Kuszący francuski Aperitif Pampelle

Każdy z nas lubi dobrze się bawić i chodzić do znanych miejsc, które oferują najlepsze koktajle w mieście. Level 27 jest właściwym wyborem, jeśli zastanawiasz się, gdzie pójść ze znajomymi. Bar jest przytulny i stylowy, a co jest totalną rewelacją – znajduje się na dachu warszawskiego wieżowca! Mnóstwo osób twierdzi, że lokal ten serwuje najlepsze drinki w Warszawie. Bar na dachu oferuje wyjątkowe menu, które obejmuje niesamowite letnie koktajle na bazie Pampelle Aperitif.

Tym razem, level 27 wprowadza do menu niesamowity aperitif, który wręcz zachwyci Twoje kubki smakowe. Francuski Pampelle Aperitif to jedyny w swoim rodzaju alkohol, którego głównym składnikiem są czerwone grejpfruty Ruby Star. Owoce są uprawiane na Korsyce na południu Francji i przechodzą specjalny proces rzemieślniczy.

Diabeł tkwi w szczegółach

Grejpfruty nadają Pampelle Aperitif szlachetny, rubinowy kolor i słodko-gorzki smak, co czyni go ekskluzywną marką premium, zwłaszcza w Polsce. Grejpfruty kroi się na połówki i poddaje ekstrakcji. Skórki są destylowane w miedzi, aby wzmocnić cytrusowy smak, a rubinowe owoce wyciskane są aż do uzyskania aksamitnej czerwieni. Aby Pampelle Aperitif miał niepowtarzalny smak, w procesie tworzenia stosuje się wyłącznie najwyższej jakości cytrusy. Mieszanina łączona jest ze sfermentowanymi roślinami i przepuszczana przez kolumny destylacyjne. Efekt końcowy to alkohol o słodko-gorzkim smaku i niskiej zawartości cukru, co wyróżnia go spośród innych alkoholi zaliczanych do aperitifów.

Koktajle idealne na lato, o każdej porze

Pampelle Aperitif można serwować samodzielnie, choć jego smak świetnie wpisuje się w niesamowite koktajle. Niezależnie od pory roku i dnia, takie koktajle pić można z przyjaciółmi, rodziną czy znajomymi po pracy. Ze względu na intrygujący smak Pampelle Aperitif, warto wypróbować różnych propozycji drinków z francuskim aperitifem i cieszyć się wyjątkowym smakiem jeszcze dłużej. Niech Was jednak nie zmyli letni klimat, koktajle Pampelle są idealne, by pić je cały rok. Koktajle te cieszą się coraz większą popularnością, doceniając ich główny składnik, słodko-gorzki aperitif, który urozmaica najlepsze drinki w Warszawie.

Ciesz się elegancką śródziemnomorską prostotą

Letnie koktajle najlepiej podawać schłodzone, a od czasu do czasu można dodać kilka kostek lodu, aby utrzymać je schłodzone na dłużej. Nawet jeśli receptura jest banalnie prosta, konieczne jest porządne schłodzenie mikstury. O to jednak się nie martwcie! Barmani z level 27 znają się na rzeczy i mówi się, że serwują najlepsze drinki w Warszawie. Również kelnerki z chęcią opowiadają Gościom o rodzajach koktajli na bazie Pampelle. Wśród letnich koktajli przygotowywanych przy użyciu Pampelle znajdują się Pampelle Tonic, Pampelle Spritz, Pampelle Rose i Pampelle Negroni.

Dzięki różnorodności koktajli na bazie Pampelle Aperitif, nikomu nie grozi monotonia w wyborze drinków. level 27 to świetne miejsce, gdzie można udać się z przyjaciółmi i cieszyć każdą kroplą nietuzinkowych propozycji z menu. To tutaj gwarantowane są najlepsze drinki w Warszawie, a lokal bazuje na najlepszych produktach klasy premium. W dodatku atmosfera i widoki towarzyszące tym spotkaniom zapadają na długo w pamięć.

Te dwa czynniki sprawiają, że ludzie chętnie wracają i polecają lokal innym osobom, dzięki czemu ten staje się coraz bardziej popularny. Tym, którzy wciąż nie zdecydowali dokąd pójść z przyjaciółmi i rodziną, polecamy odwiedzić rooftop bar i przekonać się na własnej skórze. Nie zapomnijcie też wypróbować sam aperitif Pampelle!


Pampelle Aperitif to zdecydowana nowość na polskim rynku. Zajrzyj więc do level 27 i zapytaj o Pampelle. W środku zimy? Hej! Jest lato, o każdej porze!
Więcej informacji dotyczących powyższego produktu oraz jego dystrybucji możesz znaleźć tutaj.