TEQUILA CASA DON RAMÓN W KLUBIE LEVEL 27

Don Ramon Tequila Swarovski

Tequila to popularny meksykański alkohol, który często kojarzony jest z najlepszymi imprezami i zabawą ze znajomymi. Nic w tym dziwnego, picie tequili zazwyczaj wiąże się z energią i ożywieniem. Na rynku dostępne są różne rodzaje tequili, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Klub level 27 oferuje szeroką kolekcję tequili premium Casa Don Ramón.

CASA DON RAMÓN – MARKA PREMIUM

Casa Don Ramón to marka tequili premium pochodząca z Meksyku, która od dawna jest ulubioną marką miłośników tego trunku. To rzemieślnicze metody produkcji doskonalone przez pokolenia, dzięki którym powstaje szlachetna tequila. Niezachwiane zaangażowanie i szacunek do tradycji owocuje najwyższej jakości produktami, które zostały stworzone z pasją, dumą i wdzięcznością dla naturalnych bogactw ziemi. Casa Don Ramon oferuje różne rodzaje tequili, w tym Blanco (Silver), Reposado, Añejo i inne. Każdy rodzaj tequili ma swoje charakterystyczne cechy i smak, które wynikają z procesu produkcji i okresu dojrzewania.

LUKSUSOWA TEQUILA W POLSCE

Chyba każdy kojarzy kultowe sceny z amerykańskich filmów, gdzie główne postacie piją szoty tequili przy barze i przeżywają po nich niesamowite imprezy. Podanie tequili w szotach z plasterkiem cytryny i solą jest idealnym sposobem na rozluźnienie atmosfery. Ten sprawdzony rytuał z pewnością wpłynie pozytywnie na rozpoczęcie każdej imprezy. Dzięki temu tequila zyskała sporą popularność również w Polsce. Jeśli nie przepadasz za szotami, spróbuj owocowych koktajli na bazie tequili Casa Don Ramon, takich jak: Margarita czy Tequila Sunrise.

WYJĄTKOWY SERWIS BUTELEK VIP

Na szczególną uwagę w ofercie Casa Don Ramón zasługuje limitowana kolekcja: Tequila Don Ramón Limited Edition we współpracy z luksusową marką biżuterii Swarovski. Kolekcja ta została stworzona, aby urzekać i zachwycać gusta najbardziej wymagających podniebień świata. Wspólnie z wizjonerem Swarovski powstały butelki kolekcjonerskie wysadzane kryształami, które przeniosły sztukę tequili na nowy, genialny poziom. Sposób serwowania butelek z tej kolekcji w level 27 podkreśla jej wyjątkowość. Zamawiając specjalny pakiet VIP zawierający między innymi tequilę Don Ramón Limited Edition Swarovski Plata poczujesz się jak król imprezy.

NAJLEPSZE TEQUILE W LEVEL 27

W menu level 27 znajdziecie aż 10 alkoholi marki Casa Don Ramon. Od klasycznych wersji tequili Don Ramón Punta Diamante (Plata, Reposado), przez Don Ramon Platinium (Plata, Reposado Cristalino, Añejo Cristalino) i limitowane Don Ramon Limited Edition Swarovski (Plata, Añejo, Extra Añejo), aż do mniej znanych w Polsce mezcali: Mezcal Don Ramon 100% Agave Salmiana Joven i Mezcal Don Ramon 100% Maguey Espadin Joven. Tak szeroki wybór pozwoli na dokładne poznanie narodowego trunku Meksyku. Sposobów picia tequili jest wiele, a każdy z nich jest fantastyczny i każdego warto spróbować w życiu choć raz. Wybierz się we weekend do level 27 i przekonaj się sam, która tequila zostanie Twoim ulubieńcem.