NAJLEPSZE LETNIE IMPREZY 2024

NAJLEPSZE LETNIE IMPREZY 2024

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sezon na zabawę pod gołym niebem. Jeśli nie chcesz, by ominęły Cię najlepsze letnie imprezy, koniecznie odwiedź warszawski rooftop level 27. Gwarantujemy gorącą atmosferę przez całe lato!

KLUB NA DACHU WIEŻOWCA

level 27 to wyjątkowy klub nocny znajdujący się na 27 piętrze wieżowca w samym centrum Warszawy. Lokal składa się z dwóch stref: części środkowej o powierzchni 355 m² oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m² i oferuje niezapomniane imprezy w piątki i soboty przez cały rok, a w sezonie letnim również w niedziele. Najlepsze letnie imprezy odbywają się właśnie tu. Jesteśmy pewni, że widok na panoramę Warszawy zachwyci każdego. level 27 to klub na światowym poziomie, gdzie goście mogą cieszyć się ekskluzywną atmosferą, doskonałą muzyką i niezapomnianymi doświadczeniami klubowymi.

NAJLEPSZE ALKOHOLE PREMIUM

Gorąca atmosfera budzi pragnienie. Szeroki wybór autorskich koktajli level 27 zaspokoi różnorodne gusta i preferencje. W menu znajdziecie również najlepsze alkohole klasy premium takie jak: wódki LOUERS i Roberto Cavalli, gin Portofino, wina musujące Lamborghini oraz wiele innych. Kolorowe drinki, palmy i zabawa na rooftopie – czy można sobie lepiej wyobrazić wakacyjną imprezę w Warszawie? level 27 to idealne miejsce na spędzenie letnich nocy w klimatycznej atmosferze klubowej.

OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Poza atmosferą i muzyką, najlepszy klub nocny w Polsce wyróżnia się zaangażowaniem w zapewnianie niezrównanych wrażeń. Personel w level 27 jest komunikatywny i otwarty na potrzeby gości oraz może pochwalić się doskonałą znajomością języka angielskiego. Dzięki temu level 27 jest chętnie odwiedzany przez gości z całego świata. Potwierdzają to liczne nagrody, np. najwyższe wyróżnienie Tripadvisor „Travelers’ Choice”, które klub otrzymał aż 3 razy.

Podsumowując, jeśli szukasz najlepszych letnich imprez w stolicy, odwiedź rooftop level 27 i ciesz się niesamowitymi widokami aż po wschód słońca. Odkryj imprezy na najwyższym poziomie. Do zobaczenia na dachu!