WIECZÓR PANIEŃSKI W KLUBIE W WARSZAWIE

WIECZÓR PANIEŃSKI W KLUBIE W WARSZAWIE

Organizacja wieczoru panieńskiego w Warszawie może być bardzo ekscytującym doświadczeniem, ponieważ stolica Polski oferuje wiele atrakcji i możliwości zabawy. Jednym z popularnych wyborów jest impreza w klubie nocnym. Wieczór panieński w level 27 z pewnością będzie niezapomnianym doświadczeniem dla panny młodej i jej przyjaciółek.

JEDEN Z NAJLEPSZYCH KLUBÓW NA ŚWIECIE

level 27 to stylowa przestrzeń znajdująca się na 27. piętrze w samym sercu Warszawy. Klub składa się z dwóch stref: części środkowej o powierzchni 355 m² oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m². Przestrzeń została zaaranżowana w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem szlachetnego koloru miedzi i żarówek Edison, które nadają całemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Unikatowy widok na panoramę miasta na pewno zostanie w pamięci na długo. Klub gwarantuje imprezy na światowym poziomie. Potwierdzeniem tego są liczne wyróżnienia i nagrody, jakie level 27 zdobył na przestrzeni lat, m. in. został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie opublikowanej przez International Nightlife Association aż cztery razy. Spędzenie wieczoru panieńskiego w level 27 to strzał w 10!

RYTUAŁ SERWOWANIA BUTELEK VIP

Specjalny rytuał serwowania butelek w level 27 to ekskluzywne doświadczenie, które dodaje uroku i wyjątkowości wieczorowi. To świetny sposób na uczczenie okazji, jaką jest wieczór panieński. Każde zamówienie butelek alkoholi premium, takich jak: wina Lamborghini, wódki LOUERS, ginu Portofino i wielu innych w level 27 obejmuje rytuał VIP dostarczający spektakularnych wrażeń przez całą noc. Obsługa na najwyższym poziomie oraz dbanie o dobre samopoczucie gości to kluczowe elementy serwisu butelek VIP w level 27. Decydując się na lożę w level 27 z pewnością poczujecie się jak królowe nocy.

IMPREZA DO BIAŁEGO RANA

Ostatnia noc szaleństw przed ślubem to świetna okazja żeby zbliżyć się jeszcze bardziej jako grupa przyjaciółek i stworzyć wspomnienia na całe życie. Wieczór panieński w klubie w Warszawie to doskonały pomysł. Wybierając level 27 możecie być pewne, że impreza potrwa do białego rana, a świt przywitacie w otoczeniu niezwykłego wschodu słońca widzianego z 27 piętra wieżowca. Czy można sobie lepiej wyobrazić zakończenie imprezy?

Dobra organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie każdej świadkowej. Zarezerwuj lożę w level 27 i spędź z przyjaciółkami niezapomniane chwile. W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu: reservation@club27.club