Golden Moon Awards – rozdanie nagród

Ekstrawaganckie przebranie gościa klubu nominowanego do Golden Moon Awards - level 27

Nagrody Golden Moon Awards, zainspirowane słynną rzeźbą Joana Miró Dona i Ocell (Kobieta i ptak), zostaną rozdane 27 listopada w Barcelonie, oraz będą prezentować innowacyjne statuetki zaprojektowane przez słynnego rzeźbiarza José Piñero. Przedstawiające księżyc na szczycie cylindra nagrody są wizualnym ucieleśnieniem kreatywnego ducha Barcelony.

Coroczne wydarzenie

Coroczna gala Golden Moon Awards to główne wydarzenie Międzynarodowego Kongresu Życia Nocnego, które przyznaje wyróżnienia różnym podmiotom i osobom silnie związanym z Barcelona Nightlife Awards 2023. Wydarzenie odbędzie się w Barcelonie w Hiszpanii 10 października 2023 roku.

Tegoroczne statuetki Golden Moon Awards odbiegają od poprzednich projektów, uosabiając innowacyjną energię Barcelony, gospodarza tegorocznej gali International Nightlife. Statuetki wzorowane na pracach Joana Miró, wybitnego malarza i rzeźbiarza, zostały zaprojektowane przez José Piñero. Księżyc na cylindrze jest ukłonem w stronę szczytu rzeźby Joana Miró Dona i Ocell (Kobieta i ptak). Według organizatorów kongresu, statuetki uosabiają „innowacyjny i kreatywny charakter Barcelony”.

Odzwierciedlenie artystycznego dziedzictwa Barcelony

Międzynarodowe Stowarzyszenie Życia Nocnego dążyło do tego, aby tegoroczne nagrody były bardziej reprezentatywne dla Barcelony, czerpiąc inspirację z twórczości Joana Miró, mistrza ekspresji artystycznej i pioniera surrealizmu. Prace Miró, pełne żywych kolorów i organicznych form, doskonale oddają witalność i kreatywność Barcelony. Joaquim Boadas, sekretarz generalny Fecasarm, Spain Nightlife i Międzynarodowego Stowarzyszenia Życia  Nocnego, powiedział: „Tak jak Miró uchwycił swój własny wszechświat i siłę wyobraźni w swojej twórczości, tak nasze nagrody Barcelona Nightlife Awards 2023 oddają innowacyjnego ducha i różnorodność nocnego życia Barcelony”.

Rzeźbiarz José Piñero, jest znany ze swojej pracy przy tworzeniu rzeźb związanych z restauracjami i koktajlami, a magazyn Forbes uznał go za jednego z najbardziej kreatywnych Hiszpanów w świecie biznesu.

Wielka ceremonia

Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, ujawniając kluby znajdujące się na cenionej liście „100 najlepszych klubów na świecie” 2023, wraz z tegorocznym laureatem Golden Moon dla najlepszego klubu na świecie. Łącznie nominowano 373 lokale z 65 krajów. Publiczne głosowanie na lokale jest otwarte do 25 października.

Po ceremonii wręczenia nagród w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu Sofitel Barcelona Skipper, odbędzie się luksusowa kolacja w Shôko Barcelona, jednym z najlepszych kandydatów na zeszłorocznej liście „100 najlepszych klubów na świecie”.

Impreza na tarasie nominowanego do Golden Moon Awards klubu level 27
Kategorie nagród

To wydarzenie w Barcelonie będzie okazją do wręczenia 10 prestiżowych nagród Golden Moon Awards, co zbiegnie się w czasie z galą Michelin Star.

Oprócz cenionego Golden Moon dla najlepszego miejsca do życia nocnego na świecie, przyznanych zostanie dziewięć dodatkowych nagród w różnych kategoriach. Obejmują one festiwal roku, najlepszy wspólny projekt bezpieczeństwa, najlepsze wydarzenie 2023 roku, najlepszy akt doskonałości, ochrona klientów i pracowników, najlepszy innowacyjny projekt, najlepsza grupa biznesowa na świecie, najbardziej zrównoważone miejsce życia nocnego, DJ roku, oraz przełomowy artysta 2023 roku.

Ceremonia wręczenia nagród, która uhonoruje najbardziej wyjątkowe osoby i organizacje w globalnej branży życia nocnego, zbiegnie się z rozdaniem gwiazdek Michelin następnego dnia, również w Barcelonie. To stawia Barcelonę w czołówce światowej klasy gastronomii i życia nocnego w tym samym tygodniu. Barcelona Nightlife Awards 2023 zostanie także wzbogacona o dwa kongresy poświęcone bezpieczeństwu i ochronie.

Bezpieczeństwo i zapobieganie pożarom

Równolegle z rozdaniem nagród, 27 i 28 listopada odbędzie się 9. Międzynarodowy Kongres Życia Nocnego i 4. Hiszpański Kongres Życia Nocnego. Skupią się one na krytycznym aspekcie obecnej branży: bezpieczeństwie i zapobieganiu pożarom. Jest to sprawa, której bronią hiszpańskie stowarzyszenia biznesowe życia nocnego i International Nightlife, demonstrując zdecydowane zaangażowanie w bezpieczeństwo klientów i personelu.

Podczas kongresu przeanalizowane zostanie również wdrażanie środków mających na celu zwalczanie przemocy seksualnej, zaangażowanie branży w innowacje i zrównoważony rozwój, oraz rola kobiet w życiu nocnym. Tematy te będą kluczowe dla dyskusji podczas tych spotkań o ugruntowanej pozycji. Profesjonaliści z globalnej branży rozrywkowej mogą już zarejestrować się na stronie International Nightlife Association.

Inicjatywa level 27

Klub nocny level 27 z siedzibą w Warszawie jest Złotym Członkiem Nightlife International. Klub nocny level 27 w Warszawie podejmuje wysiłki wraz ze stowarzyszeniem Nightlife International w celu zapobiegania molestowaniu w klubach nocnych w Polsce. Ponadto pracuje nad poprawą sceny życia nocnego w Polsce oraz promuje bezpieczeństwo i jakość usług w branży.

Copyright (C) 2023 Nightlife International. Wszelkie prawa zastrzeżone.