Najpiękniejsze miejsca eventowe w Europie

Planujesz Event? Oto 5 najlepszych miejscówek w Europie! 

Planując event prywatny, konferencje, spotkania integracyjne, czy innego typu wydarzenie musimy rozważyć wiele kwestii. Jedną z nich jest bez wątpienia kwestia wyboru odpowiedniego miejsca. Aby zrobić dobre wrażenie na naszych gościach, powinniśmy zaprosić ich w miejsce, które wręcz powala klimatem i atmosferą. Na starym kontynencie miejsc, w których odbywać by się mogły choćby konferencje nie brakuje – jakie jednak są najlepsze z nich?

Miejsce V – Sea Life Aquarium w Londynie
Sea Life Aquarium to nie tylko miejsce, w którym możemy podziwiać piękno morskich stworzeń, ale także cudownym miejscem na event. Wyjątkowe wnętrze tego obiektu, połączone z doskonałą kuchnią pozwala cieszyć się smakiem wyszukanych potraw i wysokiej jakości win, jednocześnie pozwalając zgłębiać tajemnice głębi oceanów. Organizacja wydarzenia w londyńskim Sea Life Aquarium z pewnością pozwoli zapewnić gościom niezapomniane wrażenia.

Miejsce IV – Grand Hotel Zermatterhof w Zermatt
Ten znajdujący się w szwajcarskim Zermatt hotel jest jednym z najsłynniejszych tego typu obiektów w całej Szwajcarii. Goście, wydarzenia jakie zorganizujemy w tym miejscu liczyć mogą między innymi na indywidualne, dopasowane do potrzeb podejście obsługi hotelu i szereg bonusowych atrakcji. Dodatkowym plusem tego miejsca są przepiękne, górskie okolice, w jakich się znajduje – w sam raz na zdrową wycieczkę po zakończeniu spotkania. Powierzchnia eventowa oferowana przez Grand Hotel Zermatterhof pomieści nawet 300 osób – będzie to więc idealna opcja również wtedy, gdy planować będziemy większy event. 

Miejsce III – Woburn Centre Parcs w Bedfordshire
Kolejnym położonym na terenie Wielkiej Brytanii miejscem, na które warto zwrócić uwagę jest Woburn Centre Parcs w Bedfordshire. To niemalże idealna lokalizacja nie tylko na event prywatny, ale i na większe konferencje, czy spotkania integracyjne – przestrzeń eventowa jest bowiem w stanie pomieścić do 400 osób. Uczestnicy wydarzenia liczyć mogą między innymi na dostęp do pokoju gier, a także do sauny. Jedno z haseł reklamujących to miejsce brzmi “połączenie elegancji z rozrywką” – i trzeba przyznać, że w istocie oddaje klimat Woburn Centre Parcs.

Miejsce II – Hotel Mont Blanc, Chamonix
Pięciogwiazdkowy Hotel Mont Blanc jest jednym z najwyżej położonych hoteli w Europie Zachodniej. Znajduje się on w samym sercu francuskich alp, a dzięki niebywałej czystości tutejszego powietrza można powiedzieć, że fakt przebywania tutaj niesie ze sobą właściwości terapeutyczne. Organizacja wydarzenia w tym miejscu pozwoli nie tylko podziwiać przepiękną panoramę alp, ale i skosztować wykwintnej kuchni francuskiej, czy basenu. 

Miejsce I – klub level 27, Warszawa
Być może najlepsze miejsce na event znajduje się jednak nie zagranicą, a w naszej stolicy. Klub level 27 to nie tylko wyjątkowe wnętrze i cudowna panorama miasta, jaką podziwiać możemy z 27 piętra budynku. To także bardzo pojemna powierzchnia eventowa, którą można wykorzystać do praktycznie każdego celu. Spotkania biznesowe, konferencje, integracja pracowników, letnie wieczory z Pampelle spritz – niezależnie, co organizujemy, level 27 idealnie wpasuje się w nasze potrzeby. level 27 Rooftop w Warszawie to przestrzeń eventowa znajdująca się na dachu wieżowca zagwarantuje gościom wyjątkowe doznania.

Ten klub na dachu ma w swojej ofercie najlepsze alkohole. Ciekawą nowością na rynku jest Pampelle Aperitif. Jest on podstawą do stworzenia zarówno letnich, delikatnych drinków z bąbelkami jak Pampelle spritz jak i tych mocniejszych na przykład French Negroni – koktajl, który skradł serca wszystkich wielbicieli typowo wytrawnych połączeń.
Rooftop Bar w Warszawie level 27 proponuje unikalną atrakcję w postaci smoketails – koktajli zamkniętych w dymie. Większość osób, które choć raz ich spróbował wraca ponownie do klubu skosztować innych smaków smoketaili – stanowić one będą idealne uzupełnienie każdego eventu.