Warszawska scena życia nocnego i topowe kluby 2024

Jak spędzić wyjątkową noc w Warszawie?

Masz pomysł na imprezę życia? Chcesz poczuć niepowtarzalność chwil? Nie chcesz by Twój event był kolejnym sztampowym wydarzeniem, o którym każdy zapomni po tygodniu? Bez obaw lider sceny życia nocnego nie zawiedzie Cię. Bo jeśli miejsce zostało umieszczone na liście 100 najlepszych klubów na świecie to jest to światowa reputacja. Nie może być nudno i jak od linijki. Daj pomysł, a level 27 zmieni go w jedyny w swoim rodzaju event.

Baw się światowo – rooftop bar w Warszawie
Marzą Ci się imprezy do wschodu słońca? Wcale nie musisz poszukiwać ich w odległych zakątkach świata. Klub level 27, czyli członek International Nightlife Association to rooftop bar w Warszawie. Ciesz się międzynarodowym klimatem i doskonałą muzyką, podziwiając równocześnie panoramę miasta z jednego z najwyższych punktów w Warszawie. W level 27 poczujesz się wyjątkowo i z całą pewnością nie będziesz miał uczucia ciasnoty. Dlaczego? Wnętrze naszego lokalu składa się z dwóch stref: części środkowej o powierzchni 355 m² oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m². Wszystko to zaaranżowane w nowoczesnym stylu, w którym dominują miedziane kolory oraz stylowe żarówki Edison. Niepowtarzalności klimatu dodaje świeży mech. Czy znasz taką Warszawę?

Niech będzie wyjątkowo
Niezależnie czy jesteś stałym bywalcem klubów czy chcesz zorganizować wyjątkową noc światowa reputacja level 27 zapewnia gwarancję niezapomnianej zabawy. Ty masz pomysł – my pomożemy Ci go zrealizować. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj eventu, a niewątpliwie jednym z naszych atutów są widoki. Niecodziennie masz okazję bawić się na 27. piętrze. Nasz rooftop bar to nie tylko doskonałe miejsce na imprezy, ale również idealna sceneria na ważne wydarzenia w Twoim życiu. Skoro klub został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie musi się czymś wyróżniać i zaskakiwać. level 27 może sprawić, że Twoje wesele, impreza firmowa czy urodziny zostaną zapamiętane jako imprezy do wschodu słońca. Jeśli nie masz pomysłu jak zintegrować pracowników czy zaskoczyć znajomych doradzimy Ci.

Lider sceny życia nocnego – dlaczego?
Od lat klub chwali się prestiżowymi osiągnieciami – w tym w 2019 r. level 27 został wyróżniony jako członek International Nightlife Association. Dodatkowo został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie. Z nami w Warszawie możesz poczuć się jak w nowojorskich rooftop barach. I nie powiesz, że to impreza bez fajerwerków, bo dosłownie możemy zapewnić takie atrakcje. To tylko początek długiej listy rozrywek, bo łatwo możesz się przekonać, że hasło „rzuć pomysł, a my go zrealizujemy” to nie owijanie w bawełnę. Chcesz imprezę tematyczną np. w stylu hawajskim czy disco? Bez problemu stworzymy taki klimat. Muzyka instrumentalna czy DJ – wybór należy do Ciebie. Znajdzie się miejsce na uwiecznienie chwil przy pomocy fotobudki. A nastroju dodać może pokaz magii czy fire show.

Imprezy do wschodu słońca na zawsze w Twojej pamięci
Gwarantujemy, że będziesz chciał do nas wracać. Światowa reputacja – światowe doznania. Wyobraź to sobie – doborowe towarzystwo, nastrojowa muzyka, szeroki wybór drinków i shisha, ale nie pierwsza lepsza tylko innowacyjny SMOKETAILE. Dodaj do tego widok na Warszawę z 27. piętra. level 27 musiał zostać umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Wiemy, że po evencie przez nas zorganizowanym nikt nie poczuje się znudzony. Lider sceny życia nocnego – level 27, czyli niesamowita przygoda na dachu Warszawy!

Członek International Nightlife Association musi się wyróżnić – sprawdź na własnej skórze czym możemy Cię zaskoczyć. Znajdziesz nas pod adresem Al. Jerozolimskie 123a, Atlas Tower, 27 piętro w Warszawie. Rezerwacji w level 27 dokonasz mailowo reservation@club27.club

PS. Widok nocą jest niezwykły, ale w dzień również możemy być do Twojej dyspozycji. Chcesz zaskoczyć Klienta śniadaniem biznesowym z Warszawą u stóp? Żaden problem, rezerwuj!