Najlepsza shisha w Warszawie

Najlepsza shisha w Warszawie

Istnieje wiele sposobów na relaks po pracy. Każdy z nas potrzebuje jednak od czasu do czasu jakiejś odmiany, oderwania się od codzienności, a odwiedzanie lokali, które od dawna nie oferują nic nowego, staje się po pewnym czasie nudne. Jeśli nocne życie i imprezy sprawiają, że jesteś w swoim żywiole, może powinieneś poszukać lokalu, który spełni Twoje wymagania, jeśli chodzi o standardowe warunki, a do tego zaoferuje coś niezwykłego? Naszym zdaniem takim rodzajem lokalu jest shisha bar. Gdzie jednak jest najlepsza shisha w Warszawie?

Co to jest shisha?

Shisha jest to nic innego jak fajka wodna. Z pewnością widziałeś takie urządzenie w filmie, czy czytałeś o nim w internecie, jednak czy wiesz, jak działa? Jeśli nie, to spieszymy z wyjaśnieniem.

Główną częścią takiego urządzenia jest ceramiczny lub szklany bogato dekorowany dzban, który wypełnia się przed użyciem wodą. Na dzbanie znajduje się metalowa rura, najczęściej również dekorowana w takim samym stylu jak dzban. Nazywa się ją korpusem, a służy ona do odprowadzania nadmiaru dymu. Na korpusie znajduje się natomiast tak zwany cybuch – urządzenie, na którym umieszcza się odpowiednio zabezpieczoną melaksę (czyli tytoń owocowy), a także rozgrzany węgielek.

Po rozżarzeniu się węgla dym zostaje skierowany w dół urządzenia, do dzbana, gdzie jest ochładzany przez znajdującą się w środku wodę. Po ochłodzeniu dymu jest on kierowany do specjalnego, elastycznego wężyka połączonego z ustnikiem. To właśnie z tego ustnika korzysta osoba używająca fajki wodnej. Najlepsza shisha powinna charakteryzować się silnym, bogatym aromatem, jednocześnie nie wywołując drapiącego uczucia w gardle.

Dlaczego warto zapalić shishę?

Choć shisha cieszy się największym zainteresowaniem w kulturze arabskiej, bez wątpienia jest doskonałą formą rozrywki również w Polsce, a najlepsze miejsca z shishą są ciekawymi atrakcjami turystycznymi.

Oprócz walorów smakowych, shisha kojarzy się także z formą relaksu i celebrowania chwili. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na odpoczynek w pojedynkę, czy w gronie znajomych, jest to ciekawe i odprężające doświadczenie. Wypróbowanie fajki wodnej możemy zatem polecić każdej dorosłej osobie, która szuka alternatywnej formy rozrywki.

Polska, jak wiele krajów europejskich, może poszczycić się lokalami uplasowanymi w rankingu najlepszych klubów, na wysokim poziomie pod względem kulturalnym, rozrywkowym, jak i kulinarnym – wiele klubów, barów czy lokali nocnych w swoich bogatych ofertach serwuje zarówno znakomity program artystyczny, jak i doskonałą kuchnię, co sprawia, że każdy z nich cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Gdzie można skorzystać z shishy?

Fajkę wodną można, rzecz jasna, zakupić do domu, należy jednak pamiętać, że oprócz kosztów związanych z jej zakupem i pielęgnacją, należy także umieć się z nią obchodzić, w przeciwnym wypadku efekty będą niezadowalające, a my szybko możemy się zniechęcić.

Jeśli jednak znajdujesz się w Warszawie lub okolicach i chciałbyś zapalić taką fajkę, warto odwiedzić jedno konkretne miejsce: klub level 27. Już od dłuższego czasu umożliwia on swoim klientom zapalenie shishy przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów, a w ostatnim czasie do swojej oferty dołączył unikalną na skalę kraju usługę – smoketails, czyli połączenie shishy i koktajli. Smak wybranego przez Ciebie koktajlu zamknięty po prostu zostanie w dymie z shishy. Mówi się, że dobry dym powinien być spersonalizowany pod użytkownika – jesteśmy więc przekonani, że dla wielu osób będzie to najlepsza shisha w Warszawie, a może i nawet najlepsza, jaką w życiu palili. Level 27 to najlepszy bar w Warszawie, niezależnie od tego, czy potrzebny Ci typowy letni chillout, czy szalona impreza ze wschodem słońca w pakiecie.

Co jeszcze powinien mieć dobry shisha bar?

Shisha sama w sobie jest oczywiście świetną atrakcją, jednak lokal uznawany za najlepszy klub w Polsce, powinien mieć w sobie coś więcej. Powinien oferować szereg atrakcji i być miejscem, w którym nie tylko odbywają się najlepsze imprezy w Polsce, ale miejscem z wyjątkowym klimatem, które umożliwia także nawiązanie nowych znajomości i zdobycie niezapomnianych wspomnień na całe życie.

Wspomniany wcześniej shisha bar w Warszawie – level 27, to tak naprawdę połączenie baru i klubu, który w zależności od dnia tygodnia, oferuje nie tylko jedyną w swoim rodzaju shishę zwaną ‘smoketails’ i bogaty wybór drinków, ale także pozytywnie elektryczną atmosferę i… niesamowite widoki. Jego nazwa nie jest bowiem przypadkowa – klub level 27 rzeczywiście znajduje się na 27 piętrze. Klienci skorzystać mogą z parkietu znajdującego się na dachu budynku, zapewniającego nie tylko doskonałą rozrywkę, ale i przepiękny widok na nocną panoramę Warszawy. Wydarzenia organizowane na tarasie widokowym klubu level 27 to prawdopodobnie najlepsze imprezy w Polsce.