjaciółmi, zapomnijcie przez chwilę o obowiązkach w pracy czy na uczelni w najlepszym klubie w stolicy.

IMPREZA W NIEDZIELĘ W LEVEL 27
Zbliża się wyczekiwany weekend, a Ty myślisz o tym, gdzie można znaleźć bary otwarte w niedziele? Dobra wiadomość – w Warszawie, w sezonie letnim otwarte są bary w niedzielę. Do klubu można przyjść również w niedzielę. level 27 jest otwarty w sezonie letnim – także w niedziele od godz. 18:00-24:00. Klub w rankingu lokale z shishą zajmuje wysoką pozycję. Nie będziesz rozczarowany oferowanymi przez bar smakami fajek wodnych. Możesz tu bowiem zasmakować nowy produkt, nowoczesną wersję shishy – smoketaile. Wszystkie smaki bazują na użyciu świeżych owoców, syropów czy lemoniad. Aromatyczne letnie smaki- Strawberry Mojito, Cuba Libre, a także inne orzeźwiające słodkie lub cytrusowe nuty otulone w dymie. Produkt ten będzie idealny dla osób, które stronią od alkoholu. Spędź wieczór z przyjaciółmi w wyjątkowy sposób. Teraz już wiesz jak spędzić czas w Warszawie, aby impreza w niedzielę była naprawdę udana?


PAMPELLE SPRITZ
Wieczorna impreza w niedzielę z dobrym alkoholem a może orzeźwiający szampan G.H. Mumm? To wszystko (a nawet więcej) wypijesz w level 27. W bogatym menu baru z drinkami dołącza – Pampelle Spritz, kuszący drink na bazie grejpfrutowego aperitifu. Został on wytworzony z najlepszych grejpfrutów z południa Francji. Ma on naturalnie niski poziom cukru i zachęcający intensywny rubinowy kolor. Wprost stworzony dla osób, które lubią drinki, które są mieszanką słodko-gorzkich smaków. Spędź wieczór z przyjaciółmi, smakuj Pampelle Spritz i daj się zaprosić na niedzielny chill. Dla osób, które unikają alkoholu, są inne propozycje. W ofercie baru level 27 znajdziecie także lemoniady i wymienione wcześniej- smoketaile o smaku waszych ukochanych drinków. Weekend w Warszawie, z ulubionym drinkiem i z shishą– to jest to.


LOKALE Z SHISHĄ
Gdzie w Warszawie można znaleźć najlepsze lokale z shishą? To pytanie zadają sobie ludzie, którzy odwiedzają lokale typu shisha bar. Zdaniem klientów najlepsza shisha (fajka wodna) w mieście jest na pewno w level 27. Fajka wodna w level 27 jest bardzo dobrej jakości, a goście mogą ją palić na terenie całego lokalu. Jest bardzo popularna ze względu na swoje niepowtarzalne walory smakowe. W odróżnieniu od papierosów shisha bardzo przyjemnie pachnie. Jej zapach odpowiada wybranej przez użytkownika melasie. Odzyskaj spokój, zapomnij o problemach i spędź czas z przyjaciółmi w barze z shishą. Podczas pobytu w klubie możecie wspólnie popijać Pampelle Spritz- ten drink zapadnie w waszej pamięci na długo. Pytanie, jak spędzić czas w Warszawie na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi, jeżeli trafisz do level 27, a niedzielny chill nigdy nie będzie smakował lepiej.