LOUERS – WÓDKA PREMIUM W LEVEL 27

LOUERS wódka

Wódka w Polsce ma bogatą i długą historię, będąc jednym z najbardziej charakterystycznych i cenionych produktów tego kraju. To nie tylko alkohol, ale także ważny element dziedzictwa kulturowego, odzwierciedlający bogatą historię i tradycje. Od niedawna w klubach nocnych króluje holenderska wódka premium – LOUERS. Jest ona dostępna między innymi w warszawskim klubie nocnym level 27.

LOUERS – WÓDKA PREMIUM

LOUERS Vodka to luksusowa holenderska wódka produkowana z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ziaren pszenicy i naturalnych krystalicznie czystych wód mineralnych.Jest filtrowana przez 12 warstw bardzo drobnego aktywnego węgla drzewnego, który wpływa na delikatność poprzez eliminowanie wszelkie niedoskonałości. Każda butelka jest indywidualnie montowana i butelkowana przez profesjonalnych holenderskich rzemieślników. Nie ma innej marki wódki o tak charakterystycznym wyglądzie jak LOUERS.

NAJLEPSZE WÓDKI W KLUBACH NOCNYCH

„Stworzona by się wyróżniać” – hasło przewodnie LOUERS Vodka, z którym ciężko się nie zgodzić. Jest symbolem wyrafinowania, luksusu i arystokracji. Logo przedstawiające Lwa Holenderskiego umieszczone na każdej butelce reprezentuje siłę, przywództwo i królewskość. Prestiż wódki LOUERS podkreśla wyjątkowa srebrna butelka obita ostrymi kolcami i wyposażona w spektakularne podświetlenie. Emanuje ona elegancją i luksusem, dlatego jest najlepiej sprzedającą się wódką premium w level 27. Sięgają po nią osoby ceniące najwyższą jakość i nowoczesny styl życia. Wyjątkowy smak, wyjątkowy styl i wyjątkowe korzenie – to trzy główne atuty tego trunku, dzięki którym jest on tak chętnie wybierany wśród alkoholi premium w klubach nocnych.

Rytuał serwowania LOUERS w level 27
RYTUAŁ SERWOWANIA LOUERS VODKA W LEVEL 27

Podświetlana butelka zrobi wrażenie na każdej imprezie. LOUERS to wódka klasy premium dla osób odważnych, ceniących sobie luksus i ekstrawagancję. Jej specjalny rytuał serwowania w klubie level 27 jeszcze bardziej podkreśla te cechy. Wódka podawana jest do loży w towarzystwie zamaskowanych tancerek. Decydując się na zamówienie LOUERS na pewno nie pozostaniesz niezauważony w klubie. Poczujesz się jak król nocy, a impreza zapadnie na długo w Twojej pamięci. Serwowanie butelek VIP w level 27 to część ekskluzywnej obsługi, która dodaje do doświadczenia gości element luksusu i wyjątkowości.

Będąc w Warszawie odwiedź level 27 i poznaj prestiż wódki LOUERS. W sprawie rezerwacji zapraszamy do kontaktu: reservation@club27.club