Panoramiczny widok na Warszawę

Coraz bardziej fascynują nas w urbanistycznej zabudowie przestrzeni wysokie budynki, tzw. drapacze chmur. Co tak bardzo w nich lubimy, co najbardziej przykuwa naszą uwagę? Oczywiście panorama, która rozpościera się przed nami, gdy znajdujemy się na jednych z najwyższych pięter. W Polsce co prawda nie uświadczymy typowych drapaczy chmur rodem z amerykańskich filmów, jednak na brak przepięknych wysokich budynków z zapierających dech w piersi widokiem narzekać nie możemy. Chcemy przedstawić Wam najlepszy klub w Polsce, który posiada taras na świeżym powietrzu oraz najlepszy rooftop bar.

Level 27 – najlepszy klub w Polsce

Dlaczego to miejsce plasuje się bardzo wysoko w nie jednym clubbingowym rankingu? Ponieważ wszystko tu jest na najwyższym poziomie, zaczynając od położenia lokalu! Level 27 znajduje się na ostatniej kondygnacji budynku Atlas Tower i posiada najlepszy widok w Warszawie. Taras na świeżym powietrzu zapewnia przyjemną atmosferę latem, znajduje się tu również najlepszy rooftop bar. Serwujemy przepyszne drinki i napoje bezalkoholowe. W ciągu dnia można rozkoszować się przepięknym widokiem sącząc przy tym drinka ze znajomymi, z tarasu widać praktycznie całą Warszawę. Natomiast po zachodzie słońca możesz bawić się do rana, a nawet jeszcze dłużej. Zapewniamy świetna muzykę i najlepszych DJ-ów, którzy sprawią, że powrócisz do level 27 jeszcze nie raz!

Wynajem powierzchni w Warszawie i sesja zdjęciowa w Warszawie

Jak wiadomo, nie tylko w stolicy Polski, ale praktycznie w większości miast, wiele lokali oferuje powierzchnię pod wynajem w celach komercyjnych. Wynajem powierzchni w Warszawie to ogromny wachlarz możliwości, jednakże nie każde z miejsc może pochwalić się tyloma dodatkowymi atutami. Poza organizacją najlepszych imprez oferujemy także wynajem naszych powierzchni nie tylko pod urodziny, czy wieczory kawalerskie, ale także inne realizacje jak choćby profesjonalne sesja zdjęciowa. Udostępniamy też powierzchnie lokalu i taras na świeżym powietrzu do kręcenia filmów i klipów. Jesteśmy w tym zakresie profesjonalistami, zapewniamy odpowiednie warunki i intymną atmosferę. Współpracowaliśmy już z rekinami rynku i posiadamy najlepsze rekomendacje. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na kameralną imprezę, biznesowe spotkanie czy plan zdjęciowy, nie mogłeś trafić lepiej! Zapewnimy wszystkiego czego potrzebujesz za konkurencyjną stawkę.

Sesja zdjęciowa w Warszawie

Aby sesja zdjęciowa w Warszawie wyszła naprawdę oszałamiająco warto zdecydować się na miejsce, które jest nietuzinkowe i na przykład posiada najlepszy rooftop bar lub taras na świeżym powietrzu. Dlaczego? Z uwagi na niezliczone możliwości aranżacji i wykonanie reżyserowanej sesji. Możemy udostępnić taras wraz z barem, albo powierzchnię w środku. Największym plusem jest oczywiście panorama Warszawy w tle oraz ogromna ilość światła naturalnego. Level 27 to zdecydowanie najlepszy klub w Polsce jeśli chodzi o organizację eventów i wynajem tejże przestrzeni. Wynajem powierzchni w Warszawie często kojarzyć się może z dużymi kosztami, jednakże my zawsze staramy się wychodzić naszym klientom naprzeciw i wspólnie ustalamy dogodne ceny i terminy. To, że posiadamy najlepszy widok w Warszawie sprawia, że level 27 często z klubu muzycznego staje się planem filmowym lub zdjęciowym!

Najlepszy widok w Warszawie

Niezależnie od tego, czy jesteś spragnionym dobrej imprezy klubowiczem, właścicielem firmy poszukującym miejsca na spotkanie biznesowe, czy event manager’em – level 27 posiada najlepszy rooftop bar i najlepszy widok w Warszawie. Z pewnością będziemy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom! Prowadzimy wynajem powierzchni w Warszawie, a sesja zdjęciowa czy organizacja spotkania firmowego to dla nas przyjemność, serdecznie zapraszamy!