Gdzie zorganizować wieczór kawalerski?

wieczór kawalerski w Warszawie

O tym dniu powstało wiele filmów, mitów czy legend. Każdy przyszły małżonek marzy, by ten jeden dzień móc zaszaleć bez drugiej połówki z paczką swoich przyjaciół. Z roku na rok, świadkowie prześcigają się w pomysłowości przy organizacji tych wyjątkowych wieczorów. Przeglądają w internecie rankingi na topowe bary w Polsce, szukają odpowiedzi na pytanie, jaki jest najlepszy klub nocny w Polsce, a jakie najlepsze kluby w Europie lub gdzie koncentruje się życie nocne. Jeśli planujecie wieczór kawalerski w Warszawie, powinniście wybrać najlepszy klub nocny w stolicy.

Najlepsze kluby w Europie – standard na wyciągniecie ręki

Wieczór panieński ma zupełnie inną specyfikę niż wieczór kawalerski. Kobiety koncentrują się bardziej na warstwie wizualnej, organizują gry, często odwiedzają spa, mężczyźni zaś to „zadaniowcy”. Wolą pójść na paintball czy lasery. Świadkowie wymyślają wycieczki do Pragi, Lwowa czy Londynu. Wynajmują drogie limuzyny, rezerwują pokoje zagadek lub gry VR-owe. Obie jednak imprezy mają część wspólną. Zarówno panie jak i panowie poszukują miejsca, gdzie tętni życie nocne, które będzie najlepszym zwieńczeniem zabawy do białego rana. Lokale prześcigają się w ofercie wymyślnymi drinkami i dodatkowymi atrakcjami. Coraz częściej panieńskie i kawalerskie są wyjazdowe. Kluby zachęcają bogatą ofertą, a pozytywne opinie klientów przekonują do podjęcia decyzji. W Wielkiej Brytanii topowym oraz najchętniej wybieranym miejscem jest Ministry of Sound, na Ibizie Pacha, w Holandii Paradiso czy Trouw, w Niemczech Berghain, w Dani Culture Box, a w Polsce level 27 – to właśnie tutaj przyjeżdżają goście z całej Polski, rezerwując lożę na najbardziej szalony wieczór kawalerski w Warszawie.

Impreza na dachu w sercu Warszawy

Jeśli zdecydowaliście się na wieczór panieński lub wieczór kawalerski w Polsce, koniecznie musicie odwiedzić stolicę. Dlaczego warto wybrać Warszawę? Bo znajduje się tam najchętniej odwiedzany przez klientów lokal – level 27. To nie tylko najlepszy klub nocny w rankingach Trip Advisor, ale uniwersalne miejsce, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Postindustrialny wygląd spodoba się zaś nawet najbardziej wymagającym estetom. Bogata oferta alkoholi plasuje go w czołówce rankingu – topowe bary w Polsce. Zaletą jest nie wątpliwe lokalizacja. Klub znajduje się na 27 piętrze w samym sercu stolicy. Zapewnia odwiedzającym imprezę przy zachodzie lub wschodzie słońca z widokiem na panoramę Warszawy.

Indywidualne podejście

Klub podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Wszystkie rezerwacje rozpatrują szczegółowo, a oferta dopasowana jest do oczekiwań gości. Kiedy przerasta Cię organizacja, męczy zastanawianie się nad tym jakie są atrakcje w Warszawie lub nie lubisz tracić czasu na zmienianie lokalizacji, to właśnie wybrałeś najlepsze miejsce. Jeśli pragniesz, by wieczór panieński lub wieczór kawalerski był niezapomniany, to w level 27 można zamówić oryginalne atrakcje takie jak: drink powitalny dla wszystkich gości, pokazy taneczne, wyjątkowy serwis butelek z całą oprawą dźwiękową i muzyczną, czy osobną strefę VIP dekorowaną wedle Twoich upodobań. Dla dbających o fotograficzne wspomnienia, klub zapewnia profesjonalną obsługę fotografa, który sprytnie uchwyci kluczowe momenty wieczoru. Dzięki temu, lokal może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i świetnymi opiniami, które są wszechobecne na różnych kanałach social media.

Przemyślany wybór

Możliwości na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru jest wiele. Wszystko zależy od fantazji i zaangażowania świadków. Ważne jest jednak, by każda impreza była dopasowana do charakteru oraz upodobań pani czy pana młodego. Sukces tego dnia, w dużej mierze zależny jest od ludzi, dlatego też przy podejmowaniu decyzji warto postawić na profesjonalizm. Atrakcje w Warszawie nie są problemem, dobór ich ze smakiem już tak. W nadmiarze propozycji trzeba umieć wybrać tę najlepszą, wówczas wieczór kawalerski lub panieński będzie dobrze wspominany jeszcze przez długi czas.