Popularny klub w centrum Warszawy

klub w centrum Warszawy

Interesują Cię najlepsze kluby w Warszawie? Zastanawiasz się jakie są najlepsze miejsca na imprezę? A może nie masz pomysłu, gdzie zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie? Wiele atrakcji oferuje popularny klub w centrum Warszawy. Level 27 to klub położony na szczycie wieżowca, a dokładniej na 27. piętrze budynku Atlas Tower. Na gości czeka tu duża przestrzeń – na 800 metrach kwadratowych mieści się zadaszony klub z parkietem, barem, strefą VIP i sceną oraz dwa duże tarasy, z których rozpościera się piękny widok na całą Warszawę. Głównym hasłem jest „higher level of clubbing”, które gwarantuje cotygodniowe wydarzenia obfitujące w niezapomniane doznania.

Jedna przestrzeń – wiele możliwości

Klub w centrum Warszawy to idealne miejsce na każde wydarzenie. Jest nie tylko najlepszym klubem tanecznym, ale również świetnym miejscem spotkań służbowych. Organizowane są tu bowiem wszelkie eventy i firmowe imprezy na dachu. Klub z tarasem widokowym sprawia ogromne wrażenie. Otwarta przestrzeń, stonowane kolory, modernistyczny styl oraz piękny widok z tarasu to podstawa do perfekcyjnej aranżacji Twojego pomysłu. Klub składa się z dwóch stref: centralnej części o powierzchni 355 m²- oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m². Projektowanie eventów to dla nas sama przyjemność.

Lokalni wiedzą najlepiej

Najlepsze kluby w Warszawie cechuje profesjonalny i przyjemny klimat oraz najlepsza muzyka. Klub level 27 jest doskonałym przykładem jakie są najlepsze miejsca na imprezę w Warszawie. Tutaj bawią się nie tylko mieszkańcy, ale również turyści. Chętnie odwiedzają to miejsce w celu organizacji imprezy na wieczór kawalerski w Warszawie, wieczór panieński, urodziny czy spotkanie firmowe. Najczęstsze pytanie, jakie zadają turyści to „jakie są najlepsze kluby w Warszawie?” lub „gdzie można zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie?”. Mieszkańcy odpowiadają jednoznacznie – klub z tarasem widokowym!

Rooftop bar jak z Nowego Jorku

Imprezy na dachu są naszą specjalnością. Patrząc na zdjęcia, aż chce się przyjść i zobaczyć na żywo jak wygląda klub z tarasem widokowym. Właśnie to są najlepsze miejsca na imprezę. Przestrzeń klubową zaaranżowano w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem szlachetnego koloru miedzi, żarówek Edison, naturalnej świeżości mchu oraz 200 000 sztuk jednocentówek, które nadają całemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Level 27 jest oficjalnym członkiem THE WORLD’S FINEST CLUBS oraz został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie opublikowanej przez International Nightlife Association. Tripadvisor wyróżnił level 27 certyfikatem jakości w kategorii „Najlepszy klub muzyczny”. Lokal został także wyróżniony w kategorii najlepsze kluby w Warszawie oraz najlepszy klub z tarasem widokowym.

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto odwiedzić level 27. Część osób uwielbia klimat tego miejsca i ludzi, którzy tu pracują, inni zaś pokochali oglądanie Warszawy z góry. Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód, my zrobimy wszystko, żeby Twoja impreza była wyjątkowa i niezapomniana. Z naszą pomocą jesteś w stanie zaplanować najlepszy event w Warszawie, w jednej z najbardziej nadzwyczajnych przestrzeni. Gwarantujemy, że Twoja konferencja, wesele lub przyjęcie na dachu zrobi duże wrażenie na Twoich gościach. Spędź wyjątkowe chwile na dachu i poczuj atmosferę imprez na najwyższym poziomie, jaką oferują wyłącznie najlepsze kluby w Warszawie.