LISTA 100 NAJLEPSZYCH KLUBÓW NA ŚWIECIE

LISTA 100 NAJLEPSZYCH KLUBÓW NA ŚWIECIE

International Nightlife Association po raz kolejny rozpoczęło przygotowania do publikacji swojej prestiżowej, corocznej listy 100 najlepszych klubów na świecie.

100 NAJLEPSZYCH KLUBÓW NA ŚWIECIE – NOMINACJE

W tym roku zostało nominowanych ponad 200 klubów z całego świata. O miano najlepszych walczą lokale z różnych krajów i miast. Listę z nominacjami zdominowała Hiszpania ze światową stolicą imprez – Ibizą. Tuż za nią plasują się Stany Zjednoczone, Włochy, Wielka Brytania, Kolumbia i Kanada. Miasta znane z bogatego życia nocnego, takie jak: Las Vegas, Barcelona, Dubaj, Nowy Jork czy Londyn, również reprezentowane są przez godnych rywali. Wśród nominowanych klubów po raz kolejny znalazł się najbardziej znany rooftop w Polsce – level 27.  

LEVEL 27 – REPREZENTANT POLSKI

level 27 to klub znajdujący się na 27. piętrze wieżowca zlokalizowanego w samym sercu Warszawy, który gwarantuje cotygodniowe wydarzenia kulturalne obfitujące w niezapomniane muzyczne i taneczne doznania. Lokal składa się z dwóch stref: części środkowej o powierzchni 355 m² oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m², z którego można podziwiać unikatowy widok na panoramę Warszawy. Wyjątkowy rytuał serwowania alkoholi premium, wykwalifikowana obsługa oraz promowanie bezpieczeństwa w branży klubowej to tylko kilka czynników, które sprawiły, że level 27 już po raz piąty ma zaszczyt reprezentować Polskę i ubiegać się o miejsce na liście 100 najlepszych klubów na świecie.

GŁOSOWANIE

Głosowanie na 100 najlepszych klubów na świecie 2024 rozpoczęło się 1 czerwca i potrwa do 1 października. W tym okresie publiczność może głosować na swoje ulubione kluby za pośrednictwem dedykowanej platformy: https://www.nightlifeinternational.org/en/vote-the-world-s-100-best-clubs-2024

Po fazie głosowania publicznego profesjonalne jury będzie oceniać nominowane kluby od 1 października do 1 listopada. Jury weźmie pod uwagę różne czynniki, w tym program artystyczny klubów, środki bezpieczeństwa, udogodnienia VIP, jakość usług, aktywność w mediach społecznościowych i zaangażowanie w cele zrównoważonego rozwoju.

Ostateczna lista zostanie ogłoszona podczas gali wręczenia nagród Golden Moon 20 listopada 2024 roku. W dynamicznie zmieniającym się krajobrazie światowego życia nocnego lista stworzona przez International Nightlife Association pomaga odnaleźć obiekty, które zapewnią niezapomniane wrażenia klubowiczom na całym świecie.