WINA LAMBORGHINI W KLUBIE LEVEL 27

Lamborghini jest marką dobrze znaną na całym świecie. Kojarzy się ona głównie z luksusowymi samochodami sportowymi, jednak to nie wszystko – Lamborghini to także wina klasy super premium. Ferruccio Lamborghini w obu swoich firmach odzwierciedla to samo przywiązanie do jakości i prestiżu, dzięki czemu produkty cieszą się dużą popularnością we Włoszech i innych krajach Europy. Alkohole marki od niedawna dostępne są również w Polsce, szeroki wybór win Lamborghini oferuje warszawski klub nocny – level 27.

LAMBORGHINI – WINA SUPER PREMIUM

Przejście do produkcji wina było spowodowane osobistą pasją Ferruccio Lamborghini do rolnictwa i produkcji wina. Po odejściu z branży samochodowej kupił ziemię w Umbrii, aby realizować swoje zainteresowania, ukazując inny aspekt swojego ducha przedsiębiorczości. Wina Lamborghini otrzymały liczne wyróżnienia i uznanie w branży winiarskiej, a także pozytywne recenzje krytyków wina, co jeszcze bardziej umocniło ich status win premium.

LUKSUSOWE WŁOSKIE ALKOHOLE W POLSCE

Wprowadzenie win Lamborghini na polski rynek klubów nocnych sygnalizuje strategiczne rozszerzenie zasięgu marki. level 27 to klub, który zapoczątkował sprzedaż Lamborghini w Polsce. Wybór lokalu nie był przypadkowy – level 27 uważany jest za najbardziej znany i renomowany klub nocny w Polsce, a wina Lamborghini są symbolem luksusu i ekskluzywności. Kolekcja win musujących stała się doskonałą alternatywą dla smakoszy szampanów. level 27 oferuje aż 8 rodzajów luksusowych win musujących Lamborghini w różnych pojemnościach. Każdy z gości znajdzie coś dla siebie, nawet osoby niepijące alkoholu.

celebracja Lamborghini w level 27

WYJĄTKOWY RYTUAŁ SERWOWANIA BUTELEK LAMBORGHINI W LEVEL 27

Poza wyjątkowym smakiem, wina Lamborghini wyróżniają się eleganckimi butelkami ze słynnym logo marki, dzięki czemu luksusowo prezentują się na stołach. Zamówienie butelek win Lamborghini klasy super premium obejmuje specjalny rytuał obsługi butelek VIP dostarczający spektakularnych wrażeń przez całą noc. Wyjątkowy rytuał serwowania zapewni gościom niezapomniane wspomnienia. Obsługa na najwyższym poziomie oraz dbanie o dobre samopoczucie gości to kluczowe elementy serwisu butelek VIP w level 27.

Będąc w Warszawie odwiedź level 27 i spróbuj wyjątkowych win Lamborghini. Zapewniamy, że spędzisz tu niezapomniany czas i poznasz smak włoskiego luksusu.